کلینیک زنان و زایمان دکتر شیرین

روش های زیادی برای برداشتن خال گوشتی وجود که برخی از آن ها خانگی می باشد مانند استفاده از نوار چسب قوی، استفاده از سیر، استفاده از روغن کرچک، استفده از پماند انجمادی زگیل و … . روش های مختلفی مانند استفاده از نوار چسب قوی، استفاده از سیر، استفاده از روغن کرچک، استفاده از پماند انجمادی زگیل و … در منزل وجود دارد. اما بیشتر خال های گوشتی به شرط اطمینان از سرطانی نبودن آن می توان در منزل از بین برد. بینی معمولی مشخصاتی مابین بینی گوشتی و استخوانی دارد. بخیه ها هم 4 تا 7 روز پس از جراحی برداشته می شود و معمولا پس از دو هفته می توان به فعالیت های معمولی بازگشت. خال ها انواع مختلفی دارند و اندازه های یکسانی نداشته و اشکال خاصی دارند که هیچ کدام شبیه به هم نیستند و برخی دارای بافتی عمیق تر و برخی سطحی تر هستند. در دکترتو شما همچنین میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی از پزشکهای مدنظرتان مشاوره بگیرید یا به صورت آنلاین نوبت حضوری دریافت کنید. برای از بین بردن عوارض ناشی از پیری و ضعیف شدن پوست، با کشیدن پوست صورت از طریق حذف چربی های اضافی و سخت تر کردن ماهیچه های پوست صورت می توان موجب جوانسازی پوست شد.

برای اطمینان از بهتر انجام شدن این کار و جلوگیری از اثرات بعدی آن می توان به پزشک مراجعه کرد و از روش های توصیه شده توسط پزشک استفاده کرد. جراح باید توانایی این را داشته باشد که خواسته و انتظارات بیمار را درک کند و بهترین درمان های موجود را به بیمار ارائه دهد.دکتر کامران بابائی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان می باشند. در روش استفاده از سیر باید چند روز به طور مداوم حبه سیری را خرد کرده و روی خال بگذارید و روی آن چسب زخم قرار بدهید. زمانی که پوست شما زیبا به نظر برسد، در حقیقت در سلامت کامل قرار دارد. اگر از نظر مشکلات جنسی در زندگی زناشویی تحت فشار هستید. از آنجائیکه با این عمل چربی های شکم و پهلو خارج می شود احتمال این خطر در نظر گرفته می شود. به این عمل جراحی لیفت صورت (rhytidectomy) می گویند. در هفته دوم بانداژ صورت باز و درد تخفیف می یابد.

از این زمان لازم است داروها و پمادهای موضعی را مصرف تا تورم و کبودی صورت به سرعت بهبود یابد. این مرطوب بودن مزیتهای زیادی دارد که تا زمانیکه واژن خشک نشود، متوجه این ویژگی خوب واژن نمیشویم.واژن با حفظ رطوبت خود از چسبیدن خود جلوگیری میکند و بسیار در روابط جنسی، تأثیر مثبت میگذارد. بعد از گذشت یک هفته از جراحی بیمار باید به پزشک خود مراجعه کند . برای برداشتن خال با استفاده از نخ باید محل نخ را محکم با نخ بسته و بعد از مدتی خال خواهد افتاد که در بخش بعد به طور مفصل در مورد این روش توضیح داده ایم. گفتنی است که این عمل بسیار حساس بوده و باید پزشک جراحی لیفت صورت را هوشمندانه انتخاب کرد. برخی از افراد ممکن است بعدا در زندگی دچار بزرگی بینی شوند. زمانی که جراحی بینی حالت اختیاری و زیبایی نداشته باشد و برای درمان مشکلات تنفسی فرد باشد، بیمه بخشی از هزینه آن را متقبل میشود و در غیر اینصورت، بیمه هیچ گونه هزینهای درقبال جراحیهای زیبایی متقبل نمیشود.

در برخی از افراد مشکلاتی در اطراف چشم آنها مانند افتادگی پلک بالایی و یا پف پلک پایینی وجود دارد که تنها با انجام عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی می توانند این مشکل را برطرف سازند. آیا این عمل برای روشن سازی واژن هم مفید است؟ بسیاری از افراد با سن کم نیز در صورت نیاز می توانند سراغ این عمل زیبایی بروند که با تشخیص فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی امکان پذیر است. یکی از این تکنیک های کاربردی، لیفتینگ ابرو است. لازم است داروهای تجویزشده از سوی پزشک را در زمان مقرر مصرف نمایید. این سوالات درباره انسداد بینی، جراحی و هرگونه دارویی که فرد مصرف میکند خواهد بود. هم چنین، دکتر سوالاتی در مورد سابقه بیماری، مانند گرفتگی بینی، هرگونه جراحی، و یا مصرف دارو، را از شما می پرسد. مواد طبیعی مانند آلوئه ورا که طبیعی ترین ژل زیبایی ست ، از افتادگی عضلات جلوگیری می کند. بیمار باید در طول مدت ریکاوری و بهبود خود از انجام فعالیت هایی که ممکن است منجر به تروما یا آسیب به گوش شود جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید