نتیجه جراحی زیبایی بینی گوشتی چیست؟

این کبودی ها با گذشت دو تا سه روز احتمال دارد بیشتر هم شود و موجب ایجاد ظاهر نامناسبی برای فرد خواهد شد که بعد از یک هفته به مرور برطرف می شوند. بعضی از بیماران ممکن است در مدت زمان طولانی کاهش تورم و کبودی های صورت را تجربه کنند. همچنین با توجه به نظر پزشک برای کاهش تورم بینی بعد از عمل می توان از کمپرس یخ استفاده نمود. جالب است بدانید که درد و التهاب تنها مواردی نیستند که فرد بعد از انجام عمل با آن رو به رو میشود. برخی از این ضربه ها در زمان کودکی اتفاق می افتد و ممکن است والدین توجهی به آن نداشته و بعدها مشکل آفرین شود. در برخی موارد که ورم بینی تا حد قابل قبولی کاهش نداشته است ؛ بنا به صلاحدید جراح بینی ، ممکن است توصیه شود تا حصول نتایج مطلوب به چسب زدن بینی ادامه داده شود.

4. مقدار ورم بینی تا سه روز عادی است و این میزان در صبح ها بیشتر می شود و با بالا نگه داشتن سر می توان آن را کاهش داد. برخی می گویند در فصل زمستان سرماخوردگی بیشتر است یا در فصل بهار آلرژی زیاد است یا می گویند در فصل تابستان چون هوا گرم است، ورم بینی بدتر می شود. اگر شما هم به دنبال انجام عمل بینی هستید نیاز است تا برخی از نکات و موارد لازم را جهت انجام پس از عمل بدانید که این نکات شامل موارد زیر می باشند. اگرچه اکثر جراحان بینی ماهر و قابل اعتماد هستند، متأسفانه برخی این صفات را ندارند. این که بعد از عمل جراحی پلک، چشم دچار آب مروارید می شود غیرمعمولی نیست، زیرا عمل جراحی پلک می تواند موجب تضعیف عضله ای شود که چشم را باز نگه می دارد. از آن جایی که بین حس بویایی و چشایی رابطه مستقیمی وجود دارد، در روزهای بعد از عمل ممکن است حس چشایی شما نیز مشکلاتی داشته باشد اما این وضعیت خیلی زود برطرف خواهد شد. بعد از جراحی بینی مسافرت با هواپیما در روزهای اول توصیه نمی شود.

یکی از مهمترین مواردی که حتماً باید در رژیم غذایی بعد از عمل بینی خود قرار دهید، غذاهای ضد التهابی است. نوع مهم دیگری از غذا که باید حتماً در رژیم غذایی شما وجود داشته باشد، غذاهایی است که در ترمیم زخم تأثیر زیادی دارند. اولین و مهم ترین گام برای عمل کردن بینی انتخاب یک جراح خوب و مجرب می باشد، چرا که جراح بینی تاثیر بسزایی در نتیجه رینوپلاستی دارد. شب قبل از عمل بینی فرد باید استحمام نماید چرا که تا مدتی بعد از رینوپلاستی نمی تواند استحمام کند. از دیگر موارد حائز اهمیت که در جراحی بینی مرحله به مرحله به آن باید اشاره کنیم روز بعد از رینوپلاستی می باشد. برای بررسی نتیجه قبل و بعد از جراحی حتما عکس بعد از جراحی زیبایی بینی نیز تهیه کنید. 4. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات قبل جراحی بینی می توانید به مقاله جامعی که در این رابطه تهیه شده و میتواند راهنمای خوبی برای تان باشد مراجعه کنید.

مشخص شدن تغییرات بینی در بینی های گوشتی بسیار مشکل است، زیرا خطوط تیز و زاویه ها در زیر یک پوشش ضخیم به خوبی نمایان نمی شود. پزشک قبل از عمل به طور مفصل در مورد خطرات و مزایای جراحی با فرد صحبت میکند. همچنین تصمیمی که در این بازه فرد برای انجام جراحی زیبایی بینی می گیرد از سر احساسات و شرایط دوره بلوغ جوانی نیست و پوست حالت کشسانی و الاستیک خود را حفظ کرده است. دخانیات و نیکوتین موجب تنگ شدن رگهای خونی می شود و همچنین موجب اختلال گردش خون شده، بنابراین حداقل ۲ هفته قبل از عمل بینی از استفاده آن اجتناب کنید. شام سبک میل کرده و حدود ۶ الی ۸ ساعت قبل از عمل ناشتا باشد تا حین عمل ، معده خالی باشد. اما به طور معمول هر شخص 3 الی یک هفته نیار به استراحت دارد. همچنین لازم به ذکر است که افراد بعد از عمل باید به مدت تا ۲ الی ۳ هفته فقط به صورت طاقباز بخوابند و از خوابیدن به شکم و پهلو اجتناب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید