مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی

شکاف های ایجاد شده در قسمت داخلی چشم باعث بزرگتر شدن چشم ها و نزدیک شدن آنها به مرکز صورت می شود در حالی که شکاف در قسمت خارجی چشم ها را به گوشه نزدیک تر می کند. شکاف در گوشه داخلی چشم که به کانتوپلاستی معروف است باعث تغییر شرایط پوست در این ناحیه شده این عمل بیشتر برای چشم های کشیده که در اصطلاح با آن چشم مغولی می گویند استفاده میشود. در جراحی زیبایی بینی میتوان قسمت برجستگی پل بینی را صاف کرده تا حالت عقابی آن از بین رود. طی چند هفته پس از جراحی بینی برای بهتر شدن تنفس میتوان روزانه در چند نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شستوشو داد. اتوپلاستی (عمل زیبایی گوش) را میتوان پس از اتمام 5 سالگی انجام داد چرا که در این سن، گوش ها به اندازه کافی رشد می کنند. جراحی زیبایی کشیدن چشم ؛ عموما کمتر از 30 دقیقه طول می کشد و از آن جا که یک عمل جراحی نسبتاً ساده است ، نیازی به بستری شدن در مرکز جراحی ندارد. از آن جایی که پلک ها پس از عمل ، به طور غیر معمول متورم به نظر می رسند ؛ معمولا دوره بهبودی دو هفته برای بیماران در نظر گرفته می شود.

در نظر داشته باشید که شرکتهای بیمه اغلب هزینه آن دسته از جراحیهای گوش را تقبل میکنند که برای درمان و رفع یک نقص عملکردی گوش مانند مشکل شنوایی انجام میشود. رینوپلاستی به روش بسته، روش جدیدتری است که در آن برشها از داخل بینی انجام میشوند. در اثر جراحی زیبایی بینی ممکن است چشمها بزرگتر و گونهها برجستهتر دیده شوند. همچنین سبب می شود نیمه داخلی چشم ها بزرگتر و طبیعی تر جلوه کنند. زیبایی و زیبا شدن سبب بروز تغییرات مثبت در روحیه و زندهگی زنان میشود. به طور کلی از نظر زیبایی نواحی چشم ها و اطراف آن در زیبا به نظر رسیدن افراد نقش مهمی دارند. داشتن پوست صاف و زیبا آرزوی هر فردی است که می خواهد چهره شاداب و جوان داشته باشد. در این درمان به دلیل بزرگتر شدن چشمها و نزدیک شدن آنها به مرکز صورت چهره بیمار شباهت زیادی به اروپایی ها پیدا می کند.

از آنجا که عمل جراحی رینوپلاستی روشی کاملاً فردی است، عوارض جانبی تجربه شده برای هر بیمار متفاوت خواهد بود. با این وجود قبل از این که به بیمار اجازه ترخیص از کلینیک داده شود ، حداقل 1 یا 2 ساعت زمان جهت استراحت در محل انجام جراحی و به منظور آرام کردن چشم لازم است. پیش از آن گفته بود که این عمل حدود ۵ یا ۶ ساعت به طول می انجامد. بنابراین اگر می خواهید به کسی اجازه دهید که آن را لمس کند ، باید مطمئن باشید که جراحی پیدا کنید که ماهر و با تجربه بوده و به کار خود مفتخر است. لازم به ذکر است که جراح معالج شما برش ها را با کمک گرفتن از علامت گذاری های انجام شده جهت بازسازی شکل چشم ، ایجاد می کند. خانواده آرمیتا به پزشک معالج سفارش کردند مراقب فرزندشان باشد.پزشک به خانواده اطمینان داد و وارد اتاق عمل شد. هم زمان با لابیاپلاستی آیا می توان اعمال دیگر زیبایی واژن را نیز انجام داد؟ آیا جراحی اپیکانتوپلاستی عوارض دارد ؟ جای زخم و تشدید برگشتگی گوشه چشم از عوارض رایج اپیکانتوپلاستی است. آلودگی موضع جراحی : از دیگر عوارض احتمالی این است که ممکن است محل برش ، در طول عمل آلوده شود.

در روش بسته دیگر در ناحیه کلوملا برشی انجام نمیشود و جراحی از طریق سوراخهای بینی صورت میگیرد. جراحی بینی به دو روش زیر صورت می گیرد. در صورتی که سوراخهای بینی بزرگ، گشاد و یا غیر متقارن باشند، جراح با برداشتن پرههای بینی این مشکل را اصلاح خواهد کرد تا در حد امکان، پرهها و سوراخهای بینی متقارن شوند. بهبودی در مدت زمانی کوتاهی حدودا 7 الی 10روز امکان پذیر است. ناگفته نماند که بسته به ضخامت پوست و سرعت بهبودی ، بخیه ها پس از 5 الی 7 روز برداشته می شوند. این زخم ها می توانند تا چند ماه پس از عمل قابل مشاهده باشند. ● از تمرینات ورزشی که به طور مستقیم موجب وارد آمدن فشار و سایش به ناحیه تناسلی می شوند (دوچرخه سواری، اسب سواری و غیره) تا خوب شدن کامل خودداری کنید. چربی های انباشته در ناحیه کمر و اطراف آن، موجب ظاهری نامتعارف و بدشکل در فرم اندام ها و ظاهر کمر می شوند؛ و از طرفی دغدغه ای بزرگ برای پوشیدن لباس دلخواه در افراد می باشد. گشاد شدن واژن میتواند موجب کاهش لذت جنسی و همچنین بی اختیاری ادرار شود.

دیدگاهتان را بنویسید