متخصص جراح بینی و صورت

هنگام تصمیم گیری برای انجام این جراحی حتماً باید خطرات و عوارض بالقوه آن را در نظر گرفت و با توجه به آن تصمیم گرفت. در این جلسه فک و چانه فرد توسط جراح به دقت معاینه شده و برای بررسی های بیشتر مانند بررسی استخوان ها تصو برداری با اشعه ایکس نیز در ناحیه فک پایین انجام می شود. این روش همچنین برای اصلاح چانه نامتقارن نیز کاربرد داشته و با کشیدن یک سمت چانه می ات ساختار آن را اصلاح و قرینه کرد. در مواقعی که میزان نقص چانه در حدی نباشد که بتوان با استفاده از ایمپلنت آن را اصلاح کرد، می توان با مواد پر کننده و تزریق کننده های پوستی، ساختار چانه را اصلاح کرد. یا این که استخوان چانه را جابجا کنند تا فرم بهتر و محل جایگیری مناسبی به آن دهند. انجام فعالیت های ورزشی تا مدت زمان ده روز بعد از جراحی ژنیوپلاستی ممنوع است. شما بعد از ظهر همان روز جراحی بینی مرخص خواهید شد.

اما پس از گذشت ده روز امکان انحام فعالیت های ورزشی سبک برایتان وجود دارد. دکتر ندا سالاریه یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تهران محسوب می شوند که بیش از ده هزار عمل زایمان طبیعی و سزارین بدون درد و عارضه را انجام داده اند. کسانی که فعالیت های سنگین و حرفه ای ورشی انجام می دهند بعد از یک و ماه و نیم تا دوماه بازگشت به فعالیت هایشان بالامانع است اما قبل از این زمان می تواند با خطراتی جدی همراه باشد. در این مدت تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرد تا احتمال بروز عفونت و خونریزی کاهش پیدا کند. بنابراین عمل جراحی چانه علاوه بر زیبایی میتواند به رفع نقص های پزشکی نیز کمک کند. از مکملها نیز میتوان استفاده کرد. این بازیگر هندی در سال ۱۹۹۴ عنوان دختر شایسته را از آن خود کرد. در این افراد می توان روش ژینوپلاستی یا تغییر مکان چانه، فک و زوایای صورت را اصلاح و زیبا کرد. پس از دسترسی به استخوان چانه، جراح در جهات مختلف می تواند استخوان را چانه را برش داده و تغییر دهد. در این جراحی یا از ایمپلنت های چانه ای استفاده می شود یا این که استخوان چانه تغییر موقعیت می دهد.

عمل جراحی دوم بینی همچنین ممکن است برای افرادی که به بینی عمل شده خود صدمه وارد کرده اند نیز صورت بگیرد. همانطور در ابتدای متن نیز اشاره شد، ژنیوپلاستی به عنوان یک جراحی زیبایی تعریف می شود و افراد با استفاده از آن نقایص موجود در چانه و فک را بهبود می بخشند. در جراحی بینی باز، جراح بینی برش ها را در ناحیه کلوملا یا بین دو سوراخ بینی ایجاد می کند. در ابتدا باید کانالی ایجاد شود تا بتوانند ایمپلنت ها را وارد چانه کنند یا این که به بخش های داخلی و استخوان چانه دسترسی پیدا کنند. اگرچه پیدا کردن پزشک قابل اعتماد و کار بلد تا حدودی دشوار به نظر می رسد، اما در این مطلب قرار است که اطلاعاتی درباره نکات کلیدی و مهم جراحی عمل زیبایی بینی به شما یاد دهیم. Pixee، که در اصل از نزديکي استکهلم، سوئد است، هميشه به شخصيت هاي کارتوني مانند جسيکا خرگوش، آئورا از زيبايي خواب و Holli علاقه داشته است. این روش که جایگزین ایمپلنت است، از موادی مانند چربی ، هیدروکسیل آپاتیت کلسیم یا پلی کاپرولاکتون برای تغییر چانه استفاده می کند.

هزینه ای که برای این جراحی تعیین می شود، براساس معیارهای مختلف تعیین می گردد. ایمپلنت ها را می توانند از طریق برش در لب پایین از نواحی داخلی یا زیر چانه وارد بافت چانه کنند. اما همان طور که گفتیم، بررسی ها و ارزیابی های پیش از عمل اهمیت بسیاری در این مورد دارد. در طی فرایند این عمل جراحی پوست زائد که شل و آویزان شده، حذف می گردد. در این روش جراح برش های کوچکی را روی پوست ایجاد می کند و از ابزارهای ویژه جراحی برای سفت شدن عضلات استفاده می کند. کلاژنسازی در لایههای پوست سریع اتفاق نمیافتد. این روش به جراح این امکان را می دهد که تغییرات گسترده ای در بینی ایجاد کرده ، بافت ها را سریع تر از هم جدا کرده و بینی را بازسازی کند. مشاهده فیلم جراحی زیبایی واژن با لیزر و اینکه شرایط مناسب برای زنانی که میخواهند جراحی واژن انجام بدهند به چه صورت است ؟

زمان مشاهده نتایج هایفوتراپی چه موقع است؟ کانتور بینی این افراد معمولا ملایم تر از سایر بیماران است به همین دلیل برای اینکه جراح بتواند از ویژگی های نژادی آنها مراقبت کند، باید توجه خاصی را معطوف کند. افزایش سایز و متناسب سازی سایز چانه در کنار سایر اجزای صورت مخصوصاً بینی: کسانی که چانه شان کوچک است بینی شان بزرگ تر دیده می شود و تناسب میان اجزای صورت آن ها از بین خواهد رفت. طی تحقیقاتی در سال های گذشته انجام شده، نشان داده شده است که افرادی که دارای نقص در فک چانه عقب افتاده هستند، بیشتر در معرض ابتلا به آپنه انسدادی قرار می گیرند. به طور کلی افرادی که دارای مشکلات زیر هستند می توانند از ژینوپلاستی برای اصلاح چانه و فک خود استفاده کنند. زیرا که هنگام جویدن غذاهای سفت فشار بیشتری به چانه وارد می شود. 2. مهم ترین مسئله در عمل رینوپلاستی حفظ عملکرد تنفسی و بویایی بینی است و سپس با برقراری تناسب بین اجزای بینی و صورت ظاهر نسبتاً زیباتری ایجاد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید