مادلینگ صورت با جراحی سرپایی بوکال فت : مزایا و معایب

در بعضی از افراد، نوع پوست به گونه ای است که وقتی پوست شروع به ترمیم می کند، بازسازی به نحو درست انجام نمی شود و زخم به همراه گوشت اضافه ترمیم می شود. زمانی که صرف این روش می شود، بیش از نیم ساعت طول نمی کشد. اما ممکن است ۱۲ ماه طول بکشد تا اثر کامل دیده شود. ناحیه انتخاب شده برای پیوند چربی اتولوگ ممکن است هر ناحیهای با بافت چربی فراوان باشد، اما اغلب مناطق مورد استفاده ران و قسمت داخلی زانو هستند. اهداف این جراحی عبارتند از ایجاد زیبایی ظاهری در پرینه با بالا بردن پرینه و رضایت جنسی بیشتر از طریق افزایش سطح تماس واژن با آلت مردانه. لابیاپلاستی رایج ترین عمل جراحی زیبایی تناسلی است و برای بهبود ظاهر دستگاه تناسلی خارجی و کاهش بافتهای اضافی اطراف ورودی واژن (برای افزایش رضایت حین مقاربت) انجام میشود. لابیاپلاستی یک جراحی پلاستیک برای خانم ها است که طی ان جراح اقدام به زیبا سازی ناحیه تناسلی می کند .

روش انجام آن به این صورت است که ابتدا واژن را تمیز و ضد عفونی می کنند و سپس با ماده ای به نام لیدوکائین، آن را بی حس کرده و ژل را تزریق می کنند. جراحی با امواج رادیویی روشی تقریباً بدون خونریزی است که حداقل تروما یا آسیب را وارد میکند و دوران بهبود کوتاهتری دارد. قابل ذکر است که برنامه ورزشی جهت حذف چربی های لپ بدون لاغر شدن دیگر اجزای صورت وجود ندارد ؛ همچنین پس از این امر پوست صورت و گردن فرد دچار افتادگی می شود که این اصلا خوشایند نیست. جهت اطلاع از میزان تجربه جزاح خود می توانید با بیمارانی که قبلا توسط آن جراح درمان شده اند مشورت کنید. نیاز به بیهوشی ندارد و می تواند با بی حسی موضعی صورت بگیرد. با تقبل هزینه لیفت صورت ، جراحی لیفت عمیق صورت معمولاً با استفاده از بیحسی موضعی با تجویز آرامبخش یا بیهوشی عمومی انجام میگیرد.

هم برای کلینیکهای زیبایی و آرایشگاه ها نیز مفید خواهد بود چرا که با این کار افراد بیشتری را به خود جذب خواهند کرد. در روش گوهای، نتیجه به حالت طبیعی نزدیک تر است و قسمتی از بافتهای تیره تر هم باقی میماند. ممکن است چربی تزریق شده به مرور جذب شود و برای رسیدن به نتیجه مطلوب جلسه بعدی هم لازم باشد. مهمترین عامل کاهش ارگاسم و شلی واژن از دست دادن قوام عضلات خلفی دیواره داخلی واژن است که تا دهانه ورودی واژن امتداد مییابد که در نتیجه بیمار از احساس افتادگی، شلی و عدم ارگاسم حین نزدیکی شاکی میشود. خانمهایی که دچار شلی و ریلکسشین واژن شدهاند معمولا از کاهش لذت جنسی هنگام نزدیکی شکایت دارند.معمولا خانمها از عدم رسیدن به ارگاسم و شلی واژن شاکی هستند. با دیدن نمونه کارها و عکس و فیلم های موجود در شبکه های اجتماعی و یا سایت مربوط پزشک و یا حتی در هنگام مشاوره و درخواست نمونه کارهای ایشان، به میزان تجربه و مهارت جراحی انتخابی پی برد. جراحی زیبایی واژن نه تنها درد ندارد، بلکه با انجام بی حسی شخص هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.

امواج دستگاه آر اف بدون نیاز به بی حسی و برش ناحیه، سبب تحریک گردش خون و افزایش فعالیت سلولهای واژن میگردد. حصول نتیجه مطلوب در لیپوساکشن مستلزم وجود پوستی سالم و بدون علائمی از ترکهای پوستی است . جراحی های زیبایی واژن نیز همانند دیگر جراحی های زیبایی و معمولی، می تواند نتیجه 100 درصدی نداشته باشد. به همین دلیل است که به این نوع بینی، بینی پهن نیز گفته می شود. بعضاً روشهای دیگری مثل لیفت ابرو، لیفت صورت و یا تزریق بوتاکس نیز همزمان با انجام این عمل جراحی انجام میشوند. در صورتی که با هر گونه سوال یا مشکل مواجه شده اید با ما تماس بگیرید. در صورتی که اکثر بیماران پزشک از کار او راضی باشند، می توان متوجه این قضیه شد که پزشک تجربه بالایی دارد. اصطلاحاتی مانند بینی عروسکی یا بینی سرسره ای سال ها در بین مردم به عنوان اصطلاحی برای توصیف بعضی از بینی های عمل شده به کار می رفت.

دیدگاهتان را بنویسید