لیپوماتیک چیست ؟

اگر از شکل واژن خود راضی نیستید عمل لابیاپلاستی میتواند به بهبود اعتماد به نفس و رضایت جنسی شما کمک کند. در این حالت لیزر لایه بالای پوست و بافت آن را سوزانده و بر می دارد و به این ترتیب شکل بینی از طرف خارج به جای داخل تغییر شکل می دهد. ولی لیزر RF به طور همزمان بر روی تمامی لایه های واژن اثر مطلوبی می گذارد. لابیاپلاستی در ناحیه خارجی واژن انجام می شود و ارتباطی با نواحی داخلی واژن و پرده بکارت ندارد. در این روش، با استفاده از اندوسکوپ از راه داخل بینی پس از تعیین موقعیت کیسه اشکی، بین کیسه اشکی و حفره بینی ارتباطی مستقیم برقرار میشود. نوع بینی افراد سهم زیادی در تعیین هزینه جراحی بینی دارد. عمل زیبایی بینی از جمله اعمال جراحی است که به تخصص، مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد. آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرگذار است؟ آیا جراحی بینی از بقیه جراحیهای زیبایی از حیث خطر آلودگی به کرونا خطرناکتر است؟

آیا دختران باکره هم میتوانند لابیاپلاستی داشته باشند؟ اما هزینه آن هر چقدر هم که باشد باز هم افرادی پیدا میشوند که حاضر به پرداخت آن هستند؛ چرا که کمتر کسی پیدا میشود که زیبایی ظاهری برایش اهمیتی نداشته باشد. بیشتر از هر بخش دیگر در بدن زنان اعصاب جنسی دارد. سربازانی نظیر جان باگوت گلاب که یک محقق و مولف شناخته شده نیز به شمار می رفت، بارها و بارها تحت اعمال جراحی مختلف قرار گرفت تا بخش های از دست رفته صورت خود را باز یابد. یکی از روش هایی که افراد می توانند از طریق آن به ظاهری زیبا و مورد پسند دست یابند، جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) می باشد. افراد پس از عمل زیبایی بینی، اعتماد به نفس بالایی را به دست می آورند و این دست افراد بعد از عمل بیش تر لبخند می زنند چرا که از ظاهر خود راضی هستند. و در افراد مختلف متفاوت میباشد که این مورد وابستگی شدیدی به احساسات و عوامل میان فردی افراد دارد.

از طرف دیگر نقاط حساس و تحریک پذیر زیادی در بدن خانم ها وجود دارد که میزان تحریک پذیری هریک از این نقاط در افراد متفاوت میباشد. و در صورت وجود هریک از این موارد باید ابتدا درمان مربوطه انجام شود و سپس اقدام به عمل لابیاپلاستی کنند. توجه داشته باشید که پس از به دنیا آوردن فرزند تان اقدام به این عمل نمایید و از انجام آن قبل از باردار شدن خودداری نمائید. و فعالیت های خود را انجام دهند توجه داشته باشید که رعایت نکات توصیه شده به روند درمان و رسیدن به نتیجه ی دلخواه ، ضروری است. با وجودی که پزشک خاطی به ادعای این زن اعتراض داشت دو کمیسیون تشکیل شد، اما با توجه به نقص ظاهری رخ داده قصور پزشک را به میزان ۱۲ درصد دیه کامل انسان تأیید کردند. ممکن است شخص پس از لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی احساس ضعف نماید که این امر کاملا طبیعی است.

کلیتوریس مهمترین عضو جنسی زنان است و منبع لذت جنسی است . کلیتوریس در واقع معادل آلت جنسی مردان است. یکی از عجیبترین جراحیهای زیبایی مردان در دنیا کاشت عضله دوسر بازو است. در جراحی زیبایی بینی، تغییراتی در اندازه و طول بینی، اندازه سوراخ ها و نوک بینی ایجاد می شود تا توازن بیشتری میان بینی و سایر اجزای صورت برقرار شود. خانم دکتر دیانا حسینی لازم می دانند، به رفع درد و ناراحتی کمک می کند. پزشک آنتی بیوتیک هایی را برای جلوگیری از عفونت و همچنین داروهایی را برای تسکین درد تجویز می کند. زیرا سبب آسیبا می شود و احتمال عفونت بعد از جراحی را بیشتر می کند . مصرف ویتامین ها تا سه ماه پس از لابیاپلاستی توصیه می شود ، زیرا روند بهبودی را تسریع می بخشد. شیو کردن دستگاه تناسلی حتما باید از قبل انجام شده باشد، توصیه می شود سه روز قبل از جراحی شیو کردن را انجام دهید. بنابراین باید از حجم این باکتری ها باید کاسته شود در نتیجه با استحمام شب قبل از جراحی لابیاپلاستی می توان از حجم این باکتریها کاهش داد.

گرچه این حالت تاثیر فیزیکی ندارد اما باید دانست تاثیر روانی عمل لابیاپلاستی بر روی زنان بسیار بالاست. این عمل امروزه به وفور انجام گرفته و متقاضیان بسیار زیادی در سراسر این کره خاکی دارد. گام آخر، دوختن بریدگیها با استفاده از نخ بخیههای بسیار نازک میباشد. همچنین انواع نازک آن ممکن است به دنبال ورزش هایی مثل اسب سواری، ژیمناستیک و دوچرخه سواری آسیب ببیند. نتیجه این عمل ها این است که بعد از عمل در نگاه اول ظاهر غیر طبیعی و به اصطلاح “عملی” بینی مشهود و نمایان است. در حین این عمل، جراح چربی و پوست اضافی را برمیدارد تا پلک چشم صافتر به نظر برسد. کوتاه کردن بینی بلند را میتوان با کاهش طول غضروف زیرین، کوتاه شدن تیغه بینی یا برداشتن پوست داخل سوراخهای بینی انجام داد. گاهی اوقات کمآبی باعث میشود که کاهش مواد معدنی در بدنتان موجب تورم و چاقی اندام خاصی همچون گونههای شما بشود.

دیدگاهتان را بنویسید