لیفت صورت و گردن چیست؟

بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک ، نوعی عمل جراحی است که موجب اصلاح پلک های افتاده و چروکیده می شود و ممکن است شامل حذف پوست ، عضلات و چربی های اضافی آن باشد. علت اصلی افتادگی پوست در ناحیه گردن ورزشکاران همین موضوع است. از آنجائیکه واژن دارای بافت ها و غدد لنفاوی و عصبی فراوان می باشد در اثر جراحی آسیب کمی به رگها و بافت های این ناحیه وارد می شود که در نهایت باعث تورم در واژن می شود. اگر پوست اضافی این ناحیه برداشته شود میتواند به افزایش میل جنسی کمک نمایید که انجام این جراحی می تواند به دو صورت در مطب و اتاق عمل صورت گیرد. پوست اضافی، غضروف اضافی و چربی های اضافی در طول روند جراحی برداشت می شود تا سایز و فرم بینی بهتر شود. تورم نیز بخشی از روند بهبود بعد از عمل جراحی بوده و شاید تا 2 هفته اطراف گوش ها قرمز و متورم باشد. بعد از گذشت یک هفته شخص می تواند به محل کار یا مدرسه باز گردد.

پس از برش زدن گوش، پزشک متخصص در زمینه اتوپلاستی پوست اضافه و غضروف را حذف نموده و در انتها غضروفی که باقی مانده است را در محل مناسب بخیه می زند. برش مینی ابدومینوپلاستی در زیر ناف زده می شود، و پس از آن تمامی چربی ها و پوست اضافی قسمت شکمی برداشته می شوند. بلفاروپلاستی می تواند این مشکلات را کاهش داده یا از بین ببرد و چشم ها را جوان تر نشان دهد. همچنین با توجه به نظر پزشک برای کاهش تورم بینی بعد از عمل می توان از کمپرس یخ استفاده نمود. استفاده از عمل جراحی لیزر بینی در جراحی پلاستیک بینی بسیار آسان سریع، ارزان ومقرون به صرفه است. بسیار مهم است که بدانید بعد از جراحی بینی باید چه بخورید. اما کودکان بهتر است یک هفته را به استراحت پرداخته و پس از آن به مدرسه بروند. مصرف دارو تنها باید با تجویز پزشک باشد و تا چند هفته از مصرف سیگار جلوگیری کرد.

به چند روز استراحت بعد از جراحی زیبایی ابرو نیاز دارید؟ بسیاری از خانمها به علت تغییر شکل لبه های واژن یا به علت نامتقارن بودن لابیاها اقدام به کوچک کردن لابیاهای مینور با لیزر یا جراحی می کنند. این که تا چه حد ممکن است گوش پس از جراحی تغییر کند، بستگی به تغییراتی دارد که قصد اعمال آن را داشته اید. جراحی اتوپلاستی، باسن، بازو، چشم، گونه، غبغب، فک و … . جراحان زیبایی سلام قادر هستند به زیبایی تمام جزئیات را در چهره و بدن شما جراحی نموده و برطرف کنند. هر ساله، بیش از یک میلیون آمریکایی به دنبال جراحان زیبایی میگردند تا بتوانند شکم صاف تری داشته باشند، سینههای خود را بزرگتر کنند یا شکل بینی خود را عوض نمایند. دکتر امیرحسین محمدی مفرد یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در تهران می باشند. جراحی زیبایی تامی تاک یکی از این مجموعه عملها و انواع جراحی زیبایی شکم است که اکنون میخواهیم درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه پزشکی روش های بسیاری وجود دارد که می تواند به رفع مشکلات کمک نماید که یکی از این روش ها جراحی واژینوپلاستی می باشد. کجی مادرزادی استخوان و ساختار بینی یکی دیگر از علل کج به نظر رسیدن بینی است. ممکن است این نواقص از هنگام تولد به صورت ژنتیکی وجود داشته باشند و یا ناهنجاریهای ناشی از آسیب مانند شکستگی بینی باشند. در صورتی که پینا رشد کافی نداشته یا به کلی وجود نداشته باشد از این جراحی استفاده می شود که آن را با نام میکروتیا نیز می شناسند. البته نباید به گوش ها فشار وارد شود به همین خاطر از هد بند آزاد برای شب ها استفاده شود. بعد از باز کردن بانداژ، پزشک برای شب ها استفاده از هد بند را تجویز می کند تا نقش حمایتی داشته باشد. علت استفاده از این تکنیک در کودکی این است که با گذشت 6 ماهگی دیگر غضروف گوش سفت شده و تغییر فرم آن را کاری سخت و غیر ممکن می سازد.

اصولا افرادی به این روش درمانی روی می آورند، که از کودکی با فرم و شکل گوش های خود مشکل داشته اند. این روش درمانی را نوعی جراحی زیبایی گوش نیز می نماند. بعد از گذشت این زمان طلایی تنها راه درمان جراحی خواهد بود. رفتن به استخر و شنا نیز بعد از گذشت 8 هفته از عمل ممکن خواهد بود. با گذشت زمان نیز جای زخم کم رنگ تر شده و شاید دیگر حتی قابل مشاهده نباشد. راه دیگر این است که چند عمل زیبایی دیگر را نیز پیش جراح بینی و زیبایی خود انجام دهید. در این مورد جراحی اصلاحی مورد نیاز است. گاهی اوقات فرد بیمار بعد از انجام عمل اصلاحی یا جراحی زیبایی از نتیجه حاصل شده رضایتی نداشته یا هیچ تغییر فرمی در گوش خود احساس نمی کند. جراحی به طور تقریبی حدود 1 یا 2 ساعت به طول خواهد انجامید. پس از آن با استفاده از برش هایی در پشت گوش، یا داخل چین های درونی گوش، مشکل گوش را برطرف می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید