فوق تخصص جراحی چشم

گاهی پس از عمل شاهد خارش شدید در ناحیه لابیاها در طی جوش خوردن داریم که از پماد کلوتبازول بهره می بریم و از حساسیت بیمار به نخ بخیه در ناحیه می کاهیم. در مواردی که فرد نسبت به نخ های بخیه کمی که در حین عمل بکار می رود آلرژی و حساسیت نشان دهد نیاز هست که از پمادهای کلوتبازول در این زمینه استفاده شود. اگر کلاهک کلیتوریس هم برداشته شود شاید شاید کمی درد بیمار بیشتر باشد که باز هم به ضد دردهای خوراکی پاسخ می دهد. بیمار را باید توجیه کنیم که از تورم و کبودی در ناحیه نهراسد و با قوت قلب دادن به بیمار روحیه او راهم بایستی تقویت کرد. علاوه بر این افرادی که پس از یک جراحی زیبایی بینی از شکل نوک بینی خود راضی نیستند نیز می توانند این فرآیند را پشت سر بگذارند. به صورت اتوماتیک که در این مدل همزمان با نزدیک شدن دو لبه الکترود، ورود و خروج وقتی فاصله به حد مناسب باشد جریان اثر خود را بر جا خواهد گذاشت.

اگر عادت به فعالیت های ورزشی دارید ورزش ایروبیک را می توان از ۲ هفته پس از جراحی آغاز نمود. تورم ممکن است تا دو هفته به شدت بالا باقی بماند. برای بسیاری از زیباجویان عزیز ممکن است جراحی بینی یک عمل ناشناخته و مبهم به نظر برسد. در این مطلب به شما برای انتخاب جراح پلاستیک کمک می کنیم. Re-epitheliazation که در این روش بخش وسط لابیا برداشته و عمیقاً برش داده می شود و سپس فرم دهی می کنیم. برای انجام این عمل چه به صورت لیزری و چه به روش استفاده از تیغ جراحی انواع متدها وجود دارد. آیا انجام جراحی بینی برای شما مناسب است؟ برای مثال لابیامینور زنان باردار بزرگ تر از حالت عادی است. جراحی های عجیبی که نه تنها زیبا نشدن بلکه زشت تر هم شدن ! چه عواملی باعث بزرگ و زشت شدن لابیا ها در خانم ها می شود ؟ زیرا استفاده از این گن ها معمولا به کاهش تورم کمک می کند.

ضمنا چند وقت قبل از عمل نیز از کشیدن سیگار خود داری کنید. بخیه ها می توانند از نوع جذب شونده بوده و یا نیاز به کشیدن داشته باشند که این مساله به تشخیص پزشک بستگی دارد. ولی معمولاً به مسکن تزریقی نیازی نخواهد بود.برخی مسکن ها بعد از عمل سبب یبوست می شوند که برای همین به بیمار توصیه می شود. در لب های بسیار کم حجم، ممکن است در برخی افراد، لبه های پروتز دیده شود یا در زمان خندیدن، و صحبت کردن، احساس ناخوشایندی در فرد ایجاد شود. برخی بانوان در جهت برطرف کردن این دسته از مشکلات؛ روش جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند. بهتر است خانم ها در طی این مدت مرتب در آینه لابیا را نگاه نکنند و فرصت بدهند تا لابیا شکل واقعیش را پیدا کند. • بی حسی در اطراف قسمت های اصلاح شده که در بیشتر موارد موقتی است و در طی ماه های آتی بهبود می یابد.

بیشتر عمل های لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی بدون تزریق وریدی(IV therapy) انجام می شوند. اگر پس از عمل کمی احساس بی قراری در بیمار ایجاد شود توصیه میکنیم که از آرامبخش های ملایم می توان بهره جست. بیماران ممکن است بعد از عمل کمی تورم و کبودی و ناراحتی را تجربه کنند که برای کم شدن تورم ما به بیماران کیسه یخ می دهیم تا در این ناحیه بگذارند. بیمار بایستی فقط هنگام رفتن به دستشویی پانسمان را تعویض کند. نگران درد در هنگام تزریق نباشید. در جراحی ابتدا برای حفظ آرامش و درد نکشیدن بیمار معمولا از بیحسی موضعی و بیهوشی عمومی استفاده میشود. تبلیغاتی درباره قرص تنگ کننده واژن وجود دارد که تاثیرات دائمی برای آن ذکر می شود. دکتر محسن فدایی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران ، روش های جامع پیکر تراشی شامل کلیه موارد ذکر شده را ارائه می دهد. دندانپزشک در این حالت وضعیت دهان و دندان را با دقت بررسی و میزان لثه اضافی را مشخص می کند.

دیدگاهتان را بنویسید