فوق تخصص جراحی چشم

این عمل نیاز به بیهوشی ندارد و توسط بی حسی موضعی انجام می شود. پلک پایین کشیده و بالا برده میشود تا چشمهایی زیبا و جوان چشمها را به خود خیره کند. در طول دوران بهبودی ، صرفا لباس های آزاد و جلوباز بپوشید ؛ زیرا برای تعویض این نوع از لباس ها مجبور به کشیدن لباس روی سر نیستید و خطری موضع جراحی را تهدید نمی کند. اگر جراحی به درستی انجام نشود، اتصال بین پلک بالا و پایین بدشکل یا گرد میشود یا کشیدگی عمودی نامطلوبی در چشمهای فرورفته ایجاد میشود. این تکنیک روی درشت کردن چشم برای از بین بردن خستگی و خواب آلودگی از ظاهر فرد تمرکز می کند. جراحی را میتوان به صورت ترکیبی از این روشها انجام داد یا مناسبترین روش را برای داشتن چشمهایی درشت و زیبا انتخاب کرد. در این بخش کوشش کردیم مطالب مربوط به عمل بینی ، هزینه عمل رینوپلاستی بینی و … را برای خوانندگان گرامی توضیح دهیم.

چنانچه بیمار توصیههای مربوط به مراقبت پس از عمل را رعایت کند، احتمال بروز عوارض به حداقل میرسد. به طور کلی هیچ انسان بالغ و عاقلی زیر بار این روشهای زیبایی نمی رود و شبیه شدن به حیوان را موضوعی خنده دار می پندارد. افزایش و کاهش وزن به طور مکرر میتواند بر شکل صورت و وضعیت پوست تاثیر بگذارد. بعضی از جراحان با انجام عمل جراحی آشکارسازی کلیتوریس، بافتی که به طور طبیعی روی کلیتوریس را پوشانده بر میدارند. هزینه جراحی بینی بسته به اینکه در مطب خصوصی جراح، مراکز جراحی سرپایی و یا بیمارستان انجام شود متفاوت است. ممکن است خیلی از این موارد بی دلیل باشد اما به هرحال امروزه جراحی زیبایی بینی از معروفترین و پر تعدادترین عمل های زیبایی است که داوطلبان بسیار زیادی دارد. جدا از اینکه بیشتر این جراحی ها ضروری نیستند و تنها به دلیل پیروی از مد و گرایش های عجیب و غریب با صرف هزینه های هنگفت، افراد چهره خود را به تیغ جراحی می سپارند. افراد مدگرا به جای اینکه روی ذهنیت خود تمرکز کرده و نقاط ضعف را شناسایی کنند، بیشتر وقت خود را صرف ظاهر می کنند. این پزشک متخصص هم باید مانند سایر پزشکان از مهارت کافی برخوردار باشد، صادق و راستگو باشد و در پاسخ به پرسشهای بیماران صبوری به خرج دهد.

در این عمل مشکلاتی مانند افتادگی پلک (پتوز) یا بدشکلیهای ناشی از آسیب دیدگی، پیری یا بیماری اصلاح میشود. تحقیقات علمی نشان می دهد 70درصد از افرادی که جراحی زیبایی انجام می دهند از نتیجه عمل راضی نیستند. بیمار در موارد نادر واکنش شدیدی به بیحسی نشان میدهد و گاهی احتمال بروز عفونت افزایش مییابد. جراحی درشت کردن چشم را میتوان تحت بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی انجام داد. روش انجام جراحی درشت کردن چشم یا چشم گربهای برخلاف اکثر عملهای زیبایی به مورد خاص هر بیمار بستگی دارد، چرا که موقعیت چشم، میزان افتادگی و مشخص بودن چشم در هر بیمار متفاوت از دیگری است. در جراحی درشت کردن چشم یا چشم گربهای عضلههای متصل کننده پلک بالا به پایین کشیده میشود. پس از تمام عملهای جراحی چشم گربهای امکان بروز عوارض وجود دارد، عمل زیبایی چشم گربهای نیز از این قاعده مستثنی نیست. سیگار کشیدن نیز برای عروق خونی مضر است و باعث کاهش خونرسانی به بافتهای بدن میشود.

پف داشتن پلک بالایی: عمل پلک چشم، قادر است به راحتی حالت پف چشم و کیسه زیر چشم را نیز را از بین ببرد. دکتر یادگاری برای انجام عمل از روشی با حداقل تهاجم بهره میگیرند تا حالت پوست در گوشه چشم حفظ شود، جای زخم جلب توجه نکند و بهترین نتیجه ممکن به دست آید. به بیماران توصیه میشود که از انجام فعالیتهای درگیر کننده چشم مانند مطالعه، تماشای تلویزیون، استفاده از رایانه و گذاشتن لنز در چشم خودداری کنند. داروهایی که به روند بهبودی کمک میکنند، داروهایی مانند آنتیبیوتیک که میتوان آنها به صورت خوراکی مصرف کرد. از بیماران خواسته میشود که از چند هفته قبل از جراحی داروهای ضدالتهاب مصرف نکنند، چون این داروها بر روند لخته شدن خون اثر میگذارد. بنابراین از بیماران خواسته میشود که سیگار را از حداقل دو هفته قبل از عمل ترک کنند. بیماران غالباً با مشکل خشکی چشم مواجه میشوند و باید تا مدتی از قطره چشم استفاده کنند. اگر بیمار از نتیجه عمل رضایت نداشته باشد یا جراحی اولیه منجر به آسیبدیدگی شود، باید عمل جراحی دیگری برای رفع نواقص انجام شود. با توجه به مرکزیت بینی در چهره، سایز، شکل و ظاهر نامتناسب آن می تواند هارمونی موجود میان اجزای صورت را از بین ببرد.

یکی از این عمل های جراحی، عمل جراحی چشم گربه ای است. البته او به شکل طبیعی همین است. جراحی کجی آلت مردانه به عنوان یک راهکار مطمئن برای حل این مشکل پیشنهاد شده است. جراحی چشم گربه ای یک عمل سرپایی است که تقریبا سه ساعت طول می کشد. از آن جایی که بخش زیادی از پلک برداشته می شود، شخص ممکن است هنگام چشمک زدن، پلک زدن و یا در بعضی از موارد بستن چشم دچار مشکل شود. علاوه بر این پس از عمل جراحی بینی، شخص بیمار باید قرص و دارو مصرف کند. هرچقدر که مرکز درمانی مجهز تر باشد متخصص زنان و زایمان می تواند با بکار گیری تجهیزات پزشکی در روند تشخیص و درمان زنان باردار موفق تر عمل کند. اولتراسوند از ۵۰ سال قبل تاکنون در پزشکی فعالیت داشته است. این جراحی فقط و فقط باید توسط جراحی انجام شود که در زمینه جراحی اکولوپلاستی از تجربه گستردهای برخوردار است؛ چرا که اشتباه در انجام عمل نتیجه فاجعهآمیزی را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید