فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

در کنار جذاب بودن بحث عمل های زیبایی زنان، نکته قابل توجه هزینه این گونه عمل ها می باشد. در میان موارد متعدد جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی یا تغییر سایز سینه در زنان، کوچک کردن سینه مردان (جراحی ژنیکوماستی) نیز یکی از عمل های زیبایی است که امروز در دنیا با استقبال زیادی روبرو شده است. تا به امروز جراحی های بسیاری را انجام داده که همگی آنها موفقیت آمیز بوده است. چراکه ممکن است سینه های یک مرد به دلایل بسیاری از جمله چاقی یا دلایل ارثی بزرگ تر از حدی باشند که برای اندام یک مرد مناسب است. بهترین کار همیشه این است که افراد برای هر تصمیمی همه عوارض احتمالی آن را بدانند. در افرادی که از وجود خطوط اخم و چین و چروکهای دور چشم خود نیز ناراضی هستند، جراح میتواند این بریدگیها را گسترش دهد تا این مناطق را نیز شامل شود. عمل جراحی پلک (بلفاروپلاستی) یک عمل جراحی زیبایی است که پوست و چربی اضافی در پلکها را خارج میکند.هدف از انجام این روش از بین بردن افتادگی پلکهاست.

با فناوری لیزر زخمها زودتر بهبود پیدا کرده و جای آنها از بین میرود. جای زخمهای ایجاد شده در اثر بلفاروپلاستی معمولاً قابل مشاهده نیستند چراکه در داخل خطوط و چینهای طبیعی پلک چشم ایجاد شدهاند. برخی از جراحان پلاستیک بعد از مشاهده ی نتیجه استفاده از این ویتامین، مرطوب نگه داشتن جای بخیه و در نتیجه بهتر شدن جای زخم است . یکی از مهم ترین اقداماتی که پزشک باید انجام دهد این است که برش در محلی از گوش ها انجام شود که بعد از دوره بهبودی محل زخم و بخیه باقی نماند. انتروپیون یا برگشت پلک به داخل در موارد نادر که نیاز به جراحی ترمیمی دارد. عمل جراحی بلفاروپلاستی ممکن است تحت بی حسی موضعی و با کمک داروهای آرام بخش و یا با استفاده از بیهوشی عمومی انجام شود. اما در صورت انجام نادرست و غیر استاندارد جراحی توسط افرادی که تخصص کافی ندارند، ممکن است خطراتی را نیز به همراه داشته باشند. جراحی افتادگی پلک مادرزادی، یکی از شیوه های درمانی می باشد که جنبه ی زیبایی نیز دارد.

در پاسخ می توان گفت افتادگی پلک، هنگام بیدار و پرانرژی بودن کودک، می تواند خفیف باشد ولی در هنگام خستگی ، واضح تر شود. آیا با بزرگ شدن فرزند مبتلا به افتادگی پلک خفیف، مشکل وی نیز حل شده و خود به خود درمان می شود؟ موقعیت جغرافیایی در هزینه جراحی زیبایی بینی می تواند تاثیر گذار باشد، ممکن است در برخی از شهرهای بزرگ نسبت به سایر شهرهایی دیگر هزینه جراحی بینی بالاتر باشد . طبیعی است که بعد از جراحی ژنیکوماستی نیز اگر فرد دچار اضافه وز بشود، سینه های او مجددا بزرگ خواهند شد. چرا که بینیهای گوشتی، پوست به مراتب ضخیمتری دارند. در بینیهای گوشتی پوست بینی ضخیمتر و پرههای بینی پهنتر هستند. جلسات مشاوره تا جایی پیش رفت که مشخص شد محسن از فرم گوشهایش ناراضی است و با یک عزت نفس کاملا خردشده و احساس شدید حقارت، از حضور در جمع فراری است.

جراحی بینی، تحت بی هوشی عمومی صورت می گیرد، برای متخصص بی هوشی هزینه ای در نظر گرفته می شود که بروی هزینه جراحی زیبایی بینی حساب می شود . هزینه، خطرات و این نکته که نتیجهی عمل قابل تضمین نیست را در نظر داشته باشید. در این روش چربی از بدن خود شخص گرفته شده و در نواحی مورد نظر تزریق میشود. بافت چربی سینه همانند همه بافت های چربی در بدن انسان در صورت عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و مفید و به علت تغذیه بیش از حد و پرکالری می تواند جایگاه انباشته شدن چربی باشد. اما نگران نباشید با انتخاب جراح اصلح و حاذق، رعایت مراقبت های بعد از عمل ژنیکوماستی و توجه به رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی مناسب می توانید احتمال ایجاد این عوارض را به صفر برسانید. پس از انجام عمل جراحی بایستی فعالیت های ورزشی نظیر شنا قطع گردد که این هماهنگی توسط پزشک صورت می گیرد. جراح باید در مورد تمامی داروهایی که مصرف میکنید ازجمله آسپرین و وارفارین اطلاع داشته باشد تا خطر ایجاد لختههای خونی کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید