عمل زیبایی واژن چیست؟

خوشبختانه ، بیش از یک راه برای از بین بردن پف چشم وجود دارد. عمل جراحی زیبایی چشم فقط برای بهبود ظاهر انجام می شود ، تحت پوشش بیمه پزشکی نیست. در این عمل بر روی تغییر ظاهر لبه های بیرونی یا درونی واژن کار شده و آن را بنا به تشخیص پزشک تغییر می دهند. چشمهای ما در واقع مهمترین عضوی هستند که ظاهر و جلوهی صورتمان را تعیین میکنند. این نوع عمل جراحی بیشتر در کشورهای آسیایی که چشمها حالت مغولی دارند و تنگ و ریز هستند (مثل مردم چین و ژاپن) انجام میشود. در نتیجه گوشهی بیرونی چشمها به طور طبیعی کمی متمایل به بالا قرار میگیرد و چشمها حالت بادامی شکل پیدا میکنند. پوست با دقت از ناحیهی پایینی و گردن کشیده میشود و سپس لیپوساکشن و تزریق چربی نیز در صورت نیاز بعد از آن انجام میگیرد. کانتوپلاستی عملی است که برای اصلاح پایینتر بودن یا خنثی بودن گوشهی بیرونی چشم که سبب افتادگی پلکها میشود صورت میگیرد.

ضمنا کانتوپلاستی معمولا رضایت کمتری برای بیمار در مقایسه با اپیکانتوپلاستی ایجاد میکند، زیرا تغییراتی که در چشمها به وجود میآورد کمتر قابل دیدن هستند. جای اسکار در کانتوپلاستی در مقایسه با اپیکانتوپلاستی کمتر قابل مشاهده است، زیرا بخیهها در کانتوپلاستی در پوست لبهی خط مژهی بالایی و داخلی زده میشوند. هنگام نشستن ، دستمال مرطوب را به مدت چند دقیقه با استفاده از فشار خفیف روی پوست زیر و اطراف چشم خود بمالید. هنگام خواب سر خود را کمی بالا تر از بدن خود قرار دهید. در هر دو عمل کانتوپلاستی و اپیکانتوپلاستی، از بیحسی موضعی استفاده میشود و تنها کمتر از ۳۰ دقیقه طول میکشند، اما دست کم یک تا دو ساعت زمان لازم است تا چشمها خنک شده و بیمار اجازهی ترخیص بگیرد. برای دسترسی به این تاندون، معمولا بریدگی در گوشهی بیرونی چشم انجام شده و تاندون به سمت جای جدیدش کشیده میشود تا از پلک حمایت کند و سپس با بخیه دوباره میچسبد.

پزشک، پوست اضافی و چربی را برمیدارد و سپس بخیه میزند. در عمل اپیکانتوپلاستی، شدت چین خوردگی اپی کانتال (چین پوستی روی پلک بالایی که گوشهی داخلی چشم را میپوشاند) ارزیابی میشود و سپس پزشک جراح محاسبه میکند که پلک داخلیتان تا چه اندازه باید برش بخورد. روش های جدید تزریق چربی چون نانوفت نیز به کمک پزشکان آمده است تا در کنار پر کردن صورت و جبران چربی از دست رفته ، خاصیت جوانسازی نیز به فرد ببخشند. به دلیل افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست داده باشد. علاوه بر این دلیل ، برخی از افراد از نظر ژنتیکی مستعد چربی اضافی در زیر چشم هستند و از ابتدا با این عارضه به دنیا خواهند می آیند. در این مقاله از سایت زیبا بمان ، ما در مورد علل عمده پف چشم و همچنین نحوه برداشتن پف چشم بدون جراحی صحبت خواهیم کرد. در این مطلب به سوالات شما درباره جراحی زیبایی بینی پاسخ خواهیم داد. جراحان زیبایی سلام قادر هستند به زیبایی تمام جزئیات را در چهره و بدن شما جراحی نموده و برطرف کنند.

برخی از جراحان پلک این روش را به دلیل مشخص نبودن عوارض های بلند مدت آن توصیه نمی کنند. اگر فکر می کنید تورم زیر چشم شما به دلیل حساسیت ایجاد شده است ، از داروهای ضد حساسیت زیر نظر پزشک استفاده کنید. چرا که آسیب به پرده بکارت فقط از طریق رابطه جنسی و ورود جسمی به واژن انجام می شود. جراحی بینی که توسط لیزر انجام بشود به هیچ عنوان توصیه نمیشود؛ چرا که انجام این عمل با لیزر عملا غیرممکن است و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. چرا که ممکن است بر روی پروسه ی بهبود شما تاثیر بگذارد. هر دو پروسه روندهای جراحی هستند که نیازمند بیهوشی اند و به زمان بهبود چشمگیری نیاز است. مشاوره با یک جراح زیبایی بهترین روش برای مشخص کردن نیاز به پرکننده یا جراحی است. تنها راه حل مناسب برای این مشکل انجام عمل ابدومینوپلاستی یا کشیدن پوست اضافه شکم است.

دیدگاهتان را بنویسید