عمل زیبایی واژن با بهترین نتیجه و کمترین عوارض-کلینیک دکتر میترا بهمن پور

حال این فرد ممکن است از نظر ظاهری نیز از بینی خود رضایت نداشته باشد. 9. در صورت هر کونه درد بیش از حد یا تب بیش از 5/38 درجه سانتی گراد در روز های بعد از عمل با پزشک خود تماس بگیرید. در شرایطی مانند هیپرتروفی لابیا (رشد بیش از حد) به دلیل تستوسترون اضافی یا شرایط مادرزادی این عمل حتما باید انجام شود. همچنین برای افرادی که به دلیل تصادف دچار تغییر شکل بینی شده اند، مناسب می باشد. اندازه، رنگ و شکل لوب ها به طور قابل توجهی متفاوت است و ممکن است در نتیجه زایمان، رابطه جنسی، پیری و سایر حوادث تغییر کند. عمل بینی میتواند باعث تغییر سایز بینی شود. در ضمن در جراحی بینی استخوانی روند بهبودی سریع است و کمترین میزان تورم را شاهد خواهید بود. چیزی که ما به بیماران تاکید می کنیم این است که جراحی به تنهایی شما را به جایی که می خواهید نمی رساند.

سوال بسیاری از بیماران این است، که آیا امکان رابطه جنسی بعد از عمل زیبایی واژن وجود دارد؟ اکثر بیماران برای انجام این عمل زیبایی یک هفته مرخصی از محل کار خود میگیرند. حتما در جلسه مشاوره سوابق پزشکی و اطلاعات داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک قرار دهید. بنابراین قبل از جراحی واژن حتما باید مشاوره اولیه با جراح صورت گیرد مانند هزینه های جراحی زیبایی واژن و یا عوارض احتمالی و سوابق پزشکی بیمار. در دکترتو علاوه بر تعیین وقت حضوری امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصصان زنان نیز وجود دارد. در طول مشاوره دکتر موریلستین نظرات خود را در خصوص رویه های درخواستی ارائه می دهد و بهترین رویکرد برای رسیدگی به مسائل و نگرانی های بیمار را پیشنهاد می دهد . اگر در جلسه مشاوره همه جزئیات این عمل به صورت صادقانه با شما در میان گذاشته شد، میتوانید به این دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک اعتماد کنید. اگر بیمار بخواهد، از روشهای ترکیبی استفاده کند، مدت زمان عمل طولانیتر میشود. علاوه بر این تنگ کردن واژن با جوش شیرین نیز توسط برخی افراد توصیه میشود. علاوه بر موارد فوق، داشتن وزن مناسب با توجه به افرادی که دارای چربی های دور شکمی زیادی هستند و ورزش و رژیم غذایی مناسبی ندارند ، کمک نماید و باعث کاهش وزن شود.

علاوه بر ورزش داشتن رژِیم غذایی سالم و استفاده از فیبر در رژیم روزانه به بهبود دستگاه تناسلی کمک میکند. ناحیه تناسلی را تمیز و عاری از هر نوع عفونتی نگه دارید. عمل زیبایی واژن همانند هر نوع جراحی احتمال عوارضی مانند خونریزی بعد از عمل زیبایی واژن، هماتوم (توده خون زیر پوست) و عفونت را دارد. ممکن است بهبودی موثری را نداشته باشید، که می تواند باعث ایجاد زخم یا از بین رفتن قابل توجهی از پوست تان شود. در روش جراحی باز به منظور دید بهتر و دسترسی بیشتر به بافتهای زیرین، پوست بینی را در ناحیه بین دو سوراخ میشکافد و به آرامی از سطح بافت جدا نموده و سپس تغییرهای لازم را اعمال میکند. جراح میتواند برای زیبایی علاوه بر قسمت داخلی واژن پوست خارجی را نیز خارج کند. جراح در طی عمل تامی تاک (Tummy Tuck) که جزء عمل های تهاجمی محسوب می شود، با حذف کردن چربی و پوست اضافی شکم باعث می شود بیشتر ترک ها و چین و چروک های پوست شکم نیز محو شوند.

این کاهش خاصیت الاستیک پوست تاثیر منفی بر روی بدن شما می گذارد. خیر. این عمل بر روی استخوان بینی، پوست بینی و غضروف انجام می شود و هیچ تغییری روی سینوس ها انجام نمی شود. بینیهای استخوانی، پوست نازک و غدد چربی کم اما استخوان و غضروفهای باکیفیت دارند. این افراد اگر بلافاصله بعد از شکستگی بینی در حین ورزش به پزشک مراجعه کنند، کار درمان و جراحی آسان تر خواهد بود؛ اما اگر مدت زمان زیادی از آسیب گذشته باشد، کار درمان و جراحی سخت تر خواهد بود. اما با این حال ورزش هم نمیتواند در برخی موارد نتیجهی مطلوب مورد نظر فرد را داشته باشد و چارهای جزء انتخاب سایر روشها نیست. اما جراحی مینی ابدومینوپلاستی برش ها با طول کمتر در زیر شکم زده می شود و شاید نیازی به برش دوم نباشد و نیازی به ایجاد تغییرات در اطراف ناف نباشد. اما اگر به دنبال نتایج دلخواه و سریع هستید، باید گفت تنگ کردن واژن در خانه راه چاره نبوده و باید سراغ روشهای جراحی یا بدون جراحی تنگ کردن واژن رفت.

دیدگاهتان را بنویسید