عمل زیبایی مادلینگ صورت به چه صورتی است؟

استفاده از اسپری بینی سالین بلافاصله پس از انجام عمل جراحی برای کاهش پوسته شدن و سوزش در زمانی که اسپلینت ها برداشته میشوند بسیار مفید و کمککننده است. آرمین بلافاصله گفت آقای قاضی من دانشجو هستم و پارهوقت در یک مؤسسه زبان درس میدهم درآمدم اجازه نمیدهد هزینه عمل جراحی زیبایی همسرم را که اصلاً هم ضروری نیست بپردازم. با حفظ تماس بین دیواره بینی و استخوان و غضروف، اسپلینت ها باعث میشوند که دیواره و ساختار داخلی بینی همزمان با هم بهبود یابند. تامپون سیلیکونی (اسپلینت داخل بینی) نوع دیگری از اسپلینت های بینی هستند که از جنس سیلیکون با گرید پزشکی تهیه می گردند. پس از ترمیم دیواره های بینی و با تشخیص جراح با کمی سرم و یا اسپری شستشو، اطراف تامپون سیلیکونی مرطوب می گردد تا چسبندگی احتمالی از بین رفته و سپس به آرامی تامپون ها خارج می گردند. همانطور که از نام اسپلینت ها بر می آید، اسپلینت ها، آتل هایی هستند که برای ثابت نگاه داشتن عضو یا اندام مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر جراحان زیبایی بینی برای آن که نتیجه جراحی بینی مطلوب باشد، همزمان با اسپلینت و آتل خارجی از اسپلینت های داخلی نیز استفاده می نماید. بیشتر جراحان زیبایی بینی برای آن که نتیجه جراحی بینی مطلوب باشد، همزمان با اسپلینت و آتل خارجی بینی از اسپلینت های داخلی نیز استفاده می نمایند. یک شکل از اسپلینت های داخل بینی از جنس سیلیکون مجرایی دارد که اجازه میدهد تا ترشحات درون حفره بینی به خارج هدایت شود، که به آن اسپلینت بینی ایروی دار نیز گفته می شود. تامپون سیلیکونی ساده یا تخت: در این مدل، دو قطعه ی قرینه می باشند و هر کدام، از یک سطح تخت که شکل بینی را دارند تشکیل شده اند. برای اینکه به خط فک شکل “Vمانند” بدهیم یا چانه را تیزتر کنیم، جراحی V Line انتخاب خوبی است. اسپلینت خارج بینی: معمولا در تمامی جراحی های بینی برای ثابت نگاه داشتن استخوان ها و همچنین شکل دادن به بینی بعد از انجام جراحی از این نوع اسپلینت استفاده می گردد.

اکثریتی از مردم ممکن است از بینی خود ناراضی باشند ولی به دلیل که از شکل بعد از عمل خود می ترسند، عده ی کمی از آن ها این عمل را انجام می دهند. اولین سوالی که در انجام عمل بینی با آن مواجه میشوید، دلیل نیاز به انجام این عمل است که پاسخ آن برای خود شما بسیار اهمیت دارد. غزاله عینک طبی خود را از چشم برداشت و نگاهی به شوهرش انداخت و گفت: آرمین به من و زندگی مشترکمان اهمیت نمیدهد از همه بدتر اینکه مدام از من ایراد میگیرد. غزاله زیر لب گفت: پول نداشتی چرا ازدواج کردی وقتی نمیتوانی هزینههای زندگی را تأمین کنی چرا مسئولیت پذیرفتی؟ حتی عدم وجود آب کافی در بدن نیز از دلایل مهم انباشت چربی در پشت لب هاست. اما گاهی اوقات این روش ها نمی تواند پاسخگو باشد و حتی افرادی که وزن چندانی ندارند از شکم بیرون زده و یا افتاده شان کلافه می شوند و به همین دلایل اقدام به عمل ابدومینوپلاستی می کنند.

گاهی اوقات ممکن است شرکت های بیمه ، هزینه جراحی بینی به دلایل پزشکی را تحت پوشش قرار دهند ، اما این مساله در مورد جراحی زیبایی بینی صدق نمی کند. توجه نکردن به یک خواسته غیرمنطقی و غیرضروری آن هم به خاطر مشکلات اقتصادی را مبنای بیتوجهی من به خودش و زندگی مشترک میداند و با همین معیار کودکانه میخواهد زندگی عاشقانهای را که تازه شروع کردهایم نابود کند.آقای قاضی من همسرم را دوست دارم اما از پدرم پول نمیگیرم پدرم خیلی لطف کرده و برایمان خانه خریده است تا ما راحت زندگی کنیم و دغدغه اجاره خانه نداشته باشیم حالا بروم به او بگویم پول بده همسرم بینی عمل کند؟ به خصوص نوک بینی خیلی باریک یکی رایج ترین دلایلی است که بیماران به خاطر آن برای جراحی ترمیمی مراجعه می کنند. سومین دلیل گرایش به عمل بینی، عدم اعتمادبهنفس است. تیغه بینی را به دلیل سست بودن، تا زمانی که نیاز است، محافظت می کند.

هیچ محدودیت غذایی وجود ندارد به جز آنکه از خوردن غذاهایی که به جویدن طولانی نیاز دارند، مانند استیک، کباب برگ، ساندویچ و امثال آنها در هفتههای اول باید پرهیز شود. در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا نمودن پوست از اسکت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود. خط برش تحتانی درست روی لبه فوقانی ابرو داده می شود . در مواردی این نوع جراحی علاوه بر رفع مشکلات جنسی و افزایش لذت، حتی می تواند مشکلات دیگری مانند بی اختیاری ادرار را نیز بهبود بخشد. علاوه بر عکس برداری برای مقایسه ی تغییرات، در صورت وجود شکستگی، انحراف بینی، سابقه ضربه، جراحی قبلی و پولیپ از فرد زیباجو عکس سی تی اسکن گرفته میشود. اما در صورتی که ساختار بینی مشکلی نداشته و ناهنجاریهای بسیار خفیف روی سطح بینی وجود داشته باشد، میتوان از روشهای غیرجراحی مانند تزریق ژل، تزریق بوتاکس و تزریق چربی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید