عمل زیبایی مادلینگ صورت به چه صورتی است؟

جراحیهای زیبایی در دوران کرونا در جریان دو موج شیوع که این بیماری داشت بهصورت دورهای محدود شد و بعد با رعایت شرایط و دستورالعملها و آییننامههای مرتبط بهصورت حسابشده مجاز شد. همچنین افرادی که تمایلی به جراحی وسیع ندارند و اصلاح افتادگی شکم مد نظرشان نیست و فقط میخواهند چاقی شکمشان برطرف شود از این روش سود میبرند. از کالج غربی لسآنجلس اظهار کرد، ما این روش را به عنوان یک جایگزین کم هزینه برای اعمال جراحی پیشنهاد کردهایم که در آن بیحسی به صورت موضعی صورت میگیرد. البته اغلب این جراحی ها در آن دوره، در جهت رفع نواقص و کوچک کردن بینی بزرگ بود، که به زیبایی و ترکیب چهره ها کمک می کرد. بدیهی است انجام اعمالی که با مخاط تنفسی مانند بینی سروکار دارد، حساسیت و دقت بیشتری در مقایسه با جراحیهای زیبایی بدن یا نقاط غیرمخاطی خواهد داشت. جراحیهای زیبایی بهطور کلی در نقاط مختلف بدن قابل انجام هستند. آیا جراحی زیبایی واژن برای رفع تیرگی موثر است؟

بعد از جراحی بینی آیا ماسک زدن مشکلی برای تنفس بیمار ایجاد میکند؟ زیبایی بینی یعنی ایجاد چهره ای که با بینی جدید زیباتر به نظر برسد بدون اینکه هیچکس متوجه انجام جراحی روی بینی شده باشد. پس بیماران باید بهطور دقیق آموزشهای جراح معالج را در نظر داشته باشند. مراقبتهای پس از جراحی بینی برحسب تکنیک جراحی و گستردگی عمل و نوع مداخله ممکن است متفاوت باشد. دو تکه کردن زبان یا به اصطلاح داشتن زبان ماری از آن عملهای زیبایی است که نه تنها عیب صورت را رفع نمیکند بلکه ممکن است، خطرناک باشد. همچنین روزانه با مشکلات تناسلی، معایب و بیماری های زنان سرو کار دارد به همین دلیل قادر به درک و حل مشکلات آن ها با بهترین شیوه ممکن می باشد. اما همه این مشکلات و نگرانی ها با عمل رایج لابیاپلاستی که عموما توسط متخصص زنان انجام می گیرد قابل حل است.متقاضیان زیادی برای جراحی زیبایی واژن وجود دارد. انجام این جراحیها در دوران شیوع کرونا مانند اکثر جراحیهای غیر ضروری مورد برخورد قرار گرفت.

ولی الان شما می بینید که حتی رینو پلاستی، عمل زیبایی بینی که انجام می دهند یک حالت اعتیاد آوری شده است. گاهی اوقات کمآبی باعث میشود که کاهش مواد معدنی در بدنتان موجب تورم و چاقی اندام خاصی همچون گونههای شما بشود. یکی از سوالات افراد این است، که آیا عمل زیبایی واژن یا تنگ کردن واژن شامل پوشش بیمه میشود؟ یکی از دلایل آن نه به خاطر بیماریها مربوط به بینی، بلکه بیشتر به دلیل افزایش ضریب نفوذ اعمال زیبایی در بین افراد است. برخی از افراد به دلیل بی نظمی و ناهنجاری هایی که در دندان های آن ها وجود دارد، نیاز دارند که از خدمات زیبایی دندانپزشکی استفاده کنند، تا بتوانند زیبایی را دوباره به دهان و دندان خود باز گردانند. این عمل مناسب افرادی است که لب بالای آنها حرکت زیادی دارد و هنگام خندیدن بیش از حد به سمت بالا حرکت میکند و به این ترتیب بخش زیادی از لثه نمایان می شود. برای جلوگیری از آسیب به عصب های این ناحیه تنها با بی حسی موضعی این جراحی انجام می شود.

جراحان معمولا جراحی های زیبایی واژن را بدون بی حسی انجام می دهند اما در صورت نیاز و یا درخواست بیمار با ژل ها و کرم های بی حسی به انجام این جراحی می پردازند . این موضوع مرتبط با کرونا نیست، بلکه در شرایط پیش از بیماری کووید-۱۹ هم بیماران زیادی از سوی جراحان پلاستیک ویزیت و از انجام عمل جراحی منع میشدند. چه کسانی نمی توانند لیفت شکم و پهلو انجام دهند؟ بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک نمی تواند سبب بالا کشیدن ابرو یا درشت شدن چشم ها شود. در عمل پرینورافی، تنگی واژن اتفاق نمی افتد و همانند واژینوپلاستی نمی باشد. در دوره بعد از عمل جراحی، دستورالعملهای ویژه جراحان پلاستیک به بیماران عملشده ارائه میشود. دندان ها را به کمک یک مسواک نرم و به آرامی بشویید. بنابراین زمانیکه بافت بینی نرم شد، میتوان آن را به شکل مدنظر قالببندی کرد. تقویت G-Spot همچنین به عنوان G-Shot یا G-Spot augmentation نیز شناخته می شود.

همچنین جراحی ترمیمی بینی چون به نسبت بار اول سخت تر است زمان بیشتری نیز می برد. محققان دریافتهاند که غضروف از رشتههای محکم و سخت ساخته شده است که در یک ساختار اسپاگتی مانند به یکدیگر تنیده شدهاند. مثلا پیشگیری از ازدحام و تماس بیماران با یکدیگر یا انجام تستهای تشخیص مرتبط یا بهکارگیری روشهای مراقبتی که مانع انتشار ریز قطرات از سطوح مخاطی بیماران میشود و موارد متعدد دیگر در این دستورالعملها گنجانده شدند. مسلما روشهای غیرجراحی هم موقتی است و نیاز به تجدید دارد. تمام جراحیها نیاز به یک جلسه مشاورهی اساسی با جراح دارند تا بتوانید نیازها و انتظارات خود را کاملاً بیان کنید. حالت های خیلی غیر طبیعی، پشت چشم را دودی می کنند و دماغ های کوچک و لب های خیلی برجسته که این را می توان « ترند ستاره پورنو» نامید و می بینند که آقایون ایرانی این را دوست دارند. با توجه به این که این بیماری مستقیما با مخاط تنفسی سروکار دارد، تستها و بررسیها و پرسش و پاسخهای قبل از عمل باید جدی گرفته شده و موارد مشکوک کنار گذاشته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید