عمل جراحی فک(بالا و پایین) و صورت: روشها و هزینه

با بالا رفتن نرخ ارز هم، قیمت خرید این محصولات بالاتر رفته و هزینه ی تمام شده نیز بالاتر می رود. هزینه ی تمام شده ی این روش تقریبا 80 درصد پایین تر از جراحی می باشد که این یک حسن خیلی خوب برای کسانی است که قصد هزینه ی سنگین برای اصلاح بینی خود ندارند. بر اساس برآوردها هزینه ی جراحی زیبایی بینی برای بار دوم تنها بین ۹.۰۰۰ تا ۱۲.۰۰۰ برای وی هزینه در بر داشته است. بر اساس برآوردها وی نزدیک به ۴۶.۰۰۰ دلار برای جراحی هایی مانند جراحی زیبایی بینی، لیفت صورت و بوتاکس هزینه کرده است. ابدومینوپلاستی بر اساس گستردگی کار و یا ترکیب یا عدم ترکیب آن با هر درجه از لیپوساکشن، بین دو تا چهار ساعت طول میکشد. پزشک متخصص در بخش هایی که بر روی شکم بیمار علامت گذاری شده دو برش می زند. متخصص جراحی فک و صورت بیان داشت: در عمل جراحی فک ، استخوان از محل هایی مشخص جدا میشود و سپس فک به محل جدید برده شده و با پیچ و پلاک ثابت میشود. توسط کدام جراح فک عمل میشوید و میزان دستمزدی که برای عمل میگیرد. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: جراحی که برای اصلاح استخوانهای فک بکار میرود ، جراحی ارتوگناتیک نام دارد که بر خلاف آنچه مشهور است بیمه های درمانی آن را پذیرفته اند.

دکتر خاکباز گفت: مطمئنا وقتی تناسب و روابط اعضاء صورت بهبود پیدا می کند و به حالت استاندارد نزدیک می شود ، بر روی ظاهر اثر مطلوبی خواهد داشت . به ادعای دکتر برسلو او چیزی بین ۲۰.۰۰۰ تا ۲۵.۰۰۰ دلار برای گونه گذاری، ایمپلنت چانه، جراحی بینی، بزرگ کردن لب ها و روشن کردن پوستش هزینه کرده است. برای کاهش بیشتر احتمال خونریزی و تورم، پزشک ممکن است از فرد بخواهد که اقدامات احتیاطی را تا چند هفته پس از جراحی رعایت کند. آزبورن در سال ۲۰۱۲ مجبور شد که مازکتومی انجام داده و ایمپلنت های سینه ایش را بردارد. در جراحی لیپوماتیک چربی تخلیه شده از بدن قابل تزریق به نواحی دیگر مانند سینه و باسن می باشد در حالی که در لیپولیز چربی خارج شده از بدن قابل استفاده نمی باشد. وی ادامه داد: پس از جراحی بیمار به مدت یک تا دو هفته از غذای نرم استفاده میکند و دهانش بسته است و پس از آن به تدریج غذا خوردن بیمار عادی میشود .

6 دوران نقاهت در این روش از جراحی شکم و ترخیص بیمار بسیار سریع بوده است. معمولا بعد از 8 تا 12 سالگی وضعیت گوش تغییر نمی کند و گوش فرم ثابت و مشخصی دارد پس ترجیح این است که در این رنج سنی جراحی اتوپلاستی صورت گیرد. وی در این باره می گوید:” من به خودم گفته ام که برای ده سال آینده ادامه خواهم داد و بعد شاید از این کار دست بردارم. تام جونز تایید کرده که برای خوش قیافه نگه داشتن خود جراحی های زیبایی متعددی روی صورت خود انجام داده است تا جایی که پزشک شخصی تام به او اخطار کرده که از این کار دست بردارد. به گزارش میرور وی تایید کرده که تاکنون ۶.۷ میلیون دلار برای انجام جراحی های زیبایی صورتش هزینه کرده است و برای انجام جراحی های بیشتر نیز مشکلی ندارد. با این وجود وی تاکنون تنها به دو عمل جراحی در بینی خود اعتراف کرده و گفته که این جراحی ها را به خاطر شکستگی بینی در نتیجه ی ضربه ی مشت نامزد سابقش انجام داده است.

همچنین وی پیشانی اش را بوتاکس کرده و دندان هایش را مرتب کرده است به نحوی که ظاهرش نسبت به چند سال قبل بسیار متفاوت بنظر می رسد. با این همه حال تزریق ژل علاوه بر مزیت هایی مثل عدم نیاز به بی هوشی، بستری شدن، جراحی، دوره ی نقاهت بالا و… که نسبت به سایر روش ها دارد، هزینه ی بسیار کم تری هم نیاز دارد. گاهی اوقات دولت برای حمایت از تولید کنندگان و شاید هم عوامل سیاسی، واردات یک سری از محصولات را محدود می کند. شارون آزبورن هزینه های سرسام آوری برای انجام جراحی های زیبایی انجام داده و خود نیز این موضوع را تایید کرده است. 1- چسبندگیهای داخل بینی: ایجاد زخم در هر بافتی از بدن، موجب بروز واکنشهایی برای ترمیم زخم میشود. به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی در حین عمل و همچنین مصرف دارو و قرص پس از عمل جراحی بینی که تاثیر منفی روی جنین میگذارد، عمل زیبایی بینی در این دوران امکانپذیر نیست. فرق این مورد با لابیاپلاستی دقیقا در همین مورد است که لابیا برای نواحی اطراف تناسلی زنان است که شامل ظاهر می شود اما واژینوپلاستی برای تنگ گردن استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید