عمل جراحی زیبایی واژن خانم ها

بسته به آسیب دیدگی ، جراحی زیبایی بینی ممکن است به دو دلیل پزشکی و زیبایی انجام شود. روش پرینورافی نوعی جراحی است که ممکن است در طی زایمان طبیعی برای افراد انجام شود که می تواند پارگی و بافت پرینه آسیب دیده را درمان و آن را ترمیم کند. ظاهر ما نیز بر چگونگی درک دیگران از ما بستگی دارد از این رو بسیاری از افراد تلاش میکنند تا «بهترین صورت خود» را به نمایش بگذارند. این افراد به دلیل دندان های نامرتب و نا هنجار خود ترجیح می دهند که، با کسی صحبت نکنند. پی آر پی واژن (PRP) روشی است که علاوه بر زیبا سازی و جوانسازی واژن می تواند سبب هر چه بهتر شدن روابط جنسی و افزایش رسیدن به ارگاسم در خانم ها اشاره کرد. ممکن است با گذشت زمان و در آینده ای نه چندان دور نیز شاهد کشف روش های جدیدتری نیز باشیم.

هدف از کشف این تکنیک ها، راحت تر شدن و بهبود یافتن و رفع نقص روش های قبلی است که بتواند عوارض بعد از عمل را کاهش دهد و دوره نقاهت و بهبودی را به حذاقل زمان ممکن برساند. از عوامل مهمی که در هزینه های عمل های زیبایی مثل لابیاپلاستی نقش مهمی دارد، تخصص پزشک و شهرت او در منطقه و مکان جغرافیایی است. همانند دیگر جراحی های زیبایی، بیمه هزینه این عمل را تقبل نمی کند و بسته به اینکه از چه روش و تکنیکی در این عمل به کار برده می شود، هزینه های می توانند متغیر باشند. بسته به اینکه عمل در مطب، درمانگاه و یاد بیمارستان انجام شود، هزینه ها می توانند متغیر باشند. با این عمل نیازی به مصرف داروهای افزایش میل جنسی وجود ندارد. یکی دیگر از روش های طبیعی و بدون خطر و ایمنی که برای جوانسازی ناحیه واژن وجود دارد، تزریق چربی به ناحیه تناسلی است. همچنین کبودیهایی در اطراف بینی وجود دارد که بهبود آنها کمی زمانبر است.

در بالا اتواع تکنیک ها و روش های لابیاپلاستی را ذکر کرده و به طور مفصل درباره هر کدام صحبت کردیم. بسیاری از زنان برای اینکه چهره ای زیباتر و بدون نقص داشته باشند و بتوانند بر مشکلات بالا رفتن سن در صورت شان غلبه کنند، جراحی های زیبایی صورت را انتخاب می کنند. استفاده از کرمهای لیفتینگ در درازمدت به سفت شدن و صاف شدن پوست کمک میکنند. در حالیکه گشاد شدن واژن روی رابسطه جنسی تاثیر گذار نبوده و بالعکس ارتباط مستقیمی با سلامتی آن ها دارد. در کلینیک دندانپزشکی سپیتا لبخند، تمام پروتکل های بهداشتی به صورت کامل و دقیق اجرا می شود و با نوبت دهی منظم مانع از تجمع مراجعین در کلینیک می شوند. در این تکنیک، خونرسانی به بافت ها و ارگان های بدن افزایش پیدا می کند که این خود سبب افزایش میل جنسی و هر چه بهتر شدن روابط جنسی خواهد شد.

نخستین جلسه ها معمولاً یک هفته پس از انجام عمل جراحی زیبایی واژن تجویز می شود؛ که در این جلسه پزشک به بررسی شرایط واِژن و بخیه های آن می پردازد. همچنین می توانید طی جلسه مشاوره ای که با پزشک خود دارید می توانید درخواست مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران را داشته باشید. اگر بخش ها مجاور کلیتوریس هم نیاز به عمل داشته باشند، با آن بهبود پیدا می کنند. در صورتی که مقدار چین و چروک ها و افتادگی لابیاها، نداشتن تقارن و اندازه و بزرگی لابیاها بیش تر باشد، نیاز به برش های بیش تری خواهد بود که همین عوامل می تواند سبب افزایش هزینه عمل شود. در صورتی که ضخامت و ندازه این لب ها زیاد باشد، جراحی سخت تر بوده و به همین دلیل می تواند در هزینه این جراحی تغییراتی ایجاد کرده و سبب افزایش آن شود. در صورتی که واژن بر اثر این روش دچار عفونت شود، باید به پزشک متخصص مراجعه نمود.

به هر حال اگر در مورد نتایج ضعیف جراحی بینی سرچ کنید، متوجه میشوید درصد بالایی از جراحیهای بینی بر اثر سهلانگاری یا کم بودن اطلاعات پزشک و اصرار اشتباه بیمار به عمل جراحی خراب شدهاند. در روز عمل به شما داروی بیهوشی داده میشود. پرینه، یکی از بافت های ناحیه تناسلی بانوان است و در هنگام زایمان طبیعی ممکن است پاره شود، اما ممکن است پاره نشده ولی بیش از حد معمول کش بیاید. درست است که روش های کشیدن پوست صورت این چین و چروک ها را حذف می کنند ولی وظیفه اصلی آنها کشیدن عضله های زیر پوست است. درست است که این عمل مزیت بالایی دارد، ولی می تواند مانند هر عمل دیگری عوارضی را نیز در پی داشته باشد. در چنین شرایطی میتوانید به سراغ راهحل دیگری بروید: ابدومینوپلاستی. در این نوع جراحی، عضلات واژن تقویت می شوند و فاصله ای که بین واژن و مقعد است نیز بازسازی شده و بیش تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید