عمل جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی): مزایا، عوارض و هزینه

اما در صورتی که بیرون زدگی و بد فرمی گوش تا یک هفته بعد از تولد بهبود نیافت. بله، نتایج عمل گوش دائمی است و شخص دیگر نیازی به عمل مجدد ندارد ، مگر در مواردی که گوش ضربه دیده باشد و نیاز به ترمیم گوش باشد . در صورتی که این عمل همراه با عمل بلفاروپلاستی انجام شود، شما میتوانید نتایج رضایتبخشتری دریافت کنید. بینیهای گوشتی دارای غدد چربی فراوان، غضروف نرم، پوستی ضخیم و… هستند که به دلیل منعطفتر بودن غضروف، احتمال برگشت پذیری دارند و برای اینکه این احتمال کم شود، جراحی بینی باید توسط یک متخصص مجرب انجام شود. 3. یک فاصله گسترده بین چشمهایشان وجود دارد. 2. به دلیل داشتن چین مغولی، چشمهایشان ظاهری نامناسب دارد. جالب است بدانید که، اکثریت افراد تصور می کنند که اصطحکاک و خودارضایی می تواند موجب رشد لابیاها شود، در صورتی که چنین نیست و رشد لابیاها تنها به دلیل تغییرات هورمونی و ژنتیک اتفاق می افتد.

شما همچنین بایستی بدانید که چه نوع برنامهی آماده سازی را باید صورت دهید، روندها چقدر طول میکشند و هرگونه ریسک مرتبط را نیز بدانید. اگرچه ناراحتی و درد اصلیترین علائمی است که ما در طول دوره بهبودی پس از جراحی بینی با آن مواجه میشویم. ما از طریق اپی کانتوپلاستی میتوانیم طول چشمها را افزایش دهیم؛ این کار شکل چشمها را واضحتر و هموارتر میکند و به چهره یک حالت مهربانتر و لطیفتر میدهد. انتخاب یک جراح ماهر و دنبال کردن دستورالعمل های وی چه قبل از عمل و چه بعد از عمل ریسک ابتلا به این عوارض را کاهش خواهد داد. انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب در نتیجه جراحی موثر است. دورهی نقاهت این جراحی کوتاه است و معمولا فرد به یک هفته زمان بهبودی نیاز دارد. در صورت نیاز بیشتر، ممکن است ایمپلنت یا پیوند استخوان انجام شود. در واقع با انجام لیفت صورت و کلاژن سازی مجدد، پوست دوباره حالت کشسانی و طراوت خود را به دست میآورد. چین مغولی چشمها را طوری نشان میدهد که انگار از هم دور هستند و همچنین یک حالت گرفتگی و اخمو بودن به چهره میدهد.

از رفتن به استخر و سونا تا یک هفته خودداری کنید. هر شخص بعد از عمل خواستار یک فرم بینی شیک است اما هر مدل بینی به هر صورتی سازگار نیست. در روش اپی کانتوپلاستی، یک برش کوچک در چین داخلی چشم ایجاد میشود؛ این برش از درون بخیه میشود بنابراین هیچگونه جای زخمی به جای نمیگذارد. لیزر زنان یک روش نوین برای درمان علائم آتروفی وولوواژینال است که ممکن است شما نیز به آن مبتلا باشید. برای درمان خیلی از زخم ها بیش از یک سال وقت نیاز است اما از آن جایی که برش های ناشی از جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی خیلی جزئی هستند زخم هایتان دوام زیادی نخواهند داشت. با این که آثار ورم و کبودی بعد از ۶ هفته از بین خواهند رفت، قرمزی حاصل از برش های ایجاد شده در پلک بالا ممکن است چند هفته بیشتر دوام داشته باشند. ممکن است متوجه برآمدگی های کوچکی از جای برش های پلک بالا شوید.

اقدام احتیاطی دیگر، کنترل درست مصرف داروها و مکمل های گوناگون است. چون این داروها حتی شامل آسپرین و ایبوپروفن هم هستند”. به علاوه، حتما در ملاقات های قبل از عمل با پزشک خود درباره داروها و مکمل هایی که استفاده می کنید صحبت کنید. طبق گفته یکی از پزشکان برجسته: “من همیشه از بیمارانم می خواهم که قبل از انجام جراحی حتما معاینه چشم انجام دهند این گونه مطمئن می شویم که چشمانشان از نظر سلامت در شرایط درستی هستند. درست است که تمام عمل های جراحی عوارض جانبی خاص خود را دارند اما در خصوص جراحی پلک این گونه نیست و یا خطری وجود ندارد یا خطرات موجود ناچیز هستند. به عبارت ساده اپی کانتوپلاستی با از بین بردن فلپهای کوچک موجود روی دو طرف چشم (بخشهای آویزان دور چشم) انجام میشود؛ این کار طوری انجام میشود که گوشهی شکافهای پلکی به سمت بینی کشانده شود. اپی کانتوپلاستی چیست؟ بهترین گزینهها برای درشت کردن چشم عبارتند از اپی کانتوپلاستی و کانتوپلاستی جانبی.

گاهی از روش جراحی کانتوپلاستی نیز به عنوان عمل درشت كردن چشم استفاده میشود. گاهی اوقات یک بخشی از دیوار ماهیچه شکم تنگتر میشود. علاوه بر انجام این کارها قبل از آماده شدن برای عمل باید یک سری دستورالعمل های دیگر را هم دنبال کنید. برای مثال چند هفته قبل از انجام جراحی، بیماران نباید سیگار بکشند، میزان آب بدن باید به اندازه کافی باشد و باید درباره این که چگونه بعد از عمل می خواهند به خانه بروند نیز تصمیم بگیرند. به عنوان مثال لنزهایی وجود دارند که با بزرگ کردن اندازه عنبیه، چشمان را بزرگتر نشان میدهند. لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی به وسائلی نیاز دارد که هرچه کیفیت مطلوبتری داشته باشند، هزینه بیشتری دارند. برای حذف این مشکلات با ایجاد بریدگی، چربی ها را جابجا می کنند یا بر می دارند و به پلک ظاهر جوان تر و زیباتری می بخشند. • سرطان پوست و تومور بدخیم که هرچند بهطورمعمول یک مسئله زیبایی محسوب نمیشود، اما اتوپلاستی میتواند به حذف پوست سرطانی و بازیابی ظاهر بافت باقیمانده پس از آن کمک کند. هدف اصلی جراحی زیبایی پلک زیباتر کردن ظاهر چشمانتان و جوان تر نشان دادن آن ها است.

دیدگاهتان را بنویسید