سوالات رایج جراحی بینی

اما شاید ظاهری را که ایده آلتان است به شما ندهد یا تغییری در ساختار صورتتان ایجاد نکند. اگر پلکهایتان دوباره افتادگی پیدا کردند، شاید بهتر باشد به جای تکرار عمل زیبایی پلک، لیفت پیشانی انجام دهید. عمل پلک پایین نیز به ندرت نیاز به تکرار پیدا میکند. بلفاروپلاستی پلک پایین ، پف زیر چشم ها را کاهش داده و یک چهره سرحال تر را خلق می کند. بلفاروپلاستی میتواند ظاهرتان را زیباتر کرده و کمکتان کند اعتماد بنفس بیشتری پیدا کنید. پلکها را به آرامی تمیز کنید و از قطره چشم و پمادی که برایتان تجویز شده طبق دستور استفاده کنید. به طور کلی از نظر زیبایی نواحی چشم ها و اطراف آن در زیبا به نظر رسیدن افراد نقش مهمی دارند. لمینت سرامیکی به صورت یک لایه نازک و ظریف سفید رنگ در آزمایشگاه ساخته می شود و روی دندان های جلویی چسبانده می شود و آن ها زیبا می کند. چربیای که به عنوان ضربه گیر میان کرهی چشم و استخوان عمل میکند نیز میتواند در پلکهای بالا و پایین، پف ایجاد کند. نوع پوست فرد نیز از عامل های تاثیرگذار در اثربخشی این نوع عمل جراحی است. به همین خاطر هنوز لیزر در این نوع عملها کاربرد آنچنانی ندارد و تمام مواردی که در این مورد بیان میشود، فقط جنبه تبلیغاتی داشته و قابل اعتنا نیستند.

روش بعد برای افرادی می باشد که به صورت مادرزادی گوش ندارند در این مورد با استفاده از غضروف دنده ها گوش درست می کنیم. ضمنا پزشکتان از شما میخواهد چند هفته پیش از عمل، سیگار را کنار بگذارید، چون سیگار میتواند توانایی بدنتان برای ریکاوری و التیام بعد از عمل را کاهش بدهد. به بدنتان فشار وارد نکنید، چیزهای سنگین بلند نکنید و یک هفته شنا نکنید. جراحی بینی یا عمل بینی بر خلاف سایر جراحی ها، از جمله اقدامات محبوب و دوست داشتنی برای بسیاری از افراد، به خصوص جوان ترها به شمار می رود. با این وجود، هیچ تضمینی برای عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود ندارد. البته مثل هر جراحی دیگر احتمال عوارضی مثل عفونت محل زخم یا حساسیت به ماده بیهوشی همیشه وجود دارد. همچنین اغلب یک لب از لب دیگر بلندتر است. در روشی دیگر برشی در لبهی پلک ایجاد میشود و از این خط برش، جراح میتواند پوست اضافی، چربی و عضلهی شل شده را بردارد. اگر عمل پلک روی هر دو پلک بالا و پایین انجام شود، معمولا حدود دو ساعت زمان میبرد و پزشک معمولا از بیحسی موضعی همراه با آرامبخش خوراکی استفاده میکند.

بعد از عمل زیبایی پلک، شما بخیههایی روی هر دو پلکتان دارید که تا یک هفته باقی خواهند ماند. اثر لیفت پلک بالا میتواند دست کم ۵ تا ۷ سال باقی بماند. در یک روش جراح، برشی در درون پلک پایین ایجاد میکند تا چربی را خارج نماید. اولین شب بعد از عمل، هر یک ساعت به مدت ۱۰ دقیقه روی چشمهایتان آیس پک بگذارید و روز بعد، ۴ تا ۵ بار طی روز از آیس پک استفاده کنید. برای مصرف ویتامین ها حتما با پزشک خود مشورت کنید و این مسئله را با ایشان درمیان بگذارید. با این حال برای دیدن کیفی نتایج نهایی هفته ­ها یا حتی ماه­ها زمان نیاز است. این برش، قابل دیدن نیست و جراح میتواند با استفاده از لیزر اربیوم یا لیزر CO۲، خطوط ریز پوست را محو کند. زمانی که جراح زیبایی شکم، به ناف می رسد، برشی در اطراف آن زده و پوست را آزاد می کند.

آیا نتایج طبیعی به نظر می رسد؟ آیا علت را می توان برخورد آقایان نسبت به زیبایی مصنوعی جنس لطیف دانست؟ آیا اثرات بلفاروپلاستی، دائمی هستند؟ چون می دانیم ما تجربه ای در اختیار داریم که جوان ها ندارند. هدف از اتوپلاستی این است که با ایجاد اندازه طبیعی، ضمن ایجاد تعادل و تناسب در گوش و صورت، شکل طبیعی به گوش ها بدهد. هدف از کانتوپلاستی، بهبود فُرم پلکها، بالا کشیدن آنها و ایجاد ظاهری جوانتر است. ایا این نخ بخیه غیر جذبی که نمایان هست بعد از گذشت یکسال قابلیت کشیدن دارد? همچنین بعد از بلفاروپلاستی به دلیل نمایان شدن پلک بالایی چشمها کمی درشتتر نشان داده میشوند. باید گفت این میوه باعث انقباض موقت ناحیه واژن می شود که فرد احساس تنگ شدن واژن می کند. عارضهی ناخوشایند دیگری نیز که ممکن است به وجود آید، عدم تقارن و یا مطلوبیت نتیجهی نهاییست که ممکن است شما را نیازمند تجدید عمل کند.

در صورتی که مشکل به صورت ژنتیکی باشد که از قبل نیز وجود داشته است. به کارگیری روش های نوین، علاوه بر آسان تر نمودن مرحله درمان، مشکلات حین و بعد از جراحی لثه مانند ناراحتی و خونریزی و دوره نقاهت را نیز به حداقل رسانده است. در عمل بینی، بر طرف کردن این مشکلات در اولویت قرار دارد. پلکهای پایین ممکن است نیاز به بخیه داشته یا نداشته باشند که بستگی به تکنیک ِ به کار برده شده دارد. 14. تا 15 روز مصرف نمک پس از عمل ابدومینوپلاستی به حداقل کاهش داده شود. اگر لنزهای تماسی دارید، تا دو هفته بعد از عمل نباید از آنها استفاده کنید. شما باید چند روز بعد از عمل در خانه بمانید و فعالیتهایتان را محدود کنید تا پلکهایتان التیام بیابند. بخیههای پلکهای بالا، سه تا شش روز باقی خواهند ماند. سپس پزشک جراح، این برشها را با بخیههای ریزی میبندد. برشها معمولا روی خطهای طبیعی پلکها داده شده و طی این برشها جراح، پوست را از بافت زیرین جدا میکند و چربی و پوست اضافی را برمیدارد (و در صورت لزوم، عضله).

دیدگاهتان را بنویسید