سوالات رایج جراحی بینی

برای پیدا کردن بهترین پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی و بهترین جراحان پلاستیک کشور به وبسایت دکترتو مراجعه کنید. دکتر نداف کرمانی جراح پلاستیک در پاسخ به این سوال بیان می کنند که خانم هایی که می خواهند بعد از زایمان، ابدومینوپلاستی انجام دهند، باید حداقل 6 ماه بعد از زایمان صبر نمایند. البته گفتنی است این عدد در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. آناتومی واژن خانمها با یکدیگر متفاوت است. هزینه جراحی های زیبایی واژن براساس عوامل مختلفی همچون نوع جراحی و تعداد آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد و متفاوت خواهد بود. اما همان طور که گفتیم، بررسی ها و ارزیابی های پیش از عمل اهمیت بسیاری در این مورد دارد. این نوع بینی ها بدلیل داشتن غضروف های ضعیف و نازکتر و پوست با ضخامت بیشتر که در افراد با چربی بالاتر دیده میشود کمی تامل برانگیز است. در بیشتر مقالاتی مطالعه شده توسط این متخصص زنان سعی بر این بوده است که زنان از صحبت کردن در مورد این جراحی زیبایی خجالت نکشند و بتوانند راحت به دنبال رفع نیاز خود بروند. پس از عمل جراحی باید در رختخواب استراحت کرد و سر خود را بالاتر از سینه قرار داد تا خونریزی و تورم کاهش یابد.

در هر حال انجام عمل لابیاپلاستی یا جوانسازی واژن تصمیم شخصی مهمی است که باید با در نظر گرفتن تمام جوانب اتخاذ شود. این عارضه غالبا در میانه های خط بخیه شکم رخ میدهد. بافت اضافی با چاقوی جراحی یا لیزر بریده میشود و لبه شل و آویزان با نخهای قابل جذب ظریف بخیه زده میشود. نبود اثر بخیه در ناحیه زیر بینی. امکاناتی مانند سیستم احیا در اتاق عمل و برنامه های مراقبتی هنگام عمل. پيش از اين: چشم های Pixee قبل از عمل جراحي آبي بود . حال آن که زیبایی ناحیه واژینال مهم ترین رکن در لذت از رابطه جنسی برای خانمها وآقایان محسوب میشود. حتی در بعضی از موارد دست کاری بینی توسط مریض و وارد آوردن فشار به بینی در جهت های مختلف می تواند باعث افزایش ورم بینی شود و حتی می تواند باعث تغییر نتیجه جراحی شود. سعی کنید از غذاهایی که به شکل مایع یا پوره هستند مصرف کنید. برش V شکل در لابیا مینور زده میشود و بیشترین مقدار بافتی که برداشته میشود مربوط به بافتهای مرکزی است و نسبت به روش Trim مقدار کمتری از لابیا مینور برداشته میشود. زیرا با دانستن میزان هزینه میتوانند نوع عمل و میزان تغییراتی که می خواهند در بینی خود ایجاد کنند را درخواست کنند.

جراح در عمل ابدومینوپلاستی جزئی برش های کوچکتری ایجاد می کند و دوره ریکاوری از آن نیز کوتاه تر است. در چنین شرایطی میتوان از روش لیپوساکشن در کنار ابدومینوپلاستی کمک گرفت تا اندام خوش فرمتر و باریکتری ایجاد کرد. جریان خون برای ایجاد لذت جنسی نیز اهمیت دارد که با افزایش سن به تدریج آن را از دست می دهید. مثلا میتوانید برای کاهش ورم از کیسه یخ استفاده کنید اما تا مدتی رابطه جنسی و استفاده از تامپون ممنوع است. در بخش قبلی سلامت جنسی نمناک هم گفته شد که مایع منی به دلیل وجود هورمون ها، اسیدهای چرب و ترکیبات ضد التهابی اثر ضد پیری دارد اما در صورتی که نگران بارداری نباشید. اما اگر فتق داشته باشید و از طریق جراحی ابدومینوپلاستی قصد درمان آن را داشته باشید، ممکن است شرکت بیمه هزینه جراحی شما را پوشش دهد. پوست و خطوط استریا: پوست اضافی شکم را نمی توان از طریق ورزش از بین برد، چرا که پوست اضافه ،دیگر خاصیت ارتجاعی خود را ندارد و هیچگونه پاسخ فیزیولوژیک نسبت به ورزش نخواهد داشت.

برخی بانوان نیز در جستجوی حس و رضایت جنسی بیشتر از طریق کوچک کردن بافت لابیا هستند که البته اعتماد به نفس بیشتر را نیز برایشان به ارمغان میآورد. در صورت باز نشدن ویدئو روی تصویر زیر کلیک کنید. عضلات کف لگن تان را برای 5 ثانیه نگهدارید و سپس رها کنید و این کار را 100 بار و سه بار در روز انجام دهید. در عمل تامیتاک جراح شکم شما را از استخوان لگن چپ تا لگن راست برش داده و پسس تغییرات لازم را در پوست، عضلات و بافتهای شکم شما اعمال میکند. او به شما میگوید چه کارهایی را میتوانید انجام هید و چه کارهایی را نباید انجام دهید. هرگونه جراحی زیبایی واژن باید توسط متخصص زنان انجام شود زیرا این عملهای بسیار حساس هستند و نیاز به دقت بالایی دارند. مصرف آسپرین باید متوقف شود، مگر آن که بیمار استنت قلبی داشته باشد یا آسپرین به دلیل جلوگیری از سکته مغزی پس از (TIA یا حمله ایسکمی گذرا) مصرف شود.

پس از جراحی لابیاپلاستی نیاز است شخص در رژیم غذایی خود یکسری نکات را انجام دهد . معمولاً نتایج حاصل ازکوچک کردن شکم و پهلو با لیپوساکشن در صورت حفظ وزن پایدار و تناسب اندام طولانیمدت خواهد بود. بیماران معمولاً میخواهند پوست لابیا صافتر و صورتی شود. بیمار باید قبل از عمل از خواسته و انتظار خود از عمل مطمئن شود و اطلاعات کاملی از عمل کوچک کردن لابیا به دست بیاورد. شاید به مدت دو هفته همچنان خونریزی داشته با شید به همین دلیل باید از فعالیت هایی که فشار خون را افزایش می دهند خودداری کنید و داروهای انعقاد خون مصرف نکنید. متخصص از بیمار میخواهد که دو هفته و دو ماه بعد از جراحی مراجعه کند. هر روش دارای مزایا و معایب خاص خود است که بیمار میتواند قبل از اقدام به جراحی بینی در مورد آن با پزشکان متخصص زیبایی صحبت کند. در این روش، تورم پس از عمل کمتر و دوره درمان نیز کوتاهتر است و عمل جراحی حدود یک ربع سریعتر از روش باز تمام میشود. با افزایش سن ، اندام های زنانه نیز تغییر پیدا می کند و این مناطق شروع به از دست دادن حجم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید