سایه ای از پورنو در عمل های زیبایی زنان ایرانی

خوش بختانه این اقدام از سوی بسیاری از پزشکان رعایت می شود. بسیاری از افراد، به علت شرایط کاری و یا خانوادگی نمی توانند مدت زمان زیادی را صرف عمل، بستری و گذراندن دوره ی نقاهت عمل بکنند. بعد از یک یا دو هفته بیمار با اجازه دکتر فعالیت می کند. هر کلیه سالمی در صورت داشتن عملکرد طبیعی خود از دفع برخی مواد جلوگیری کرده و برخی مواد را نیز تماما از بدن دفع می کند. ماندگاری این روش هم بستگی به کیفیت مواد تزریق شده دارد. پاسخ: از لحاظ انتخابی هم که آقایون می کنند درست است. تخت بودن، کوتاهی پل بینی، داشتن پره های ضخیم، بزرگی و گردی سوراخ های بینی از سایر ویژگی های این سبک از بینی می باشد. معمولا در وسط پل بینی این اشخاص یک تو رفتگی ملایم دیده می شود، این تو رفتگی آنقدر ظریف است که زیاد به چشم نیاید. همین عامل دلیل اصلی علاقه زیاد مردم ایران به اصلاح بینی خود می باشد.

خواه یا ناخواه، به صورت مادرزادی و ارثی و یا بر اثر اتفاقاتی از قبیل تصادف، زمین خوردن، دعوا و… تعداد زیادی از مردم دچار ناهنجاری ظاهری در بینی خود هستند. بعد از عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی، مثل هر جراحی دیگری باید یک سری نکات را رعایت کنید و به طور کلی مراقب خودتان باشید. در برخی کشورها مثل هند، مجازات خلافکاران با قطع اعضای بدن یا صورت آنها انجام و در نتیجه نیاز مبرمی به جراحی پلاستیک و زیبایی احساس میشده است. این روش که به عمل بینی بدون جراحی نیز معروف است، درمان بسیار خوبی برای ناهنجاری هایی مثل عدم تقارن بینی مخصوصا در ناحیه پره، از بین بردن قوز، جای شکستگی، برآمدگی ها و فرورفتگی ها می باشد. باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و ریحانا خواننده ی معروف آمریکایی، از جمله افراد معروفی هستند که بینی با سبک نوبین دارند. در این روش خانم خون کمتری از دست می دهد.

بهتر است خانم ها در طی این مدت مرتب در آینه لابیا را نگاه نکنند و فرصت بدهند تا لابیا شکل واقعیش را پیدا کند. شکل مستطیلی، وجود انحنا در انتهای آن، لبه های پهن، طولی بلند و نوکی تیز از خصوصیات بارز این نوع بینی می باشند. عمل جراحی زیبایی واژن حدود یک ساعت طول می کشد و تحت بیهوشی انجام می شود. اگر فکها بهدرستی در یک راستا قرار نگیرند ممکن است در جویدن غذا، بلعیدن آن و حتی تنفس دچار مشکل شوید. البته این مسئله کاملا سلیقه ای می باشد و هر کسی سلیقه ی خود را دارد، ولی در اکثر موارد این افراد دچار بیماری های تنفسی شده اند و یا از مدل بینی خود خسته و پشیمان شده اند. امروزه سلیقه وتوقع افراد از زیبایی چهره دچار تغییراتی اندک ودر برخی موارد دچار تحولاتی عظیم شده است. عدم تقارن به این معنی است که دو طرف بینی به یک شکل و اندازه نیستند.

پسرجوان با این وضعیت علاوه بر ناراحتی از شکل ظاهری خود نگران رفتار اطرافیان نیز بود، حالتی ناخوشایند که گاهی برای او غیرقابل تحمل می شد تا اینکه فرصتی برای جراحی پلاستیک و رفع ایرادات چهره اش فراهم شد. دقت کنید که تزریق ژل باعث تغییر بافت بینی نمی شود و فقط شکل ظاهری آن را تغییر می دهد. مشکلات ظاهری و تنفسی از دلایل اصلی این فکر هستند، البته عده ای هم هستند که طرفدار سفت و سخت این نوع بینی هستند. این مدل بینی معمولا نتیجه ی عمل جراحی ناموفق می باشد، البته ممکن است که شخص به صورت طبیعی و مادر زادی بینی خوکی داشته باشد. غیر تهاجمی به این معنا که بدون نیاز به عمل، جراحی، بستری شدن، درد و خونریزی خاص و با دوره ی نقاهت کوتاه و خفیف بینی شما اصلاح می شود. کسانی که ریز بینانه به صورت خود و جزئیات آن نگاه می کنند، ممکن است که به فکر اصلاح بینی بیفتند. در شرق آسیا هم، بینی هایی سربالا، قوس دار با استخوانی کوتاه مشاهده می کنیم. ولی خب شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که تزریق ژل به بینی برای چه نوع بینی هایی مناسب می باشد؟ به بینی هایی که اندازه ی کوچکی دارند، ولی عرض آن ها پهن می باشد، اسناب گفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید