زیباترین زنان جهان چه کسانی هستند؟

توصیهای که یک جراح پلاستیک و زیبایی برای بیمارانش دارد این است که باید این موضوع را به خاطر بسپارند، جراحان زیبایی شعبدهباز نیستند. زیرا پوستی که تازه از روی اسکلت جدا شده اگر زودتر از یک سال، مجددا از روی ساختار خود جدا شود احتمالاً آسیب می بیند. همچنین، اگر به موقع خشکی واژن درمان نشود، واژن به مرور ضعیف و شکننده شده و همین خود باعث میشود رحم و مثانه نیز بیفتند. بسیاری از خانم ها با مشکل کاهش سایز و چروکیده شدن واژن در پی گذر زمان و افزایش سن مواجه هستند که این مسئله می تواند آن ها از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی کند. این فرآیند همچنین خشکی و عدم انعطاف واژن را رفع میکند. معمولاً فیلرها برای تنگ کردن واژن توصیه نمیشوند زیرا نیاز به چندین سی سی برای پر کردن دیوارههای واژن هست که باعث بالا رفتن هزینهها میشود. جراحی کانتوپلاستی یا جراحی چشم گربه ای به منظور بازسازی گوشه داخل چشم انجام می شود و لغات کانتوپلاستی(Canthoplasty) و کانتوپکسی(Canthopexy) برای توصیف جراحی های پلک پایین برای ایجاد چشم گربه ای درشت کردن چشم به کار می روند. نتایج کانتوپلاستی در افرادی که به اصطلاح چشم بادامی هستند و تمایل دارند چشم های درشت تری داشته باشند و در عین حال گوشه خارجی چشم آنها به سمت بالا متمایل است، موفقیت آمیز تر خواهد بود.

بینی فانتزی همان طور که از نام آن مشخص است، به بینی هایی گفته می شود که در عین داشتن اندازه ای کوچک، کمی سر بالا هم هستند. برای نرم نگه داشتن پوست اطراف چشم و پلک لازم است، برای مدتی تمریناتی مانند باز و بسته کردن آرام چشم و نگاه به بالا و پایین را تمرین کنید. در ۴۸ ساعت پس از جراحی به چشم خود فشار وارد نکنید و پد روی چشم خود را قبل از استریل کردن دستها تعویض نکنید. به شما توصیه میشود از دو هفته قبل از جراحی از مصرف قرصهای انعقاد کننده خون مانند آسپرین و استامینوفن پرهیز کنید. استفاده از لنز (طبی یا غیر طبی) بدون مشورت با پزشک ممنوع است. پس از این مرحله لازم است چند نمونه عکس برداری و رادیولوژی ها را بر روی دهان و فک خود انجام دهید تا پزشک شما بر اساس این اسکن ها بتواند استراتژی موردنیازش را انتخاب نماید.

این عمل به صورتی است که پوست از بین ناف و خط برش به دو قسمت تقسیم میشود. در مرحله بعد، جراح برشی را در پشت گوش ایجاد میکند و پوست آن را با گیرههای جراحی ثابت نگه میدارد (که ممکن است جای برش و پنسها برای همیشه در پشت گوش باقی بماند). پرواز با هواپیما و مسافرت بعد از عمل بینی برای بیمارانی که از شهرستان های دور یا کشورهای خارجی مسافرت می کنند، حداقل تا یک هفته توصیه نمی شود. تایلن بلوندو یک مدل فرانسوی متولد سال ۲۰۰۱ است. اما فراموش نکنیم که داشتن قوز نیز از دیگر ویژگی های این مدل بینی است. به همین دلیل انجام این عمل برای سنین پایین تقریبا بیفایده است. روش لیزری حذف چربی فقط برای از بین بردن پانصد میلیگرم چربی توصیه میشود. در زیر پوستهای اضافی نیز فضای کافی برای تجمع چربی به وجود میآید که به مرور زمان سبب سنگین شدن پلک میشود. با توجه به میزان جراحت، برداشتن پوست و چربی اضافی مدت زمان بهبودی از یک هفته تا نهایتا ۱ ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

به طور کلی هر یک از خانم هایی که در ساختار لگنی خود دچار مشکل باشد یکی از کاندیدهای مناسب برای جوانسازی با استفاده از لیزر ژولیت می باشد . در صورت اطلاع از حساسیت به بیهوشی عمومی، پس از مشورت با متخصص بیهوشی روش بیحسی موضعی برای شما انتخاب میشود. ایشان درباره نوع بیحسی جراحی اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار میدهد. توصیههای خود را برای انتخاب روش بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی برایتان مطرح میکنند. گاها برای درمان بیماریهای چشم و گاهی هم برای زیباتر شدن چشمها نیاز به انجام عملهای چشم داریم. از گذشته تا به امروز داشتن چشم های کشیده یکی از ملاک های جذابیت و زیبایی فرد می باشد. اساسی ترین نکته برای جراحی چشم گربه ای، داشتن سلامتی کامل است. چه کسانی می توانند عمل چشم گربه ای را انجام دهند؟ جراحی چشم یکی از پیچیده ترین و حساس ترین جراحی های پلک به شمار می رود که حتما باید توسط بهترین جراح چشم گربه ای در تهران انجام شود و نباید به هر پزشکی برای این جراحی اعتماد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید