زیباترین زنان جهان چه کسانی هستند؟

مراحل روش ابدومینوپلاستی شناور به این ترتیب است: جراح اقدام به ایجاد برش کوچکی در ناحیه پایین شکم به غیر از اطراف ناف میکند. در بسیاری از موارد، لولههای نازک و کوچکی را در برش شکم قرار میدهند تا مایعاتی که در اطراف آن جمع میشود تخلیه شود. در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک استفاده می شود که در کشیدگی پوست تاثیر زیادی دارد و بعد از تخلیه چربی امکان افتادگی پوست کمتر است که در جراحی لیپوساکشن چنین قابلیتی وجود ندارد. معمولاً از بیماران خواسته می شود تا حدود شش هفته بعد از جراحی از انجام فعالیت های شدید پرهیز کنند. هزینه جراحی بینی گوشتی در سال ۹۹ حدود ۱۵ میلیون است اما باز هم باید گفت قیمت های پایین تر و بالاتر از این نیز ممکن است وجود داشته باشد. اما اگر مشکل تنفسی داشته باشید و بخواهید آن را همزمان با عمل زیبایی بینی انجام دهید، میتوانید با بیمه درمانی، هزینههای عمل را تا حد قابل قبولی کاهش دهید. زیرا مدت زمان زیادی لازم است تا جای اسکار ایجاد شده به دلیل جراحی از بین برود ولی به دلیل ایجاد این برش ها در جای مخصوص میزان بسیار کمی قابل رویت می باشد.

حتما از ضد آفتاب استفاده کنید زیرا بخیه ها در مقابل اشعه خورشید عکس العمل نشان می دهد. نهایتا هم پوست هر دو طرف بسته شده و زخمها بخیه زده میشود. در آخر هم جراح پوست باقی مانده را بسته و با بخیه به هم متصل میکند. چه جراحی شکم کامل یا جزئی داشته باشید ناحیه ای که جراحی شده است بخیه زده و پانسمان می شود. برخی از این موارد رایج عبارتند از بیهوشی، برش و اسکار، بخیه های داخلی و خارجی و ….. برای انجام این روش ابتدا باید بافت شکم برداشته شود (لیپوساکشن). مدت زمان این عمل بستگی به نوع روش و وسعت برشها دارد. زیرا استفاده از این گن ها معمولا به کاهش تورم کمک می کند. زیرا مصرف این مواد روند بهبودی را دچار اختلال میکند. این برش جهت لیپوساکشن شکم است. ممکن است برش دیگری اطراف ناف جهت برداشتن پوست اضافی بالای شکم لازم شود .

به طور کلی طی فرآیند جراحی شکم، پوست اضافی و افتاده پهلو و زیر شکم از بین میرود، وضعیت عضلات جدار شکم بهبود مییابد و از حجم بافت چربی در نواحی مختلف کاسته میشود. توصیه ما این است که فرد ابتدا سزارین را انجام داده و پس از چند ماه که به طور کامل بهبود یافت به انجام ابدومینوپلاستی بپردازد. این جراحی برخلاف لیپوساکشن شکم وضعیت پوست و عضلهها را بهبود میدهد و چربی اضافی را از بین میبرد. از این رو باید در تعیین هزینه این عمل با توجه به بودجه ای که دارید اقدام به انتخاب مرکز درمانی بکنید. نباید از این روش به عنوان گزینه ای برای کاهش وزن استفاده کرد.همچنین باید جای زخم پس از جراحی شکم را هم در نظر بگیرید. در جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی به دلیل برش نواحی شکم و برداشت حجم زیاد چربی اندام و شکم ظاهر خوش فرمی به خود می گیرد و نسبت به لیپوماتیک یک روش تهاجمی برای تخلیه چربی محسوب می شود.

ممکن است به مدت چند روز به لوله تخلیه نیاز داشته باشید. برای نهایی شدن فرم شکم گاهی تا چند ماه بایستی صبر کرد.حداقل یک ماه قبل از عمل سیگار را ترک کنید . خانم هایی در آینده قصد بارداری نداشته باشند به دلیل اینکه امکان بزرگ شدن شکم و بازگشت آن به حالت قبل وجود دارد. • آبدومینوپلاستی هیچ منعی در افرادی که قصد باردار شدن در آینده را دارد، ندارد و حتی هیچ اثرسویی بر بارداری آنها و رشد جنین شان نخواهد داشت. زنانی که قصد بارداری در آینده دارند. جراحی شکم یک عمل جراحی زیبایی است که باعث ایجاد تغییرات زیادی در اندام فرد میشود. دیپیکا همچنین بنیانگذار مرکز “Live, Love, Laugh” است که برای افزایش آگاهی در مورد سلامت روان ایجاد شده است. افرادی که از این روش استفاده می کنند نه تنها چربی زیادی از دست می دهند بلکه پوست ناحیه موردنظر را صاف و کشیده می کند.پس می توان گفت در رفع افتادگی پوست نیز بسیار موثر عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید