رینوپلاستی – دکتر حمیدرضا حسنانی

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد آشنا کنیم. اما با آموزش صحیح نحوه چسب زدن می توان بعد از چند جلسه در منزل این کار را انجام داد. راکوتان یا داکوتان یا آکوتان برای درمان جوش و آکنه های شدید صورت به کار برده می شود و باعث کاهش چربی پوست میشود، این دارو برای دوره هایی بلند مدت ۳ تا ۶ ماهه تجویز می شود. زیرا با افزایش سن ممکن است فرد مجددا دچار چروک خوردگی صورت شده و پوست صورت او بار دیگر شل شود. برخی از کاربران چهره او را پسندیده و او را تحسین می کنند. او درسال 1385 با بازی در فیلم سینمایی مقلد شیطان بـه کارگردانی و تهیه کنندگی افشین صادقی وارد عرصه سینما شد. می توانید با برداشتن پوست اضافی پلک، حالت پف آلودگی را از آن جدا کنید، که این عمل خستگی را از چشمان شما دور خواهد کرد.

ریتیدکتومی: جراحی پوست صورت و گردن به منظور کشیدن پوست و حذف چین و چروک اضافی. درست است که پزشکان به نحوی اقدام به برش زدن در چین های پلک می نمایند، که به درستی قابل رویت نباشد. اگر پس از بلفاروپلاستی با تغییر در قدرت بینایی و درد های شدیدی رو به رو شدید، بهتر است هرچه سریع تر با پزشک خود تماس بگیرید. در این دوران بهتر است بیمار بیشتر به استفاده از قطره چشم، یا مرطوب کننده روی آورد. هزینهی انجام این عمل ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. این جراحی اصولا برای کسانی دارای فایده است که افتادگی پلک در آنها منجر شده است تا میدان دید چشمشان مسدود گردد. پس اگر دارای وزن زیادی هستید و توده های چربی بیش از اندازه معمول دارید، انجام عمل لیپوماتیک، راه حل آن نیست. اگر سرتان را در چند روز اول مداوم بالا نگه دارید، می توانید از کبودی و ورم چشمتان جلوگیری نمایید. حتما به خاطر داشته باشید که تا چند روز پس از بلفاروپلاستی باید محل برش را پماد زده و نرم نگه دارید.

پزشک اصولا بین ۲ تا ۷ روز پس از بلفاروپلاستی بخیه ها را می کشد، و بیمار می توانید پس از ۱۰ روز به حالت عادی و انجام فعالیت های روزانه خود باز گردد. اما در جراحی بالا بردن پلک پایین، در اصل هدف از بین بردن و اصلاح پف زیر چشم است. مهمترین مزیت این نوع جراحی، از بین بردن پف چشم و ایجاد ظاهری زیبا در چشم است. کیسه های زیر چشم و پف چشم نیز از طریق بلفاروپلاستی از بین رفته و جذابیتی خاص به چشمان شما بخشیده می شود. زیرا تا حدود زیادی از چروک ها و پف های پلک آنها کاسته شده است. این نوع لیزر برای پوستهای آسیب دیده به دلیل نور آفتاب و جای زخم و جوش، بسیار مناسب است. نکته مهمی که در این رابطه باید ذکر کرد این است که استاندارد به صورت یک محدوده می باشد و به صورت یک عدد دقیق نیست. مناسب برای صورتهایی با ساختار استخوانی خوب که فقط نسج نرم صورت خود را ول کردهاند و در ضمن چروکهای ریز فراوان ندارند.

می توانید زیباتر شده و با اعتماد به نفس بیشتر در اجتماع حاضر شوید. در این صورت زخمها به خوبی بهبود پیدا نکرده و احتمال عوارض قلبی افزایش مییابد. اما جراحی پلک یا بلفاروپلاستی از آنجایی که به منظور بهبود قدرت بینایی فرد می باشد، بسیاری از صندوق های بیمه این عمل را تحت پوشش خود در آورده و به عنوان یک عمل غیر انتخاب به شمار می آورند. از جمله دیگر مزایای این جراحی می توانیم به بهبود قدرت بینایی بیمار اشاره نماییم. با این کار تمامی چربی و بافت اضافی از زیر پلک برداشته می شود، و بیمار به چهره ای شاداب و جوان دست خواهد یافت. 3. دو تکه: در مدل دو تکه یا تیغه ای یک نوار ممتد در طول واژن وجود دارد و ورودی واژن را به قسمت تقسیم کرده است. برای برخی از بیماران بلفاروپلاستی می تواند نتیجه دائمی و برای برخی دیگر نتیجه ای مقطعی داشته باشد. در بلفاروپلاستی و جراحی پلک بالا و پایین، برخی از بیماران اقدام به استفاده از بی حسی می نمایند.

در جراحی پلک پایین هم می توانید چروک و خطوطی که شما را پیر نشان میدهد، برطرف کنید. با وجود این، امروزه میزان دقت پزشکان در عمل جراحی بینی به مراتب نسبت به قبل بیشتر شده است که بیماران کمتر دچار خونریزی میشوند. تا بافت آسیب دیده در جراحی بلفاروپلاستی دچار عوارض جراحی پلک نشود. همه روزه غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ با شماره ۰۵۱۳۸۴۶۴۵۴۴ تماس حاصل نمایید . اما بعد از چند زایمان به دلیل تخمک گذاری های متعدد، رنگی مایل به خاکستری با سطحی چروکیده تر از قبل خواهد داشت. اصولا بعد از عمل زیبایی چشم ، چشم ها سریع تر خسته می شوند. دیگر چشم های آنها خسته به نظر نمی رسد و جوانی را به دست آورده اند. تمامی بانوانی که با بالا رفتن سن ،تغییرات وزن ، زایمان های طبیعی متعدد و یا به دلیل ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند و از انجام آمیزش لذت نمی برند می توانندجراحی زیبایی واژن را انجام دهند .

دیدگاهتان را بنویسید