رینوپلاستی – دکتر حمیدرضا حسنانی

اگر جراحی صرفاً برای زیبایی باشد که به هیچ عنوان هیچ هزینهای را به شما پرداخت نخواهد کرد. از آنجایی کــه روش و هزینه جراحی و عمل لابیاپلاســتی از فردی به فرد دیگر فرق مي کند بسیار مشکل اســت بتوان رقم قطعی و مشخصی در مورد آن اعلام کرد. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه عمل لابیاپلاســتی این اســت کــه توسط پزشک معاینه شوید. عفونت مخمری ممکن اســت باعث تحریک و خارش هر دو لبه های کوچک و بزرگ شود، اما این اندام ها معمولا سرچشمه این مشکل نیستند. لبه بزرگ بیرونی ترین لب اســت و اندازه آن به محتوای چربی اش بستگی دارد. وقتی کــه زنان در مورد زیادی بزرگ بودن لابیای خود شکایت کرده و مي خواهند با لابیا پلاســتی اندازه یا شکلش را اصلاح کنند، معمولا منظورشان لبه کوچک اســت. لبه بزرگ بعد از یائسگی کوچکتر مي شود. پس از آن در مرحله دوم، باید در مورد تمامی خطرات احتمالی، مزایای جراحی، هزینه ها، مراقبت های بعد از جراحی و.. پس اگر تمایل به این عمل دارید باید هزینه تمام مراحل را خودتان بپردازید.

📌 زنانی که قصد عمل ابدومینوپلاستی دارند باید این نکته را در نظر بگیرند که؛ لازم است تا دو سال از زایمانشان گذشته باشد. تا چند سال پیش پزشکان، کلینیکها و متخصصان با دانستن این موضوع روشهایی برای پرداخت بیماران در نظر میگرفتند؛ اما در چند سال اخیر ترجیح میدهند هزینهها را همان ابتدای عمل جراحی دریافت کنند. برای عمل جراحی لابیاپلاستی به چند جلسه ویزیت نیاز است؟ مبلغ ویزیتی کــه باید یک جلسه قبل از عمل پرداخت شود و برای دو جلسه دیگر نیز؛ یکی پس از خوابیدن ورم لابیا ها و یک ماه پس از عمل زیبایی واژن باید پرداخت گردد. پیشنهاد مي کنیم جهت دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی، یک جلسه معاینه و مشاوره را حتما انجام دهید. مي توان گفت هزینه عمل زیبایی واژن به صورت تقریبی چیزی بین 2.5 ميلیون تومان تا 3.5 ميلیون تومان مي باشد. اما مراقبت های لازم بعد از عمل نیز مهم است و اگر علائمی از قبیل احساس تنگی نفس، درد سینه و بی نظمی ضربان قلب داشته باشید، لازم است که حتما به بیمارستان مراجعه کنید. برای اصلاح ناهنجاریهای فک و دندان ابتدا باید به دندانپزشک مراجعه کنید. از مهمترین نواحی مورد توجه بیماران و پزشکان، باید به نواحی گونه، چانه و فک اشاره کرد.

اگر بعد از انجام پیکرتراشی وجود خون در قسمت هایی که پورت ها وارد شدند احساس کردید، نگران نباشید زیرا این امر کاملا طبیعی است و با استفاده از پانسمان می توان آن را کنترل کرد. درد و ناراحتی بلافاصله پس از جراحی گوش طبیعی است و میتوان آن را با داروهای ضد درد کنترل کرد. رخام هم چنین در پاسخ به این سوال که آیا برای دیده شدن مضاعف تصمیم به تزریق لب کرده بود یا نه، می گوید: «واقعیت این است که من آن زمان، خیلی تحت تاثیر آنجلینا جولی قرار گرفته بودم. هرچند اثبات این موضوعها به شرکت بیمه خیلی مشکل است و در اکثر موارد غیرممکن است. شرکت بیمه در اکثر مواقع هزینه عمل بینی را پرداخت نمیکند. اما عمل زیبایی بینی تنها بر روی ظاهر بینی تاثیر گذاشته و در تنفس تغییری ایجاد نمیکند. به گفته دکتر کاميلا فیلیپس ( Kameelah Phillips) متخصص زنان و زایمان در نیویورک، مشکل دیگر این اســت کــه از بین بردن موها مي تواند باعث ایجاد ضربه یا قرمز شدن لابیا، خارش یا حساسیت این قسمت شود. نوعی بینی است که در قسمت روی بینی و بالای نوک آن (پل بینی)، برجستگی بزرگی وجود دارد و لبه های آن حالت جمع و تیز دارند.

معاینه همچنین برای تعیین تاثیر جراحی بینی بر تنفس بسیار مهم است. مجموع این عوامل هزینه پایانی عمل را تعیین میکند. تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی و همچنین مواردی که بالاتر ذکر کردیم در تعیین این قیمت دخیل هستند. امروزه این عمل در تمام کشورهای دنیا طرفداران قابل توجهی دارد و مهم ترین علت این اســتقبال از عمل لابیاپلاســتی را مي توان رضایت بخش بودن نتیجه آن دانست. این روش چربی اضافی در قسمت پایین شکم و بخش میانی آن را رفع کرده و پوست اضافی و ماهیچههای شکمی را سفت میکند. نحوه انجام آن به این صورت می باشد که پزشک به کمک برش قسمت هایی از داخل سوراخ بینی اقدام به اعمال کردن تغییرات مورد نیاز بر روی بینی می کند. برای عمل جراحی بینی دو روش کلی وجود دارد: روش بسته و روش باز. فناوری لیزر، در واقع یک روش درمانی کم تنش، ساده و بدون درد است.

کلینیک یا بیمارستانی کــه قرار اســت عمل زیبایی واژن در آن انجام شود در چه منطقه ای واقع شده اســت؟ لابیا در واقع به لبه های داخلی و کوچکتر واژن گفته مي شود. لبه کوچک لبه داخلی اســت و از هر زنی به زن دیگر متفاوت اســت. برای دریافت یک هزینه دقیق از عمل نیاز اســت کــه حتما قبل از هر چیزی معاینه شوید. اغلب لابیا با کلیتوریس ( چوچوله، چوچول یا فنج، بخشی از اندام جنسی زنانه اســت کــه در پستانداران، شترمرغها و تعداد محدودی از دیگر حیوانات وجود دارد. بعضی از زنان از کلمه واژن (vagina) برای اشاره به دستگاه تناسلی خود اســتفاده مي کنند، ولی از لحاظ آناتوميک، لابیا بخشی از فرج ( vulva، فَرْج به بخش بیرونی دستگاه تناسلی زنانه گفته ميشود) اســت. در این عمل پزشک اقدام به کوتاه کردن لابیاهای مينور واژن مي کند و همانطور کــه در عکس بالا هم مشاهده مي کنید، ظاهری زیبا و قرینه به آلت تناسلی خانم مي دهد.

دیدگاهتان را بنویسید