رایجترین جراحیهای زیبایی در جهان

ارتودنسی دندان علاوه بر تاثیرات بی نظیری که بر زیبایی دندان ها دارد، یک روش کاملا درمانی برای سلامت دهان و دندان ها می باشد که به همین منظور بیشتر بیمه های درمانی، دارای تعرفه هایی برای آن هستند. بیماران بطور طبیعی باید در چارچوب یا ساختار فیزیکی که دارند، کار کنند. لازم به تذکر است که بعد از جراحی فک پایین جلو آمده یا عقب رفته ، بیمار باید تا مدتی استراحت کند و در روزهای اول از سوپ له شده و مایعات استفاده نماید. رایج ترین عمل جراحی کشیدن دندان است، به ویژه هنگامی که فرد دچار ضربه و آسیب دیدگی در دندان عقل می شود. لیفتینگ صورت را می توان همزمان با سایر عمل های زیبایی مانند لیفتینگ گردن، بلفاروپلاستی(کشیدن پوست پلک ها)، لیفتینگ ابرو و پیشانی انجام داد. لیفت ابرو: خطوط اخم و چین های ایجاد شده در سراسر پیشانی، بین چشم ها و روی بینی را می توان از طریق این روش برطرف کرد. فرد برای بازیابی توان خود نیاز به یک ساعت استراحت پس از انجام لیپولیز دارد.

بهتر است بیمار بعد از انجام دادن عمل جراحی فک و صورت تا چند روز در خانه استراحت کند و فقط قدم بزند. قبل از جراحی لوازمی که در خانه نیاز خواهید داشت را نیز آماده کنید. باندها همان کار سیم ها را انجام می دهند با این تفاوت که اجازه ی صحبت کردن، خوردن، نوشیدن، تمیز کردن دهان و دندان ها را نیز به بیمار می دهند. لیفت پوست صورت یا همان کشیدن پوست عملی است که آثار نمایان پیری و بالا رفتن سن را از صورت و گردن از بین می برد. کشیدن پوست صورت معمولاً در افراد بالای 40 سال اعمال می شود. او که ۳۲ سال دارد، بیش از ۸۰ هزار دلار برای شبیه شدن به ملکه پاپ هزینه کرده است. متقاظیان انجام عمل لیفت و کشیدن صورت می بایست ازنظر سلامت عمومی در وضعیت خوبی باشند و نشانههای متوسط تا پیشرفتهی سال خوردگی در پوست آنها مشاهده شود. امروزه، زنان و مردان زیادی به این موضوع پی میبرده اند که با پر کردن محل افتادگی چربی، برداشتن چربی اضافه، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن مجدد پوست قادر به جوانسازی و بازسازی دوباره پوست خود هستند. تا زمانی که بانداژ توسط پزشک جراح باز نشده باشد فرد نمی تواند سر خود را بشوید.

معمولاً به خانمهای باردار توصیه میشود عملهای زیبایی را اگر ضروری نیستند، تا حد امکان به بعد از دوران بارداری خود موکول کنند. با این تفاوت که از چربی بدن خود شخص برای حجمدهی به ناحیه واژن استفاده میشود. این قالب بین روز چهارم تا هفتم توسط جراح از روی بینی برداشته میشود. در واقع بعد از اینکه فک بالا با برش های داخل دهانی آزاد شد آن را روی اسپلینت و روی فک پایینی قرار می دهند. بعد از انجام این عمل، شما هیچ نشانه ای از چین و چروک در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک خود مشاهده نمی کنید. این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و از آنجایی که اکثریت مواقع از بخیه های جذبی در حین جراحی استفاده می شود نیازی به کشیدن بخیه ها نخواهد بود. در بعضی از مواقع استخوان برداشته شود و یا سوهان کشیده شود. جراح فک شما استخوان های فکین را با توجه به نیاز شما جا به جا می کند.

گاهی هم ممکن است استخوان اضافه شود و گاهی هم ممکن است استخوان ها تغییر شکل پیدا کنند. این روش جراحی از اواسط قرن 20 در آمریکا رونق پیدا کرد و امروزه یکی از پرطرفدارترین عملهای جراحی زیبایی در جهان محسوب می شود. قبل از انجام عمل جراحی ارتوگناتیک شما تحت بیهوشی عمومی قرار خواهید گرفت. زیبایی چهره با انجام لیفت صورت! گوشها از اجزای تاثیر گذار صورت در زيبايی چهره هستند‫.‬ این تفکر که گوشها زير موها پنهان هستند و در زيبايی چهره نقشي ندارند تفکر درستی نیست. ما میتوانیم سلولهای چربی را در طول عمل شما حذف یا کوچک کنیم، اما این بدان معنا نیست که آنها برای همیشه از بین خواهند رفت. در این روش، ساختار چهره بهبود خواهد یافت، چین و چروک ها از بین خواهند رفت و پوست باکیفیت تری خواهید داشت. همیشه اولین چیزی که در برخورد با یک فرد مورد توجه قرار میگیرد چهره ی آن فرد است. در اصول جذابیت میتوان گفت که داشتن شکم مناسب و خوش فرم نقش بسیار مهمی در زیبایی اندام دارد چرا که هر طرف شخص نگاه کنید شکم آن شخص در چشم بیننده هست .

دیدگاهتان را بنویسید