دکتر مهرنوش امیری متخصص زنان

ایشان تخصص خود را در سال ۱۳۹۲ دریافت نمودند و نمونه کارهای موفق زیادی را در کارنامه کاری خودبه ثبت رساندهاند. امروزه، زنان و مردان زیادی به این موضوع پی میبرده اند که با پر کردن محل افتادگی چربی، برداشتن چربی اضافه، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن مجدد پوست قادر به جوانسازی و بازسازی دوباره پوست خود هستند. بقای چربی و ماندگاری نتایج تزریق چربی صورت به مهارت پزشک متخصص پوست و مو، نحوه برداشت و خالص سازی چربی، چگونگی تزریق چربی و محل تحت درمان بستگی دارد. خارش و سوزش گوش : از دیگر عوارض جراحی زیبایی گوش میتوانیم به خارش و سوزش در محل بخیه اشاره کنیم. پزشک با آنالیز نتایج، در صورت نیاز ترمیم تزریق چربی صورت را پیشنهاد خواهد کرد و توصیه ­های لازم الاجرا در فواصل تزریق­ ها را به شما گوشزد می­کند. در واقع لیفت صورت یا بالا کشیدن صورت که به آن ریتیدکتومی (Rhytidectomy) میگویند، عمل جراحی جوانسازی صورت را انجام می دهد. مهم ترین نکته برای رسیدن به بهترین نتایج همراه با ایمنی بالا این است که برای ارزیابی نتیجه و پیگیری جلسات درمانی در فواصل معین به مطب پزشک خود مراجعه کنید.

بنابراین پزشک با توجه به سن کاندیدای تزریق، جلسات درمانی را برای رسیدن به مطلوب­ترین نتایج تعیین می­کند. تعداد جلسات درمانی برای تزریق مجدد چربی در نواحی تحت درمان با توجه به فاکتورهای مختلف و بنا به تشخیص پزشک تعیین می­شود. میزان آسیب پوستی: از روش تزریق چربی برای درمان طیف وسیعی از مشکلات پوست مانند رفع چین و چرو­ک­­ های پوستی، رفع اسکارهای ناشی از آکنه و حجم­ دهی به لب ­ها استفاده می­شود. لیفتینگ صورت را می توان همزمان با سایر عمل های زیبایی مانند لیفتینگ گردن، بلفاروپلاستی(کشیدن پوست پلک ها)، لیفتینگ ابرو و پیشانی انجام داد. مانند تمام عمل­های زیبایی استثناهایی وجود دارد. میتواند عوارضی داشته باشد، تاثیرش موقتی است و نیاز به ترمیم دارد. اگر ایجاد برش در قسمت جلوی گوش ضرورت داشته باشد، برای پنهان کردن برشها آنها را در داخل چینهای گوش میزنند. بعد از انجام این عمل، شما هیچ نشانه ای از چین و چروک در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک خود مشاهده نمی کنید. اما این اقدامات دربرگیرنده نوعی تنش داخلی هستند؛ این اعمال انجام می شوند تا دیده شوند و از طرفی هم به گونه ای صورت می گیرند که برای سایرین غیر قابل تشخیص باشند.

در این زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت های صورت خواهد شد.در صورت وجود ورم و کبودی، نگران نشوید، چراکه پس از مدتی به وضعیت کاملا طبیعی برمیگردد. ناحیه کلیتوریس بخشی از ناحیه تناسلی بیرونی است که در این ناحیه پوستی وجود دارد که به آن هوود کلیتورال گفته می شود. در این عمل از طریق کشیدن پوست صورت و بافت زیرین چروک پوستی کاهش می یابد. لیفت صورت جراحی چندان سنگینی نیست؛ در واقع اگر توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام پذیرد، کمترین درد و مشکل را برای شما به دنبال خواهد داشت. در لیفت صورت، بافت های صورت با استفاده از تکنیک های مختلف درمان می شوند و ظاهر فرد را جوان تر می کند. تزریق چربی یکی از کم عوارض ­ترین تکنیک ­ها در درمان آسیب­ ها و مشکلات پوستی است. خوشبختانه این مشکلات با پیشرفت های امروزه پزشکی به راحتی قابل درمان هستند. سن فرد متقاضی: سن فرد تحت درمان یکی از اساسی­ترین فاکتورها در تعیین تعداد جلسات ترمیم تزریق چربی صورت است. متقاظیان انجام عمل لیفت و کشیدن صورت می بایست ازنظر سلامت عمومی در وضعیت خوبی باشند و نشانههای متوسط تا پیشرفتهی سال خوردگی در پوست آنها مشاهده شود.

11. یک جراح خوب باید قوه تخیل قوی داشته باشد تا بتواند قبل از شروع جراحی نتیجه را به خوبی ترسیم کند. ساختمان استخوانی قوی و مشخصی که حمایت مورد نیاز را تأمین میکند. همیشه اولین چیزی که در برخورد با یک فرد مورد توجه قرار میگیرد چهره ی آن فرد است. نکاتی در مورد روش جراحی لیفت صورت وجود دارد که بهتر است پیش از تصمیم به انجام این جراحی آنها را بدانید. در این بین برخی از پزشکان توصیه می کنند که بعد از رژیم گرفتن و ورزش بهتر است برای از بین بردن چربی اضافی و شل شدن پوست، جراحی ابدومینوپلاستیabdominoplasty””در نظر گرفته شود. در این روش، ساختار چهره بهبود خواهد یافت، چین و چروک ها از بین خواهند رفت و پوست باکیفیت تری خواهید داشت. سلامتی جسمانی خوب که دوره بهبود به آن وابسته است. داشتن رژیم غذایی سالم قبل و بعد از جراحی بسیار مهم است داشتن رژیم غذایی به همراه سبزیجات و میوه های تازه در سریع تر کردن روند بهبود کمک کننده است. از آنجا که در این روش از فیلرها و مواد خارجی و شیمیایی استفاده نمی­شود عوارضی چون نکروز بافت، تورم­ و ادم طولانی مدت و عفونت بسیار به ندرت اتفاق می­افتد.

دیدگاهتان را بنویسید