دکتر خوب برای عمل زیبایی واژن

روش FemiLift یک روش بدون جراحی است، که با استفاده از آن انرژی لیزر به محیط واژن منتقل میشود. ایمنی بیمار نگرانی شماره ۱ ما است، بنابراین لطفاً سؤالات خود را بپرسید و در مورد سلامت خود با جراح خود صادق باشید. با اینحال از آنجایی که بدن افراد با هم متفاوتند، پیشنهاد می شود که یک همراه با خود داشته باشید تا اگر درد و سوزش بعد از عمل آزارتون میداد شما را تا منزل همراهی کنند. تا بهترین روش درمان را برای شما در نظر گیرد. اما برای اطمینان میتوانید پیش از انجام جراحی با شرکت بیمه پوشش دهنده خود تماس بگیرید تا به طور واضح بفهمید که کدام هزینهها توسط بیمه پوشش داده میشود و کدام هزینههای جراحی برعهده خود شما خواهد بود. خط منحنی را در نظر بگیرید که از زیر ابرو به روی بینی بیاید و سپس تا نوک بینی امتداد یابد در هر طرف این خط منحنی باید بدون شکستگی قابل رسم باشد. اگر چه با بی حسی موضعی قابل درمان است، ولی غالب پزشکان ترجیح می دهند طی بیهوشی عمومی این کار را انجام دهند .

از آنجایی که سایز لابیاها متفاوت از حالت طبیعی است، توصیه می شود عمل لابیاپلاستی را به بعد از زایمان (دو ماه بعد از زایمان) موکول کنید. زاویه چرخش نوک بینی در مردان و زنان متفاوت است و در مردان نباید زاویه به گونه ای باشد که حفره های بینی نمایان شود . بسته به هر فرد، نوع عمل لابیاپلاستی می تواند کمی متفاوت باشد. من خودم شخصا به مراجعینم پیشنهاد می کنم ابتدا نسبت به درمان بیماریها و عفونتهای واژینال اقدام کنند و پس از بهبودی عملهای زیبایی مثل عمل زیبایی واژن را انجام دهند. اگرچه سیگاریها به طور خودکار از انجام عمل جراحی بینی رد صلاحیت نمیشوند، آنها باید حداقل دو هفته قبل و دو هفته بعد از عمل جراحی سیگار را کنار بگذارند. اکثر بیماران سه تا پنج روز پس از لابیاپلاستی میتوانند در محل کار حاضر شوند، اما ورزش کردن به مدت حداقل دو تا سه هفته ممنوع است.

با این حال او نه تنها پول زیادی را برای این عملهای جراحی هزینه کرده بلکه تا حدودی سلامتی خود را به خطر انداخته است. پس در حال حاضر نیازی به این عمل ندارید و تمرکزتان روی سلامتی خودتان و کوچولوی دلبرتان باشد. با توجه به ورم بافت های داخلی بینی پس از انجام عمل، حس بویایی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اما طی تماسی که با مطب شما داشتم گفتید این عمل را دوماه بعد از زایمان انجام بده. این عمل اگر توسط جراح مجرب، در کلینیک یا مطب معتبر انجام شود، کاملا بی خطر خواهد بود و تجربه شیرینی را برای شما رقم خواهد زد. آیا امتیازات بیمارستان را برای انجام این روش دارید؟ این افراد می توانند حین انجام عمل لابیاپلاستی ، از پزشک درخواست کنند این عمل را نیز انجام دهد . با توجه به این موضوع که در حین زایمان فرد دچار خونریزی شدیدی می شود؛ به همین دلیل پیشنهاد می شود که عمل زیبایی واژن به زمان دیگری موکول گردد. بازه زمانی بعد از عمل: پس از عمل زمانی است که باید مراقبت های ویژه را انجام دهید.

پزشک به شما میگوید که هر چند وقت یکبار پد خود را عوض کنید. • از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان تا بهبودی کامل خودداری کنید. • بیشتر بیماران در کمتر از یک هفته (3 تا 5 روز) به سر کار و فعالیت های عادی روزمره خود بر می گردند. این تکنیک زمانی به کار میرود که تغییرات جزئی باید در بینی ایجاد شود. با توجه به میزان عمل جراحی، یک جراحی شکم کامل می تواند از ۱ تا ۵ ساعت طول بکشدو همچنین یک جراحی جزئی شکم (مینی تکت شکم) می تواند بین ۱ تا ۲ ساعت به پایان برسد. • حمام طولانی، نشستن در وان و یا رفتن به استخر تا بهبودی کامل ممنوع هستند. تغییر های هورمونی در بدن، نشستن به صورت مداوم، بارداری و فرایندهای بعد از زایمان، افزایش و بالارفتن سن، استعدادهای ژنتیکی، کاهش و افزایش وزن به طور متناوب، از عوامل قابل توجه در برآمده شدن شکم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید