خطرات و عوارض جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

با کمک درمان لیزری می توان بسیار از این عوارض را تخفیف داده یا به کل از بین برد. یا ممکن است نیاز باشد بین دو جراحی فاصله زمانی قرار داده شود. عوارض برخی بیماری ها را با کمک لیزر واژن در جراحی زیبایی واژن از بین برد. از این رو بهتر است برای رفع این عوارض از راهکارهای موثر و متفاوت در حیطه جراحی زیبایی واژن بهره بگیرید. عوارض جراحی گوش چیست؟ اخیرا جراحی زیبایی واژن با لابیاپلاستی و خصوصا واژینوپلاستی طرفداران زیادی پیدا کرده است . شکل لابیای مینور در افراد مختلف متفاو ت بوده و در جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی سایز لبه های واژن تغییر پیدا میکند . که در دهه گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده است و نشان دهنده رضایت بیماران از نتایج این عمل است. عوامل زیادی در بروز این تغییرات و مشکلات نقش دارند. همه این عوامل موجب می شود که واژن ظاهری پیر و تیره داشته باشد. به دلیل بالا رفت سن و پیر شدن سلول های فیبروپلاست اعضای بدن به نحوی با دگرگونی مواجه می شوند . در پی روشی مناسب به منظور بالا رفتن حس واژن زنان مسن می باشند. پس از ایجاد برش در ناحیه مشخص شده، غضروف و پوست اضافی حذف می شود و در نتیجه گوش ها در وضعیتی مناسب قرار می گیرند.

خارش به دلیل وجود بخیه ها در ناحیه جراحی به وجود می اید. که می توان پس از یائسگی بخش های تیره و کدر ، سوزش ، خارش و برخی دیگر از مشکلات ناحیه تناسلی را رفع نمود . لابیا ماژور از محل رویش مو روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه است که وظیفه پوشش دهی و محافظت از لابیا مینور، کلیتوریس و دهانه واژن را به عهده دارد. همچنین در دوران نقاهت اگر اکسیژن و مواد مغذی به میزان کافی در خون موجود نباشد کار ترمیم محل برش های جراحی به طور کامل انجام نمیشود و ممکن است جای بخیه باقی بماند که ظاهر خوشایندی ندارد. با انجام بخیه در بخش های داخلی بیرونی می توان محل برش ها را بست و روند جراحی بینی با بخیه زدن و پانسمان تمام می شود. تکنیک لیفتینگ ابرو تنها یکی از این صدها راهکار نوین می باشد. از نام تکنیک بسته نیز می توان تا حدودی به فرآیند آن آگاه شد. زیرا در اثر فشارهای شدید عضلاتِ منعطف واژن دچار افتادگی شده و فرآیند رابطه ی جنسی را با مشکل روبرو خواهد کرد.

چگونه می توان با کمک لیزر واژن را تنگ کرد ؟ این راهکار از جمله مفید ترین شاخه های جراحی زیبایی واژن می باشد. پس از هفته اول میتوانید غذاهای نرم مصرف کنید از جمله شیر، اسموتی، سوپهای غلیظ و غیره. • می توانید 24 ساعت پس از جراحی دوش بگیرید اما باید از مالش ناحیه جراحی خودداری کنید. 8. تا چند هفته بعد از عمل جراحی بینی، از خم شدن و انجام کارهای سنگین خودداری کنید. معمولاً درد نیز یک یا دو روز بعد از عمل از بین خواهد رفت. و شل شدگی و افتادگی واژن برخی دیگر از مشکلات نیز از بین خواهند رفت. که برخی زنان به علت زایمان های متعدد با این مسائل درگیرند . و در برخی بانوان شاهد کاهش سایز لابیا ها هستیم . تورم و کبودی اولیه در عرض یکی دو هفته برطرف می شود اما چند ماه طول می کشد تا نتیجه نهایی عمل جراحی زیبایی پلک ظاهر شود.

بازیگرهای زیادی هستند که لبشان را جراحی می کنند و گونه می گذارند، اما هیچ وقت صحبتی از آن ها نیست! چرا که لیزر واژینال دردی به همراه نمی آورد و هیچ گونه ناراحتی برای بیماران تا به حال ایجاد نکرده است . این عمل باید فقط و فقط توسط جراح پلاستیک ماهر و آموزش دیده انجام شود تا ایمنی عمل تضمین گردد. جراحی اتوپلاستی با بیهوشی و بی حسی موضعی قابل انجام است. جراحی لابیاپلاستی یکی از زیر مجموعه های جراحی پلاستیک می باشد. از دلایل رایج آن می توان به مشکلات ارثی ، انجام فعالیت های ورزشی سنگین ، استفاده از لباس زیر تنگ ، چاقی و … می توان اشاره نمود . که با کمک لیزر و اشعه های آن می توان به وضعیت مورد نظر دست یافت . و با اثرگذاری بر کیفیت رابطه زناشویی ، اعتماد به نفس شخص را تا حد زیادی ارتقا می دهد . اعتماد به نفس فرد ، لذت جنسی ، ارگاسم به موقع و بهبود سبک زندگی می شود. و نیز سبک زندگی فرد و رابطه زناشویی او را ارتقا می دهد بالا رفتن اعتماد به نفس از دیگر مزایای جراحی زیبایی واژن است . البته اغلب این جراحی ها در آن دوره، در جهت رفع نواقص و کوچک کردن بینی بزرگ بود، که به زیبایی و ترکیب چهره ها کمک می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید