جراح خوب برای زیبایی صورت

برخی از این نخ ها حجم دهنده و برخی دیگر لیفت کننده خواهند بود که به طور معمول این نوع نخ ها برای صورت هم مورد استفاده قرار می گیرد. این جراحی بسیار شبیه به لیزیک و لازک است، اما این مورد برای برخی از چشمها مناسبتر است. اما تغییرات اصلی چند ماه بعد قابل مشاهده است. بعد از انجام عمل چشم اپیلازک، تا حدودی احساس ناراحتی و درد خواهید داشت که با مصرف قرصهای مسکن بدوننسخه قابلکنترل است. فمتو لیزیک از دیگر جراحیهای چشمی است که با لیزر انجام میشود. فوتوريفرکتيو کراتکتومي یا همان PRK از جراحیهای چشمی برای اصلاح دید است. یکی از مزایای این جراحی نسبت به سایر جراحیهای انجامشده با لیزر در این است که کمتر باعث خشکی چشم میشود. احتمال خشکی چشم در اسمایل کمتر از باقی جراحیهاست. در صورتی که فردی به هپاتیت ب مزمن، مبتلا شود، احتمال بروز مشکلات کبدی مانند سرطان کبد و یا سیروز بیشتر خواهد بود. همانند بسیاری از جراحیهای برطرفکنندهی عیوب انکساری چشم، درصورتیکه توصیههای پزشک را بهخوبی رعایت نکنید، دید چشمها بهطورکامل بازنخواهد گشت و قرنیه دچار زخم و خراش بیشتر میشود.

داشتن علم و دانش در خصوص عمل زیبایی واژن را یک جراح باید داشته باشد، علاوه بر آن جراح زیبایی واژن باید دارای هنر باشد که این جراحی را با ظرافت و دقت خاصی انجام دهد. همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد، که بعد از عمل زیبایی واژن یا تنگ کردن واژن به نتیجه دلخواه خود برسید. بعد از 4 الی 6 هفته شنا کند. نخستین ویزیت 4 هفته پس از عمل انجام میشود. اگر چشمهای خشکتری دارید، پیشنهاد ما به شما انجام عمل PRK است. هزینهی آن از PRK بیشتر است. از آنجاییکه در اپی لازک از الکل برای سلولهای اپیتلیال استفاده نمیشود، بیشتر جراحان این روش را به لازک ترجیح میدهند تا زمان بهبودی چشمها بیدلیل طولانی نشود. از طرف دیگر عمیق بودن ریشه بالایی بینی در بسیاری از بیماران ایرانی، شدت قوز کاذب را بیشتر نشان می دهد. هزینهی نسبتا بالایی دارد. احتمال بازگشت مشکل چشم وجود دارد. همچنین برای کسانی که شغلهای پرخطر دارند و احتمال ورود شی خارجی به چشم آنها وجود دارد، اپی لازک انتخاب بهتری است. روشی سادهتر از لیزیک است؛ بنابراین احتمال اشتباه در آن و بینتیجهبودن آن کمتر است. این فلپ در لیزیک و لازک با یک تیغهی بسیار تیز انجام میشود، درحالیکه در اپیلازک این برش با یک تیغهی پلاستیکی نازک است.

همچنین در PRK فلپ قرنیه برش داده نمیشود، اما در لیزیک این اتفاق میافتد. در فمتو، فلپ از روی چشم برداشته میشود، لیزر قرنیه را میبرد و سپس فلپ به جای خود بازگردانیده میشود. همچنین درد و ناراحتی بیشتری از لیزیک را برای بیمار ایجاد میکند، اما نسبت به عمل PRK درد کمتری دارد. دخترم هدف داشت و چون به سختی بزرگ شده بود، میخواست به همنوعان خودش کمک و خدمت کند، اما پزشکان جان او را گرفتند، دکترها در حق دخترم کوتاهی کردند. مدلهای جراحی زیبایی بینی : عمل زیبایی بینی می بایست طوری انجام شود که بینی جراحی شده با دیگر اجزای صورت متناسب باشد و در نگاه اول ظاهری غیر طبیعی و مصنوعی را در چشم بیننده تداعی نکند. برخی دیگر از طرفداران جراحی پلاستیک، میخواهند علائم پیری را از بین ببرند، یا اعضای صورتشان را متناسب با یکدیگر نشان دهند. هدف این روش، برطرف سازی معایب ظاهری گوش و دست یافتن به اندازه استاندارد، تقارن، نزدیکتر کردن گوشها به سر و متناسب سازی صورت است.

ممکن است متوجه شوید که هنگام شستن موها و اطراف محل جراحی، ممکن است چندین شستشو نیاز باشد تا تمام مواد اضافی و پماد از مو خارج شود. آنها در سال ۲۰۱۷، ۱۴/۴% از جراحیهای زیبایی را به خود اختصاص دادهاند که محبوبترین جراحیها در بین آنها جراحی پلک، رینوپلاستی، لیپوساکشن وترمیم مو است. از خوبیهای عمل چشم فمتو این است که دید در شب را بهبود میبخشد و درد کمتری دارد. بلافاصله بعد از انجام فرایند، احتمالا دید شما بهطور کامل بهبود نخواهد یافت. حدود 80% بیماران بعد از یک ماه دید کامل را باز یافتهاند و 95% آنها، 3 ماه بعد در دید خود بهبود را مشاهده میکنند. تفاوت لازیک و اپی لازیک در نوع فلپی است که بر روی قرنیه ایجاد میکنند که در اپی لازیک نازکتر است. همچنین اگر سبک زندگی شما فعال است و قرنیهتان نازک است، بهتر است از PRK استفاده کنید. هزینهی عمل PRK حدود 10 میلیون 500 هزار تومان است که تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید