جراحی های زیبایی صورت

جراحی مادلینگ صورت میتواند به بهبود تقارن چهره کمک کند، نسبت فک و صورت را تنظیم کند، علائم پیری را کاهش دهد و ضمن حفظ ویژگیهای منحصر به فرد چهره، ظاهری جوانتر و شادابتر به شما ببخشد. یکی دیگر از فاکتورهای زیبایی چهره، لب و لبخند زیبا است. جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی (Otoplasty) یکی از جراحی هایی است که توسط جراح پلاستیک برای برطرف کردن ایرادات ظاهری گوش از نظر اندازه، محل قرار گیری و یا شکل کلی گوش انجام می شود. لباس هایی که دکمه دار هستند و یا زیپ دارند گزینه های خوبی برای استفاده در دوران نقاهت شما هستند. لاله گوش آسيبديده يا کنده شده در اثر ضربه، سوختگي، سرمازدگي يا پارگي نرمه در اثر استفاده گوشواره سنگين يا کشيده شدن ناگهاني گوشواره. چون وعدههای غذایی شما در دو هفته اول بیشتر است، مجبورید چندین مرتبه در روز مسواک بزنید. اغلب به بيماران توصيه ميشود كه پس از جراحي تا دو هفته به پشت بخوابند تا به گوشهايشان فشار نيايد.

ابدومینوپلاستی محیطی روشی است که در آن با کمک گرفتن از روش لیپوساکشن، علاوه بر حذف پوست و چربی شکم و ترمیم ماهیچهها، چربیهای اضافی پهلو، پشت و بالای باسن نیز برداشته میشود. در بعضی موارد ممکن است لازم باشد بخیه ها باز شده و برداشته شوند، در این صورت پزشک به شما اطلاع می دهد. اکستروژن بخیه، یعنی کشیدگی بخیه تا لبه ی برش که در طی آن بخیه های ایجاد کننده فرم گوش به سطح پوست آمده و لازم است برداشته و دوباره اعمال شوند. چرا که در این نوع از جراحی بینی فقط در قسمت داخلی بینی برش ایجاد می شود و در نتیجه بخیه ای بر روی بخش بیرونی زده نخواهد شد. چرا قبل از سن مدرسه؟ قبل از انجام این جراحی، تصاویر مختلفی را نگاه کنید و جراح مناسبی را بیابید. جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی (Otoplasty) یکی از جراحی های پلاستیک است که برای برطرف کردن ایرادات ظاهری گوش از نظر اندازه، محل قرار گیری و یا شکل کلی گوش انجام می شود.

همچنین ممکن است اندازه گیری هایی را بر روی گوش و سر شما انجام دهد و یا عکس هایی از زوایای مختلف از شما تهیه کند. تخصص و تبحر جراح می تواند در نتیجه جراحی بسیار موثر باشد، بخصوص جراحی هایی که در حوزه زیبایی انجام می شود و نیاز به ظرافت بیشتری دارد. نتیجه حاصل از اولتراپی بین چند ماه تا یک سال ماندگاری دارد. دیپیکا در سال ۲۰۲۰ در رتبه ۹ مجله تی سی کندلر در میان ۱۰۰ زن زیبای جهان قرار گرفت. برای انجام این روش جراح اقدام به ایجاد برشی در زیر سینه و موازی خط آن میکند. در اين گونه موارد ميتوان يك جراحي كوچك ثانويه براي رضايت بيشتر بيمار انجام داد. خودتان را برای پاسخ دادن به سؤالات پزشکتان در رابطه با داروهای مصرفی، جراحی های گذشته و هر گونه شرایط پزشکی فعلی یا قبلی خود آماده کنید. لازم است دقت داشته باشید که پانسمان گوش خود را همیشه خشک و تمیز نگه دارید.

نمونه کارهای عمل بینی گوشتی و عمل بینی استخوانی در بخش نمونه کار قرار داده شده که می توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید. برخی از افراد گوش های برجسته ای دارند که به دلیل فاصله ی زیاد لاله ی گوش با سر بسیار جلب توجه کرده و ظاهری نامتناسب ایجاد می کنند. دو دلیل عمده در این مسأله نهفته است. در یک هفته اول سعی کنید استحمام نکنید و در صورتی که به حمام رفتید از خیس شدن سرتان جلوگیری نمایید. جراحی زیبایی گوش معمولاً یک عمل سرپایی است و ممکن است بسته به شرایط فرد و نوع و میزان پیچیدگی عمل از 1 تا 3 ساعت طول بکشد. اطمینان حاصل کنید که خطرات اتوپلاستی مانند اصلاح بیش از حد احتمالی، را درک کرده اید. برای هر عمل جراحی ترمیمی، باید سن رشد آن عضو، مدنظر قرار گیرد درست مانند جراحی بینی که نیاز به یک حداقل سنی دارد جراحی گوش نیز از این قضیه مستثنی نیست..

این هدبند را می توانید شب ها نیز بپوشید. قبل از جراحی لازم است جلسه مشاوره ای برگزار کنند و بیمار را در جریان روند جراحی بگذارد. اغلب افراد ترجيح ميدهند كه گوشهايشان نزديك به سر بوده و از حد ابرو تا قاعده ي بيني ادامه يابند. در جراحی خواباندن گوش با کم کردن فاصله ی بین لاله ی گوش و سر، ظاهری متناسب برای سر و گوش در فرد ایجاد می شود. این گوشت اضافه در اصطلاح علمی کلویید نام دارد. روش خاصی که در این عمل برای شما استفاده می شود بستگی به نوع مشکل گوش شما دارد. در صورتی که لاله ی گوش شما رشد مناسبی نداشته و ظاهر یا اندازه ای نامتناسب با سر شما دارد با استفاده از جراحی زیبایی گوش می توانید ایرادات آن را برطرف کنید. گاهی اوقات لازم است که در جراحی بینی از پیوندها (گرفتهای) غضروف استفاده شود. برای جلوگیری از این مشکل ، جراح به هنگام عمل سعی میکند لاله گوش را کمی بیشتر از حد لازم بخواباند تا بعد از برگشتی که لاله گوش خواهد داشت وضعیت لاله گوش نرمال باشد . در صورتی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهید حتما این مطلب را تا پایان مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید