جراحی فک راهی برای اصلاح ناهنجاری و ایجاد تقارن در صورت

همچنین کوچک کردن لاله کوش و جراحی گوش گل کلمی مانند گوش کشتی گیران را نیز شامل می شود تا غضروف و پوست اضافه برداشته شود. واژن با افزایش سن دچار کوچک شدن، تیرگی رنگ لابیا، شل شدن ،چروکیده، خشک شدن و غیرقرینگی می شود. در حالی که روش های متعددی برای تنگ کردن واژن است اما جوانسازی واژن با لیزر طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و نتایج ایده آل تری دارد. با گذشت زمان و به وجود آمدن عوامل مختلفی همچون افزایش سن و بارداری، واژن بانوان نیز مانند سایر قسمت های بدن دچار تغییرات و دگرگونی هایی می شود که این تغییرات برای آن ها خوشایند نیست و گاهی باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، زیبایی واژن دور از ذهن نیست و به کمک جراحی های زیبایی واژن می توان به شکل مطلوبی از اندام تناسلی رسید. اما جراحی زیبایی واژن چیست و چه خطرات و مزایایی دارد؟ چه عواملی بر قیمت جراحی بینی در سال 1400 موثر است؟

نکته ای که جالب توجه میباشد این است که کاشت مو اقساطی علاوه بر اینکه برای بیمار مفید میباشد برای کلینیک های زیبایی نیز سودآفرین میباشد. اما هایفوتراپی هرگز نمیتواند نتایج لیفتینگ صورت که با استفاده از جراحی زیبایی به دست میآید را تکرار کند. زمان مشاهده نتایج هایفوتراپی چه موقع است؟ 6 چه کودکانی کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی هستند؟ این عمل هم به عنوان روشی مستقل و هم در ترکیب با سایر جراحیها، برای فراهم آوردن توزان و خلق چهرهای جوان و متعادل مورد استفاده قرار میگیرد. مورد دیگر گوش های برجسته می باشند که این گوش ها را می خوابانیم. از آن جایی که عمل رینوپلاستی جزء اعمال جراحی زیبایی محسوب میشود، تحت پوشش خدمات بیمه قرار نمیگیرد. این برش از داخل دهان و در قسمت میانی لب ها، درست جایی که چربی بوکال انباشته شده، به اندازه دو تا سه سانتی متر انجام خواهد شد.

پس از انجام هایفوتراپی، نتایج به مرور زمان ایجاد خواهد شد و تغییرات تا 6 ماه بعد از آن کامل خواهد شد. تعداد جلسات بسته به درخواست بیمار قابل تغییر میباشد، اما براساس تجربه تعداد جلسات ذکر شده بهترین نتایج را حاصل میکنند. علاوه بر این ممکن است برخی از افراد قبلا جراحی زیبایی گوش انجام داده باشند اما از نتایج آن راضی نباشند؛ به همین دلیل ممکن است عمل جراحی دیگری را انتخاب کنند. تأثیر هایفوتراپی برای جوانسازی پوست نیز دقیقاً بر روی همان لایه عمقی از پوست اعمال میشود که عمل جراحی زیبایی بر آن اثر میکند. همراه با کاهش کشیدگی و پایهی استخوان فک، بافت نرم اطراف آن سست شده و بطور فزایندهای تحت تأثیر جاذبه زمین قرار میگیرد که این اثر بویژه در نیمهی جلویی زیر آرواره و بروی گردن (غبغب) کاملاً مشهود خواهد بود. در صورتی که چانه پشت این خط قرار بگیرد، نشاندهندهی مشکل کوچکی چانه (عقب کشیدگی چانه) در جهت افقی است، که به کمک عمل جینوپلاستی یا کاشن پروتز قابل درمان خواهد بود.

آیا هایفوتراپی صورت برای پوست تیره هم قابل انجام است ؟ عوارض هایفوتراپی صورت بسیار کم است و فقط ممکن است پوست افراد بعد بعد از درمان، کمی قرمز به نظر برسد، اما قابل ذکر است که هر گونه آثار قرمزی در عرض چند ساعت ناپدید میشود. پس از اتمام جلسه درمان، بیمار بلافاصله قادر به بازگشت به فعالیتهای روزانه خود خواهد بود و نیاز به انجام هیچ مراقبت خاصی نخواهد بود. بسیاری از پزشکان متخصص برای گرفتن بهترین نتیجه توصیه میکنند در سال اول ۳ جلسهی درمانی برای بیمار انجام شود و برای حفظ نتیجه هایفوتراپی صورت در سالهای بعدی نیز ۱ الی ۲ جلسه توصیه میشود. بنابراین از ایمن بودن این روش مطمئن باشید. محدودیت هنگام عمل با توجه به بسته بودن. عمل پروتز چانه، از طریق افزایش میزان برآمدگی چانه و تقویت خط فکی، فرم، شکل و تقارن صورت را بهبود میبخشد. افراد زیادی هستند که دارای خال های گوشتی بوده و از داشتن آن رنج می برند.

دیدگاهتان را بنویسید