جراحی شکم و عمل پلک، پر طرفدارترین جراحی های زیبایی • مجله تصویر زندگی

به طور کلی جراحی زیبایی بینی با توجه به میزان تاثیری که روی بینی بر جای میگذارد به سه نوع کلی تقسیم میشود. روش لیزر لیپولیز یک درمان برای کاهش وزن نیست بلکه فقط برای افرادی مناسب است که دارای اضافه وزن قابل توجه و چربی اضافی غیر قابل حذف در نواحی کوچکی از بدن هستند. نکته ای که در عمل بینی استخوانی باید بدان توجه کنیم آن است که اگر بینی استخوانها و غضروفهای محکم بیشتری داشته باشد رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه بیشتر خواهد شد. امکان اعمال تغییرات بیشتر در این روش وجود دارد. راه و روش های مختلفی برای پیدا کردن یک جراح زیبایی زنان خوب وجود دارد که در زیربه تعدادی از آن ها می پردازیم. برای انجام این جراحی ، جراح شکافهایی را در داخل و خارج از سوراخهای بینی ایجاد میکند تا از این طریق بتوان پوست بینی را از روی استخوان به طور کامل کنار زد. پس از سن بلوغ و رشد شخص، با انجام جراحی تیغه بینی میتوان مشکلات آن را برطرف کرد. البته برای این عمل سن فرد هم باید به حدود 17 یا 18 سالگی برسد تا بینی آنها به رشد و تغییر کامل رسیده باشد.

قسمت فوقانی ساختار بینی استخوانی و قسمت پایینی آن غضروفی است. در صورت شدید بودن کل بخش استخوانی بینی را فرا بگیرد یا این که در نوک و بخش غضروفی بینی مشاهده شود. پیوند استخوان از این نواحی هیچ گونه مشکلی را برای ساختار استخوانی ایجاد نمی کند و بیمار نیز هیچ گونه دردی احساس نمی کند. پیش از عمل از خانمها تست بارداری گرفته میشود و در صورت مثبت بودن، جراحی برای آن خانم انجام نخواهد شد. ظاهر شکم پس از عمل جراحی زیبا و ایده آل خواهد شد. اگر در دوران شیردهی قرار دارید بهتر است تا پایان دوران شیردهی از انجام جراحی زیبایی شکم خودداری نمایید. اگر عینکی هستید باید به مدت یک ماه از زدن عینک خودداری کنید. غذاهایی که باید از آنها پرهیز کند شامل سیب زمینی پخته، غذاهای سفت، سبزیجات آب پز، سوپ، غذاهای تند و فلفلی و غذاهای دیرهضم است. تکنیکهای جدید جراحی زیبایی شکم و پهلو با رفع مشکلات تکنیکهای قدیمی و کاهش عوارض احتمالی آنها روی کار آمده است.

تنها تفاوت آن این است که پس از عمل، جراح به جای این که تامپون را در سوراخهای بینی قرار دهد از استنت داخل بینی یا ایروی بینی برای این کار استفاده میکند. در این مواقع ، بیمار هر تغییری که دوست داشته باشد بر روی بینی انجام شود ، برای پزشک یا بهترین جراح بینی تهران بیان می کند. عمل جراحی بینی بین دو عمل گفته شده قرار میگیرد و ویژگیهای هر دو را به نوعی با خود دارد. در این روش امکان مشاهده غضروف بینی به طور کامل وجود دارد. به طور کلی راینوپلاستی یک جراحی بدون عارضه است؛ اما همیشه یک دوره کوتاه مدت تورم و کبودی پس از جراحی بینی وجود دارد که این نوع عارضه ها موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود. عمل جراحی بینی بسته به نوع برش خود به دو نوع باز و بسته تقسیم می شود. این نوع از تامپونها پس از انجام عمل بینی استفاده بیشتری دارد.

میتوان این گونه گفت که در رینوپلاستی تغییرات در پوست، غضروف و استخوان بینی با هدف تغییر شکل کلی آن انجام میشود که در عمل زیبایی بینی با لیزر این تغییرات جزئی امکانپذیر نیست. اما از آن جایی که غضروف این بینیها نرم است، پس از گذشت مدتی مجددا به شکل اولیه باز میگشت. قرص های مسکنی همانند پروفن و آسپرین از جمله قرص هایی هستند که سبب افزایش خونریزی میشوند. عمل زیبایی بینی همانند سایر اعمال جراحی عوارضی را به دنبال دارد. در نتیجه برای جراحی بینی غضروفی نیاز به تقویت بخش غضروفی بینی وجود دارد. امروزه رینوپلاستی با لیزر پیشرفت زیادی کرده است و از این عمل به منظور بازسازی کامل ساختار بینی برای اصلاح شکل آن به کار برده میشود. عمل جراحی نوک بینی چیست؟ در صورت مبتلا شدن به سرماخوردگی باید عمل جراحی بینی را به زمان دیگری موکول کنید. در روش جراحی بسته جراح با ایجاد چند شکاف کوچک درون سوراخهای بینی، پوست بینی را کنار زده تا بتواند اقدامات تغییر شکل بینی را انجام دهد. از طریق این برشها، پوستی که استخوانهای بینی و غضروفها را می پوشاند، به آرامی بالا میآید و اجازه میدهد تا ساختار بینی را تغییر شکل دهد.

سعی کنید از غذاهایی که به شکل مایع یا پوره هستند مصرف کنید. بعد از عمل جراحی پلک سعی کنید زیاد دراز نکشید و هنگام دراز کشیدن نیز بهتر است زیر سر شما کمی بلند تر باشد تا شیب بدن تان بیشتر شود. تغییرات ناگهانی سن بلوغ باعث میشود عمل بینی در بین نوجوانان بیشتر رواج داشته باشد. در بیشتر موارد، جراح نامهای به شرکت بیمه شما مینویسد و این موضوع را تایید میکند که جراحی از نظر پزشکی ضروری است. به خصوص اگر بینیهای که نیاز به کوچک شدن بیشتری دارند، این روش مناسب تر است. در ادامه به بررسی هر یک از این روش ها می پردازیم. این روش عمل جراحی بینی مزایایی را با خود دارد که به هر یک مختصرا اشاره کردهایم. ضمن این که با این کار سبب چسبیدن پوست به استخوان بینی شده و حرکت نمیکند. به هنگام مسواک زدن این کار را به آهستگی انجام دهید تا فشار زیادی به فک و لب بالایی وارد نشود. برای برجسته و کلفت کردن لب و از بین بردن چروکهای سطحی و خط خنده البته موقتی است.

دیدگاهتان را بنویسید