جراحی زیبایی گوش

HPV یا پاپیلوما ویروس انسانی یک عفونت ویروسی است که از طریق تماس پوستی منتقل می شود. از جمله آزمایش های روتین و پر کاربرد در آزمایشگاه تشخیصی است که یکی از تست های مهم در آزمایش های قبل از جراحی می باشد. ملتحمه به لایه های عمقی ساختار فیبروز (الیافی) و عضلات منقبض کننده متصل است. ملتحمه لایه درونی پلک را می سازد. این اختلال دردناک به علت ضعیف شدن ماهیچه های اطراف چشم اتفاق می افتد. ترکیب ماهیچه های ضعیف و چربی بیشتر سبب برآمدگی و در نهایت پف چشم می شود. این لایه عمیق ترین لایه پلک چشم است. پلک چشم لایه هایی از چربی در اطراف چشم دارد که به حفظ شکل آن کمک می کنند. به این نوع چشم “چشمان تک پلکی” یا “آسیایی” نیز می گویند. بارزترین نوع این چروک ها خطوط پنجه کلاغی هستند که به خاطر لبخند و خندیدن در گوشه چشم ها ایجاد می شوند.

کیسه های زیر چشم و پف چشم نیز از طریق بلفاروپلاستی از بین رفته و جذابیتی خاص به چشمان شما بخشیده می شود. چشم های خسته: با جراحی زیبایی چشم، خستگی را از چشمان خود دور کرده و سنتان را جوان تر نشان خواهد داد. علاوه بر این، جراحی پروتز چانه میتواند به چانه حجم دهد و منجر به خلق چانهای با ظاهری ظریف و نرم شود که در بین زنان هم مشتاقان فراوانی دارد. اکتروپیون معمولا به علت ضعیف شدن بافت همبند اطراف چشم و بر اثر پیری اتفاق می افتد. اکتروپیون کاملا بر عکس انتروپیون است. اکتروپیون شامل برگشتن لبه پلک (معمولا پلک پایین) به سمت بیرون است. این عوامل شامل از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست و قرار گرفتن بیش از حد در برابر نور خورشید هستند. دستگاههایی به نام دستگاه میکرونیدلینگ در خانه وجود دارد، که به بازسازی پوست کمک کرده و در طولانی مدت تاثیر خوبی ایجاد میکند.

نوع دوم چروک ها با گذشت چند دهه و به خاطر تاثیر حالات مختلف چهره به وجود می آیند. یا اگر شخص دارای گوش های نامتوازن است، با جراحی اتوپلاستی می تواند گوشهای خود را به حالت تقارن در اورد. در این بخش به تمامی پرسش های بعد از عمل بینی می پردازیم. اگر چه بسیاری از مشکلاتی که روی زیبایی پلک چشم تاثیر می گذارند در نتیجه پروسه بالا رفتن سن اتفاق می افتند. وقتی این اتفاق می افتد و پوست پلک بالا شل می شود این پوست اضافی می تواند روی چشم بیفتد و جلوی بینایی را بگیرد. اما در شرایط خاص این خطوط سبب به مشکل بر خوردن بینایی و گاهی سوزش چشم می شوند. هنگامی که این حالت با افتادگی پوست همراه باشد، می تواند باعث افتادگی پلک گردد و بر بینایی تاثیر داشته باشد. اگر چه گاهی این مشکل تنها روی زیبایی فرد تاثیر می گذارد اما ممکن است کودکانی که افتادگی چشم دارند دچار مشکلات بینایی نیز شوند. پتوزیس هم در ابتدا ممکن است فقط زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد اما در صورت پیشرفت، مشکل جدی تر می شود و این پوست اضافه و افتاده سبب پوشاندن چشم و تاثیر منفی روی بینایی می شود.

اگر چه آسیب فیزیکی نیز می تواند سبب این مشکلات باشد اما گاهی دلیل آن این است که ماهیچه ای که پلک را کنترل می کند درست کار نکند. بالا رفتن سن، آسیب یا بیماری سبب ضعیف شدن این ماهیچه ها می شوند. همین موارد سبب جمع شدن پوست اضافی روی پلک بالا و پایین می شوند. چشم مونولید یکی از عواملی است که می تواند روی زیبایی چشم تاثیر بگذارد. به طور کلی همه افرادی که گوش های برجسته، نا متقارن یا بد حالتی دارند و ظاهر گوش هایشان در اعتماد به نفس و روابط اجتماعی آن ها تاثیر منفی گذاشته است، کاندیدای خوبی برای انجام جراحی زیبایی گوش هستند. البته پروسه طبیعی پیر شدن روی نتایج حاصل از آن تاثیر می گذارد. طبیعی است که با گذر زمان پلک بالا شروع به شل شدن کند چون ماهیچه ها و الیافی که مسئول نگه داشتن آن ها بودند قدرت خود را از دست می دهند. پوست پلک نیز سفت بودن خود را با گذر زمان از دست می دهد و شروع به شل شدن می کند. با بالا رفتن سن این مشکل پیشرفت می کند و گاهی سبب به وجود آمدن سیاهی در زیر چشم ها می شود. وقتی سن بالا می رود ماهیچه های صورت نه تنها ضعیف می شوند بلکه ممکن است چربی بیشتری ذخیره کنند.

نوع اول چروک های ریز و کوچک هستند. لاله گوش برجسته که اين نوع لاله گوش معمولا اندازه طبيعي داشته، ولي نسبت به سر برجستهتر قرار ميگيرد. خب حالا دیگر با ساختار پلک به طور جزئی آشنا شدید. آویزان و شل شدن، چروک و خطوط پنجه کلاغی با بالا رفتن سن خود را نشان می دهند. پف زیر چشم به خاطر شل شدن پوست و بد فرم شدن چربی های زیر چشم به وجود می آید که این چربی ها زمانی فرم پوست را حفظ می کردند. اما می تواند بر اثر آسیب های ناشی از نور خورشید، تومور و سوختگی هم به وجود بیاید. اشاره کرد. پس از انجام این عمل به چربی ها آسیب نرسیده و می توان آنها را در نواحی دیگر بدن تزریق کرد. ــ انحراف بینی: انحراف بینی به آسیب در غضروف تیغه میان دو حفره بینی گفته میشود. انتروپیون یا درون چرخش بیماری ای است که در اثر برگشتن پلک به سمت داخل به وجود می آید.

دیدگاهتان را بنویسید