جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

واژینوپلاستی روشی است برای تنگ کردن واژن، برای انجام آن باید به پزشک زنان مراجعه کنید. یکی از اهداف این ترشحات تمیز کردن واژن و خارج کردن سلول های مرده از واژن به بیرون بدن است. هرچند که میتوان با کمپرس یخ این ورم و کبودی را کاهش داد اما بهتر است که اجازه دهیم بدن روندطبیعی خودش در درمان را طی کند. با این وجود زمان در حال گذر است و بدیهی است که گذشت زمان می تواند بر روی تمام بدن از جمله بر روی پلک های عمل شده نیز تاثیر بگذارد. بسته به نوع جراحی واژن، احتمالا قادر نخواهید بود که حدود شش هفته پس از عمل وارد رابطه جنسی شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع از عملهای زیبایی گوش بیشتر مطلع شوید. جراحی اتوپلاستی را میتوان در هر سنی، بعد از رسیدن گوش به اندازه کامل و طبیعی خود (معمولاً بعد از 5 سالگی) تا بزرگسالی انجام داد. آیا جراحی لابیاپلاستی را می توان برای دختران باکره انجام داد؟ آب میوه های طبیعی نیز می تواند کمک بزرگی به بهبودی هر چه زودتر شما کند. بزرگ ترین برجستگی صورت هر شخصی بینی اوست، در برخورد اول، شاید اولین عضوی از چهره ی او که توجه ما را جلب کند بینی او باشد.

قبل از تصمیم به انجام هر نوع عملی این نکته را در نظر داشته باشید که اندام های جنسی زن می تواند اشکال طبیعی مختلفی داشته باشد و یک شکل درست و معیار برای اندام جنسی وجود ندارد. در جراحی لابیاپلاستی تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که به مهم ترین آن ها در این جا اشاره خواهیم کرد. در موارد نادر بزرگسالان ممکن است بخواهند در عمل جراحی دیگری گوششان بیشتر مورد ترمیم قرار گیرد. قبل از شروع هرگونه درمان، یک برنامه هزینه ارتودنسی اقساطی کاملاً جزئی با قیمت دقیق توسط ارتودنتیست در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید پیاده روی سریع و همچنین ورزش های سبک را کم کم شروع نمایید. این تغییرات می تواند بر روی زندگی جنسی فرد تاثیر داشته باشد. که می تواند تاثیر زیادی در افزایش لذت جنسی در خانم ها داشته باشد. با افزایش سن، زایمان و برخی عوامل دیگر، شکل ظاهری آلت تناسلی در زنان ممکن است دچار تغییراتی شود. به دلیل وجود عروق و اعصاب فراوان در ناحیه تناسلی، برش با لیزر به جای تیغ جراحی، خسارت کمتری وارد می کند.

در این نوع جراحی، کلاهک کلیتوریس که وظیفه حفاظت از کلیتوریس را دارد، برداشته می شود. کاندیداهای مناسب برای عمل بینی بدون جراحی، بزرگسالانی هستند که از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند و مایلند تغییرات زیبایی بسیار جزئی در بینیشان ایجاد شود. یک عمل جراحی به نام هایمنوپلاستی، پرده بکارت را ترمیم می کند. اخیرا، واژینوپلاستی انواع مختلفی پیدا کرده است، عمل های جراحی که با نام کلی جوانسازی واژن یا طراحی واژن شناخته می شوند. به عقیده بسیار از متخصصان، دیواره جلویی واژن یک نقطه بسیار حساس و تحریک پذیر به نام G-Spot دارد. در برخی فرهنگ ها به دلیل مسائل مذهبی و فرهنگی، باکرگی اهمیت زیادی دارد. از این رو در این فرهنگ ها این نوع عمل جراحی رایج است. در باره بیشترین عمل زیبایی که در افغانستان صورت میگیرد میگوید بیشترین عملیات های جراحی زیبایی بینی را بلند نموده بوده و کمترین آنرا عملیات های کوچک نمودن بینی منقار مانند تشکیل میدهد.

بلند کردن به پانزده تا بیست پوند در طول شش هفتهی نخست محدود میشود. طی 2 تا 3 هفته بتدریج بهبود می یابند. چرا که ممکن است بر روی پروسه ی بهبود شما تاثیر بگذارد. برخی از جراحان ادعا می کنند که حتی می توانند حساسیت واژن را هم بهبود بخشند. برخی جراحان این نوع جراحی را بسیار تبلیغ می کنند. البته این کار زمانی اتفاق می افتاد که نوک بینی را جهت مجازات می بریدند و اطباء ناچار می شدند از این عمل برای ترمیم آن استفاده کنند. این عمل بر روی لُب های آلت تناسلی زن انجام می شود. این تغییرات می تواند شامل شل شدگی، افتادگی لُب های آلت زن یا گشادی واژن و … باشد. قبل از اینکه درمان ارتودنسی شما به اتمام برسد، جراح متخصص شما را برای انجام عمل آماده می کند. اخیرا از از تکنولوژی لیزر هم به جای جراحی برای عمل های جوانسازی و دیگر عمل های واژینال استفاده می شود. بیشتر موارد لابیاپلاستی بر روی لُب کوچک فرج انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید