جراحی زیبایی صورت

در ضمن با همکارت میتوانید کاشت مو اقساطی هم انجام دهید. بنا به گفتهی جراحان زیبایی، بزرگ یا کوچککردن بینی، پروتز لب، صاف کردن خطوط و چینو چروک چهره، برداشتن پلک چشم و همچنین کاشت مو و درمان ریزش مو، رایجترین عملهای زیبایی در کابل است. ـ غیر از عواملی که باعث میشود فرد به طور اولیه فرم بینیاش تغییر کند و دچار افتادگی شود، یکی دیگر از علل افتادگی بینی، خود جراحی بینی است. این سبب میشود که روند جراحی زیبایی هر روز بیشتر شود؛ اما همه به این نظر نیستند. با ورود جراحی های زیبایی به دنیای پزشکی، امروزه افراد زیادی را می بینیم که تمایل دارند نواقص صورت خود را از این طریق رفع نمایند. صبور میگوید که هزینههای زندگی و دخل و خرج در کابل نسبت به بسیاری از شهرهای جهان ارزانتر است؛ هزینهی جراحی نیز در سطح کشورهای منطقه، با وجود داشتن کیفیت خوب، مناسب و به صرفه است.

هزینهی جراحی از ۱۵۰ دالر، شروع میشود. بهترین جراح بینی کسی است که صادقانه همه واقعیات و خطرات جراحی را با شما در میان بگذارد. در جلسه مشاوره برای شما توضیح خواهد داد که روند درمان به چه صورت پیشرفته و کدام روش برای عمل زیبایی بینی انتخاب میشود. پوست شما خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد. زیباییخواهان، خود را به آب و آتش میزنند تا به هر طریق ممکن، به زیبایی مورد نظرشان دست یابند. مهمتر از همه، این است که عکسها امکان بحث در مورد اهداف جراحی را فراهم میکنند. او، میگوید که بیشتر متقاضیان زیبایی کسانی استند که فکر میکنند زیبایی، برای پیشرفت در کار و زندگیشان بسیار حیاتی است. به گفتهی او، در کنار این شمار، مردم عادی نیز در پی جراحیاند. از این رو مشکلات حین عمل و یا نرسیدن به نتیجه مد نظر فرد نیز برای او مورد بررسی قرار میگیرد. «دوست دارم جوان باشم و مورد پسند شوهرم تا چشم او هیچ خانمی را نبیند.» او، میگوید که باید شایستهی شوهرش باشد. او، همچنان میگوید که اختلال بدریختانگاری، دلیل دوم برای عمل زیبایی است.

همهی متقاضیان در انتظار ایناند که با مراجعه به پزشک و کارگیری از معجزهی او، به موجودی زیبا و رویایی تبدیل شوند. در این روش دارو های ترکیبی توسط آزمایشگاه ساخته میشود و دستور استفاده ی آن توسط پزشک به فرد داده می شود. او اضافه میکند که بسیاری از درخواستها را برای زیباییسازی با دارو جواب میدهد و در صورتی که متقاضیان به نتایج دارو راضی نشوند، اقدام به عمل جراحی میکند. بعضیها کلی هزینه میکنند و بینیشان را جراحی میکنند ولی بعد از مدتی نوک بینیشان دچار افتادگی میشود. آقای صبور ادعا میکند که حتا بیمارانی دارد که از آمریکا و اروپا با استفاده از تعطیلات شان به افغانستان سفر کرده و به کلینیک زیباییاش مراجعه میکنند. ـ از آنجا که بینی یک نقش مرکزی در صورت دارد، اهمیت زیادی در زیبایی چهره دارد و یکی از چیزهایی که در زیبایی بینی در صورت بیمار اهمیت دارد، شکل و میزان چرخش نوک بینی است. در دختر خانمها هم افتادگی بینی، چهره را کمی مردانه میکند. در کل ایجاد تغییرات زیاد در بینی با روش باز امکان پذیرتر است و به دلیل تسلط کامل جراح بر روی بینی، احتمال قرینه نشدن دو طرف بینی کمتر میشود. برای عمل بینیهای استخوانی میتوان هم از روش باز و هم از روش بسته استفاده کرد.

برای پیشگیری، جراح باید از روشهایی استفاده کند که کمتر در آن، از کم کردن بافت استفاده شده باشد و بیشتر باید تقویت و تغییر شکل بافت باشد. هنگامی که آتل برداشته می شود، اغلب کبودی وجود ندارد و یا مقدار کبودی آنقدر کم است که می توان با کانسیلر آن را پوشاند. ما اکنون در صفوف منظمی به سوی جامعه ، همان مردم حرکت می کنیم و آنچه برای من وحشتناک تر است ، همه به یک اندازه زیبا خواهند بود. سمیه که به دلیل بینی کوچکاش مورد تمسخر قرار گرفته، میگوید: «در بعضی جاها مردم به من میخندیدند و حتا بینی پُچُق چینایی صدایم میکردند. وقتی که می خواهید تصمیم نهایی برای جراحی بینی بگیرید بهتر است نظر چند متخصص جراحی زیبایی را در این مورد بپرسید. محمدصابر صبور، جراح پلاستیک، میگوید که روزانه در حدود ۶۰ تا ۷۰ نفر به کلینیکاش برای زیبایی مراجعه میکنند و از این میان به طور متوسط در هر بخش جراجی زیبایی، روزانه یک نفر را جراحی میکند. جامعهشناسان و روانشناسان، افزایش جراحیهای زیبایی را در این کشور، قابل تامل دانسته، بلند رفتن سطح آگاهی مردم را رد میکنند.

داکتران، میگویند که بیماران پس از جراحی، با دیدن تغییراتی که در صورت شان ایجاد شده، احساس خرسندی و رضایت میکنند و اعتماد به نفسشان بالا میرود. اقدامات زیبایی بدون جراحی، مثل همین مورد، چقدر میتواند ماندگار باشد؟ برای دیگر سنین انجام عمل جراحی زیبایی واژن بدون مانع بوده و هیچ محدودیتی ندارد. بینی زیبا باید در ابعادی کوچک و بدون قوز باشد. برای اصلاح ناهنجاریهای فک و دندان ابتدا باید به دندانپزشک مراجعه کنید. فرم بینی بعد از عمل باید متناسب با چهره باشد و یک مدل بینی برای همه ی صورت ها انجام نمی شود؛ چرا که تناسب اجزا ی صورت هر فرد با دیگری متفاوت است. به طور کلی می توان گفت مشکلی برای بیماری که این عمل را انجام می دهد به وجود نمی آید اما فقط باعث خشک شدن چشم ها می شود. تغییراتی که فرد بعد از عمل به دست می آورد شامل توازن چهره، تغییر اندازه، رفع مشکلات تنفسی، افزایش اعتماد به نفس است. داکتر صبور با وجودی که آلبوم قطوری از مشتریاناش را ترتیب داده؛ اما هویت آنها را فاش نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید