جراحی زیبایی شکم، لاغری – من و رژیم

📌 انجام این جراحی برای زنانی که تصمیم به بارداری مجدد دارند توصیه نمیشود. از طرف دیگر جراحیهای زیبایی در زندگی امروزه، به شیوهای عقلانی برای کسب سرمایه نمادین و حتی ابزاری برای برقراری رابطه اجتماعی با مردم تبدیلشده است. اما ماجرای دماغ عمل کردن و زیبایی صورت یک طرف و تبدیل شدنت به یک عروسک چینی طرفی دیگر. اولین قدم انتخاب یک جراح و ملاقات با او برای دریافت مشاوره است. برای جلوگیری از خونریزی پزشک متخصص پیشنهاد میکند تا چند هفته قبل از عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی مصرف هرگونه داروهای مکمل گیاهی، داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین و وافارین را قطع نمایید. برای این گونه افراد بهترین راهکار ابدومینوپلاستی یا جراحی کوچک کردن شکم است. ابدومینوپلاستی فقط برای حذف چربی های شکم و رفع افتادگی آن کاربرد دارد در حالی که روش لیپوماتیک برای تخلیه چربی های موضعی شکم,بازو, پهلو, غبغب و سایر نواحی بدن که انباشت چربی کمی دارند , بهترین گزینه است. این امر برای جلوگیری از خونریزی ، کبودی و تورم است. بهتر است در 24 ساعت اول پس از عمل بینی در جهت کاهش تورم دور چشم از کیسه یخ روی چشم ها استفاده شود.

نگار فروزنده، از جمله بازیگرهای جوان سینمای ایران بود که در سال 77، به دلیل عمل زیبایی که روی صورتش انجام داد، مسیر بازیگری اش هم تغییر کرد. تورم بعد از هر جراحی وجود دارد و بسیاری از افراد که جراحی زیبایی شکم انجام داده اند، تورم در این ناحیه را داشته و از این عارضه همیشه شکایت می کنند. پس از اینکه بدن بیمار برای عمل آماده شد پزشک متخصص چربیهای اضافی بدن را از برشهای ایجاد شده استخراج کرده و پوست اضافی را که به دلیل برداشته شدن چربیها به وجود آمده را برش میدهد. مدت زمان بستری در بیمارستان بستگی به این دارد که جراح پلاستیک از چه روشی برای انجام این جراحی استفاده کند. 3- در انجام جراحی مجدد، پزشك معالج­تان از شما حق العمل جراحی دریافت نمی­کند ولی باید هزینه­ های بیمارستان را خودتان پرداخت كنید. ❌ انجام این عمل ممکن است عوارض نادری مثل درد، کبودی، سفتی و تشکیل لخته های خونی در ناحیه عمل و بی حسی موقت پوست برای فرد در پی داشته باشد.

از این رو باید برای انجام جراحی زیبایی شکم تنها به جراح پلاستیک متعهد و مجرب مراجعه کنید. 🔴 روزانه چندین دقیقه پیاده روی داشته باشید تا از ورم کردم و یا ایجاد لخته خون در پا جلوگیری کنید. مینی ابدومینوپلاستی اغلب روی افرادی انجام میشود که در زیر ناف تجمع چربی دارند. اگرچه انجام پیاده روی در این مدت توصیه می شود، اما انجام فعالیت های سنگین برای 12 هفته محدود می شود تا بهبودی کامل حاصل شود. البته این کار زمانی اتفاق می افتاد که نوک بینی را جهت مجازات می بریدند و اطباء ناچار می شدند از این عمل برای ترمیم آن استفاده کنند. پوست را کشیده و اضافه آن را حذف میکند. شما زیباجویان عزیز در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه عمل ابدومینوپلاستی میتوانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رز به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02148679 در ارتباط باشید. باید در نظر داشت که لیپولیز برای درمان چاقی نیست پس به افراد بسیار چاق پیشنهاد نمیشود.

دوران نقاهت عمل ابدومینوپلاستی با توجه به شرایط بدنی مختلف، در هر شخص می تواند متفاوت باشد. برای محاسبه شاخص توده بدنی باید وزن را تقسیم بر قد به توان 2 کنید. این عمل می تواند برای دختران بالای ۲۰ سال تا خانمهای ۵۰ ساله بدون هیچ مشکلی انجام شود. در این روش جراحی، دو خط برش افقی در زیر سوراخ ناف و بالای ناحیه شرمگاه ایجاد میشود. توجه داشته باشید که در این روش نیاز است تا دور ناف شکاف ایجاد شود و محل جدید بعد از عمل برای آن در نظر گرفته شود. قبل از جراحی تعدادی عکس برای پرونده پزشکی از شکم گرفته میشود و پزشک برای انتخاب بهترین گزینه درمان شکم را معاینه میکند. معمولا این چربی و پوست افتاده با ورزش و رژیم های لاغری نیز مقاوم می باشد که بهترین راه برای این افراد عمل ابدومینوپلاستی است . برای مشاهده نتیجه لاغر شدن باید منتظر باشیم تا بیمار حداقل بعد از 2 هفته بتواند کاملا صاف بایستد. ایا دراز و نشست هایی که انجام می دهید برای داشتن شکم سفت بی نتیجه است؟ این افراد بهراحتی با انجام جراحی، نتیجه دلخواهشان را مشاهده خواهند کرد.

در صورتی که سیگاری باشید، پزشک جراح از شما میخواهد که حداقل تا دو هفته قبل از انجام جراحی و همچنین دو هفته بعد از انجام آن سیگار نکشید. برخی بازیگران به شکل شاید ظریف و نامحسوس، چهره شان را جراحی می کنند و وقتی از آن ها می پرسی که صورتت را دست زده ای یا نه، منکر این قضیه می شوند! لیپوساکش یا جراحی زیبایی شکم؟ نکته: ظاهر و طول برش بسته به میزان تجمع چربی در ناحیه شکم در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. در آبدومینوپلاستی جزئی فقط یک برش کوچک زیر شکم زده می شود و بیشتر برای افرادی مناسب است که در قسمت پایینی ناف چربی اضافی و ذخیره شده دارند. به طور کلی، کاندیدهای خوب برای تامی تاک می خواهند کانتور شکم خود را بهبود بخشند، در کل سلامت خوبی دارند و انتظارات واقع بینانه دارند. در واقع دور تا دور بدن در کنار شکم، لاغر و خوش فرم میشود. جراحی زیبایی شکم در واقع به حذف پوست و چربی اضافی در ناحیه شکم میپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید