جراحی زیبایی در صدر شکایت از پزشکان – تابناک

لیفت شکم با نخ یک روش غیر تهاجمی است که تنها پوست شکم کشیده می شود و تاحدودی افتادگی آن برطرف می شود. این نوع عمل کوچک کردن شکم حدود دو ساعت طول میکشد. یعنی فرد در طول دوره ی جراحی با جراح پلاستیک خود همکاری داشته ولی دردی را احساس نمی کند. ناگفته نماند که در برخی موارد ، متاسفانه عوارض ناشی از این جراحی ممکن است به حدی باشد که امکان جبران آن وجود نداشته و فرد را در معرض مواجهه با خطرات جدی قرار دهد. استفاده از رقیق کننده خون: رقیق کننده خون (کومادین، پلاویکس و … ) بر روند لخته شدن اثر گذاشته و احتمال خونریزی را بعد از جراحی،افزایش میدهد. 7. در نهایت به جهت جلوگیری از خونریزی و تغییر شکل، بینی پانسمان و گچگیری میشود و برای حالتدهی، به طور موقت تامپون در داخل سوراخهای بینی و آتل در بخش خارجی بینی قرار داده میشود.

لیفت صورت (rhytidectomy) یک نوع از جراحی زیبایی صورت است که در جهت جوانسازی انجام می گیرد. جهت گرفتن مشاوره در این زمینه میتوانید به صورت آنلاین و یا تلفنی تماس بگیرید. اما برای کاهش این علائم میتوانید با اطلاع پزشک خود، قرص مسکن بخورید و از کمپرس یخ استفاده کنید. حالت کشسانی پوست شما کاهش می یابد و شل می شود و یا میزان چربی در بخش هایی از صورت شما کمتر و در بخش های دیگر بیشتر می شود. بیماری هایی که روند درمان را به تاخیر میندازد، مانند دیابت کنترل نشده و یا فشار خون بالا، بایستی بررسی شوند. قبل از اینکه بیمار بخواهد به سراغ جراحی بینی برود، ابتدا باید هدف و انگیزه ی خود را از جراحی بینی بداند. به دلیل حساسیت بالای این جراحی، برای انجام آن باید به بهترین جراح سر و گردن مراجعه کرد. بینیهای استخوانی به دلیل اینکه دارای پوست نازک و بافت و غضروف مقاومی هستند، از ایدهآلترین بینیها به حساب میآیند. پدر فنگ می گوید که پوست تمام بدن دخترش در حدود سن یک سالگی شروع به چروک شدن کرده و با افزایش سن این شرایط هر روز بدتر می شد.

وقتی سن شما افزایش می یابد، شکل و ظاهر صورت شما دستخوش تغییراتی می شود. داکتر سید طارق سادات در باره میگویند: هر عملیات جراحی میتواند اختلاطاتی که از سبب بیهوشی، خونریزی، عفونت و شکل نا پسند بینی داشته باشد. با عمل اصلاح انحراف تیغه بینی، انسداد تنفسی فرد برطرف میشود اما کجی شکل ظاهری برطرف نخواهد شد مگر این که عمل زیبایی انجام دهد. در نظر داشته باشید که نتیجه این عمل میتواند در حدود ۱۰ سال روی صورت فرد باقی بماند، این زمان در مقایسه با انجام عمل های دیگر مثل لیفت با نخ که بسیار زود گذر هستند بسیار قابل تامل است. زیرا به راحتی میتواند مشکلات این افراد را برطرف کند بدلیل اینکه این مشکلات به راحتی با جراحی لیفت قابل ترمیم است. این برش خارجی اسکار دائمی بر جای می گذارد اما با چشم قابل مشاهده نیست. امکان دارد برخی از افراد نسبت به صورت و مشکلات آن نیاز داشته باشند که عمل را تکرار کنند اما مطمئناً با همان بار اول تغییرات چشمی و باورنکردنی در صورت خود خواهند دید. با احتمال یک در میلیون ممکن است لیفت صورت، خون رساتی به بافت های صورت را با مشکل مواجه کند. بسیاری از افراد نمی دانند که پس از عمل جراحی صورت، باید و نبایدهای تغذیه ای چیست!

سابقه افزایش و یا کاهش وزن: کشیدگی متناوب صورت، منجر به افتادگی مجدد پوست بعد از جراحی میشود. دخانیات: مصرف دخانیات احتمال افتادگی پوست را بعد از جراحی، افزایش میدهد. از آنجاییکه افتادگی ماهیچههای صورت بعد از عمل لیفت، نسبت به قبل بسیار کمتر خواهد شد، این جواب صحیح نخواهد بود. بعد از شش ماه، بیشترین کشش بهبود می یابد و هورمون های بارداری که آنها را نرم می کند، دیگر فعال نخواهند بود. گفته میشود، هزینهی این عملها نظر به نوع آن متفاوت است که عملیات زیبایی بیشترین هزینه را دارد. به گفتهی داکتر احمدزی، میانگین هزینهی عملهای زیبایی از ۲۰ هزار افغانی شروع و تا به «سه هزار دالر» امریکایی، میرسد. طبق شواهد موجود قدمت آن به حدود هزار سال پیش می رسد. این دختر که در پلتفرم چینی «ویبو» دارای بیش از ۳۰۰ هزار فالوور است هدف از انجام این عملهای زیبایی را تبدیل صورت خود به یک عروسک عنوان کرد.

برخی پزشکان این روش را با روش فرکانس رادیویی ترکیب میکنند. این روزها با گسترش فعالیت پزشکان در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی، کار شناخت آن ها و ارتباط مستقیم با بیماران آن ها آسان تر شده است. البته این مشکلات عوارض شایع و متداول عمل است که مطمئنا برای همه این نوع کبودی ها پس از عمل اتفاق می افتد، به خصوص در قسمت هایی از صورت که دارای پوست حساسی هستند. برخی از ایرادات بینی ها می تواند با روش هایی به غیر از جراحی بینی نیز انجام شود. برای رفع این ایرادات باید از روش های دیگر جوانسازی پوست نیز استفاده کنید. نکته حائز اهمیت، ۴ هفته اول جراحی است که شما دائما باید تحت نظر تیم پزشکی و همینطور پزشک مورد نظر خود باشید. برخی از افراد بر اثر سوانح مختلف از جمله تصادف، سوختگی یا جراحی تومور دچار مشکلات و آسیب های پوستی می شوند و بخشی از پوست صورت خود را از دست می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید