جراحی زیبایی خارق العاده دختر ۱۵ ساله چینی که به بیماری «پیری زودرس

با معاینه دقیق تیغه داخل بینی پیش از عمل جراحی و انجام اصلاح آن حین عمل زیبایی، می توان از این عارضه، حین عمل پیشگیری نمود. از مزیت اصلی جوان سازی واژینال با لیزر عدم نیاز به بی حسی ، مسکن و عدم خونریزی در حین عمل می باشد . پس از 5 ساعت، خانواده این دختر جوان منتظر خبر سلامت فرزندشان پشت در اتاق عمل بودند، اما خبری نشد. لی هی دانائه نام این دختر ۱۵ ساله است که اخیرا در شبکه های اجتماعی بسیاردر موردش بحث میشود. وی در نامه ای از روی درماندگی و برای دریافت کمک از یک مرد خیر محلی به نما گوو مینگی، چنین نوشت: «من ۱۵ ساله هستم اما صورت یک زن ۶۰ ساله را دارم. بهتر است شب قبل حمام کنید؛ چرا که بعد از جراحی تا یکی دو روز اجازه حمام رفتن را نخواهید داشت. یکی از اقوام آرمیتا در اینباره گفت: «ما پزشکی را انتخاب کردیم که سابقه خوبی در خانواده و دوستان ما داشت.

آنها گفتند: «ما منتظر بودیم که دکتر بیرون بیاید و حال آرمیتا را بپرسیم. ویزیت دوم یک ماه بعد از عمل و زمانی است که شخص میخواهد روابط زناشویی خود را از سر بگیرد . چه زمانی باید برای انجام جراحی زیبایی شکم اقدام کرد؟ این روند بهبودی کندتر از آن است که اکثر مردم فکر می کنند زیرا پوست به همان صورتی که در جراحی لیفت صورت یا جراحی لاغری شکم انجام می شود ، برش داده نمی شود. جراحی زیبایی بینی هم میتواند عوارضی از قبیل عوارض عملکردی و تنفسی و یا عوارض زیبایی در پی داشته باشد که در این مقاله میخوانید. صاحبان چنین بینیهایی به علت فرورفتگی هشت مانند، گرفتار مشکلات تنفسی هم هستنند. اختلال تنفسی ناشی از اختلال دریچه داخلی بینی از شایعترین و وخیم ترین عوارض در بینیهایی است که کوچک شدهاند. به همین دلیل در سال های اخیر، برش دادن پره های بینی در جهت کوچک کردن سوراخ های بینی با روش های بسیار مناسب تری جایگزین شده اند. درصد کمتری از داوطلبان عمل زیبایی بینی بیمارانی هستند که ناراحتی های ساختاری داشته و یا بینی شان آسیب دیده است.

تورم و ناتوانی در ایستادن کامل تا زمان تکمیل ترمیم ، ممکن است نتایج عمل را بپوشاند اما ظرف یک یا دو هفته شما می توانید کاملا بایستید و از بدن باریک تر خود مطمئن و راضی باشید . اگر نگران نتیجه بعد از عمل زیبایی بینی خود هستید می توانید از روش عمل مجازی بینی استفاده کنید. مشکل ناشی از کوچک شدن بیش از اندازه سوراخهای بینی، جدیتر است. 2- عوارضی که در ظاهر بینی نمود مییابند و در بیشتر مواقع، از برداشتن بیش از اندازه بافتهای بینی ناشی میشوند، مانند کوچک شدن بیش از اندازه بینی که با دیگر اجزای صورت هماهنگی ندارد. جهت پیشگیری از این عارضه باز هم به بیماران توصیه میشود از جراح خود درخواست نکنند بینیشان را کوچک کند. این امر می تواند قوز پشت بینی را بیش از حد واقعی، برآمده نشان دهد و این قوز کاذب در پشت بینی، جراح را به اشتباه بیندازد. قبل از عمل جراحی بینی نمیتوان بهطور دقیق اعلام کرد که بینی بعد از جراحی به چه شکل در خواهد آمد چراکه عوامل زیادی در این امر دخیل هستند. فرد پس از جراحی بینی باید تا مدتی مراقب سلامت بینی خود باشد، بعد از یک هفته که کبودی های اطراف چشم و بینی برطرف شد می تواند روال عادی زندگی خود را داشته باشد.

جراحی زیبایی ترمیمی نیاز به بررسی دقیق توسط مشاور و پزشک، انجام چکاپ های مختلف و دارای روند متفاوتی از سایر اعمال جراحی است. ممکن است تورم کیسه اشکی در گوشه داخلی چشم با عفونتهای مکرر و شدید کیسه اشکی همراه باشد. این فرورفتگی در داخل بینی، دریچه داخلی بینی را تنگ میکند. این غذاها همانطور که از نامش پیداست، به کاهش التهاب کمک میکند، که به نوبه خود بهبود زخمها را بسیار سریعتر و آسانتر میکند. 2- بدشکلی هشتمانند در فاصله هرم استخوانی و غضروفی: شکاف عمیق اسکلت استخوانی و غضروفی بینی در اثر برداشتن بیش از اندازه بافتهای حمایت کننده بینی حالتی ایجاد میکند که در آن، بینی از روبهرو مانند عدد هشت بهنظر میرسد. بینیهای بزرگ، ممکن است با برداشتن استخوان یا غضروف کوچکتر شوند. بافت پیوندی را می توان از محل خود بینی، یا خارج از بینی تأمین نمود. این غضروفها را می توان از تیغه بینی یا نواحی خارج از بینی تأمین نمود. این در حالی است که با انجام برخی از ورزش های روتینی که توسط بسیاری از متخصصین زنان و زایمان توصیه می گردد، تنها می توان از گشاد شدن واژن به میزان اندکی پیشگیری کرد. به هیچ وجه انجام این جراحی با زایمان سزارین توصیه نمی شود.

شاید نگاهی سطحی به فهرست عوارض جراحی پلاستیک بینی، ترس زیادی در بیمار ایجاد کند. بهطور کلی در عوارض ناشی از برداشتن بیش از حد بافتهای بینی، باید این نقصان بافت را به شکلی مناسب جبران نمود. ا- بینی زینی شکل: این عارضه در اثر برداشتن بیش از اندازه قوز استخوانی- یا غضروفی ( در نیمه پایینی بینی)- ایجاد میشود. بنابراین، امروزه در روشهای جراحی پلاستیک بینی از برداشتن بافت در ناحیه دریچه بینی اجتناب می شود و در بسیاری از موارد هم سعی می شود این دریچه به طور پیشگیرانه تقویت شود. صدای تودماغی علامتی از گرفتگی راه هوایی بینیاست. گرفتگی شدید بینی و التهاب ناشی از آن، موجب بسته شدن موقت تخلیه سینوسهای اطرافبینی و نیز درد سینوسی، سردرد یا احساس پری، سنگینی و فشار در ناحیه سر و صورت میشود. در این حالت، جراح چاره ای ندارد جز اینکه از قسمتهای دیگر بینی یا بدن، بافتهایی بگیرد و جایگزین بافت از دست رفته کند. دراین حالت، در دریچه خارجی بینی هم اشکال وجود دارد. 4- تنگی دریچه های بینی: تنگی دریچه ی بینی، شایعترین و مهمترین عارضه تنفسی در بینی های عمل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید