جراحی دختر زیبا برای شبیه شدن به زیباترین دختر چین

هستند (صرع- تشنج)، ابتدا باید مشکلات زمینه ای درمان شده و سپس اقدام به عمل نمود. در مواردی که فرد نسبت به نخ های بخیه کمی که در حین عمل بکار می رود آلرژی و حساسیت نشان دهد نیاز هست که از پمادهای کلوتبازول در این زمینه استفاده شود. هر عملی ریسک و خطرات خودش را دارد و بایستی پزشک با بیمار به صورت کاملاً شفاف در این زمینه سخن بگوید. با نشانه گذاری دقیق روی لبیای مینور خط برش جراحی به طور دقیق مشخص می شود سپس با لیزر یا کوتر برش های ظریفی روی بافت داده شده و سپس با بخیه های قابل جذب ترمیم می شود. Re-epitheliazation که در این روش بخش وسط لابیا برداشته و عمیقاً برش داده می شود و سپس فرم دهی می کنیم. معمولا بخیه ها جذبی هستند و کمترین آثار زخم باید روی گوشهای شما بماند که آن هم باز بستگی به جراحی که برای شما عمل را انجام داده است، دارد. از یک طرف تزریق ژل در لب، به دلیل جذب ژل، نتیجه موقتی دارد و مراجعه کننده باید هر 6 تا 12 ماه یکبار برای تزریق مجدد ژل مراجعه کند و هزینه های پی در پی پرداخت نماید. مانند تمامی جراحی هایی که جنبه زیبایی دارند، هزینه عمل لابیاپلاستی نیز یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در تصمیم گیری مراجعه کنندگان برای انجام این عمل است.

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار روی نتیجه نهایی لیفت صورت، مراجعه به یک کلینیک خوب و کمک گرفتن از پزشکان با تجربه و با مهارت است. لیفت صورت چگونه انجام می شود؟ با اینکه عمل جراحی پلک (بلفاروپلاستی) به دلایل زیبایی مورد استقبال عموم قرار می گیرد، اما میتوان از آن برای درمان مشکلات دیگر نیز استفاده کرد. برای اینکه بهترین نتایج را از عمل جراحی ابدومینوپلاستی بگیرید، بهتر است نکات زیر را رعایت کنید. بینی گوشتی به دلیل اینکه مانند بینیهای استخوانی ، استخوان خیلی بلندی ندارد؛ ممکن است در صورت تبحر نداشتن جراح خیلی کوتاه شود؛ حالت مصنوعی بگیرد و فرد بعد از جراحی از ظاهر خود راضی نباشد. تورم ممکن است تا دو هفته به شدت بالا باقی بماند. ابدومينوپلاستی يا همان تامي تاك نوعي عمل جراحي است كه ابتدا در آن برشي را در قسمت تحتاني شكم ايجاد می کنند اما در نهایت دو برش در شکم دیده می شود. البته امروزه جراحان زیبایی علاوه بر این که عمل زیبایی را انجام می دهند، علم تناسب صورت را دارند که چگونه فرد عمل انجام دهد تا عضو عمل شده به سایر اجزا هم بیاید. انتخاب جراح برای کسانی که میخواهند لابیاپلاستی انجام دهند، بسیار مهم است.

سوال مهم اینست که آیا خانم به تازگی زایمان کرده است یا خیر و سوالاتی از این دسته که بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد. خوردن غذاهای پر فیبر در دوره بهبودی بعد از جراحی بینی بسیار توصیه میشود. خیلی از خانم ها لابیاپلاستی را زیرگروهی از جراحی زیبایی واژن می دانند. بیشتر بیماران ۱- ۲ روز نیاز به استراحت نسبی دارند و بعد از ۱ هفته می توانند به سر کار خود بازگردند. در بسیاری از موارد طبق تجربه ی دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زیبایی زنان ما شاهد این هستیم که بیماران روز دوم به کار و فعالیت خود باز می گردند. اگر پس از عمل کمی احساس بی قراری در بیمار ایجاد شود توصیه میکنیم که از آرامبخش های ملایم می توان بهره جست. ۶ ماه پس از عمل بافت کاملاً شکل واقعیش نمایان می شود و از آنجا که قبل هر عمل جراحی به مرور که سن فرد بالا برود بافت دچار افتادگی می شود.

در طی عمل لابیاپلاستی می توان هودوپلاستی هم انجام داد که این عمل می تواند زمان جراحی را طولانی تر کند. مهم ترین توصیه تمامی پزشکان جراحی زیبایی بدن به بیماران بعد از جراحی و برای گرفتن نتیجه بهتر این است تا با رژیم غذایی و ورزش مناسب از تجمع چربی در بدن جلوگیری کنند. با مشورت پزشک مصرف آسپرین و داروهای ضد التهاب دیگر اعم از ایبوپروفن بایستی قطع شود. ضمناً قبل از عمل بایستی خواسته بیمار را در نظر داشت و تا حد امکان به خواسته بیمار جامه عمل پوشاند. انتخاب نوع برش به صلاحدید جراح و خواسته بیمار بستگی دارد. اگر خانم حساس است و شخصیت وسواسی دارد بهتر است پس از عمل برای آرام کردن خود از خواب آورهای ملایم و آرامبخش ها با مشاوره و متخصص زنان استفاده کند. مراقبت خاص در ناحیه لابیا پس از جراحی اینست که با گاز وازلینه آغشته به آنتی بیوتیک مثل پماد …… و یا تتراسایکلین سعی در پک کردن (پانسمان فشاری) در این ناحیه داریم. پس از برداشتن پانسمان، برای 4 تا 6 هفته دیگر نیز باید سر بند الاستیک مخصوصی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید