جراحی بینی استخوانی طبیعی + انواع آن، هزینه و معایب

زنان و مردان در دنیای امروزی بیش از گذشته به سراغ جراحی های زیبایی می روند و برای مشاهده نتیجه حاصل از آن اشتیاق بسیاری نشان می دهند. اگر بینی بیش از حد بزرگ، برآمده، کج یا پهن و به طور کلی نامتقارن باشد، از زیبایی دیگر عضو های صورت مانند لب ها، گونه ها و چشم ها می کاهد. بینی نباید بیش از حد بزرگ یا کوچک، پهن یا صاف یا کج باشد. در شیوه ای دیگر، برش درون بینی ایجاد می شود؛ بنابراین بر روی پوست بینی، اسکار، بخیه یا جراحتی دیده نمی شود. علاوه بر موارد ذکر شده، پس از انجام یک جراحی زیبایی بینی حرفه ای و کسب نتیجه مطلوب و رضایت بخش، به سبب دستیابی به چهره ای زیبا و متقارن، اعتماد به نفس شما نیز افزایش می یابد. ممکن است مدل انتخاب شده بسیار زیبا باشد ولی به دلیل عدم هماهنگی آن با صورت فرد، اثر آن بر چهره رضایت بخش نخواهد بود.

این بینی ها نتیجه زیبایی بهتری دارد و با احتمال خیلی بیشتر رضایت بیمار و اطرافیانش فراهم می شود. بیشتر این زنان و مردان اوج زیبایی شان را حدود 38 سالگی میدانند. پیش از آن گفته بود که این عمل حدود 5 یا 6 ساعت طول میکشد. معمولا پس از گذشت حدود ۶ ساعت میتوانید اقدامات لازم برای فرایند ترخیص را انجام داده و ادامه دوره درمان را در منزل طی کنید. پس از طی مراحل اداری و گرفتن عکس های اولیه ، جراح در مورد هرگونه مشکل زیبایی با بیمار گفتگو می كند و به منظور بررسی مشکلات تنفسی ، داخل بینی وی را معاینه می كند. در حقیقت، عمل زیبایی بینی به منظور تغییر و بهبود بخشیدن ساختار درونی و بیرونی بینی انجام می شود. تکنیک جراحی نیز می تواند در زیبایی بینی و تأثیر آن بر چهره، دخیل باشد. پر کردن علاوه بر از بین بردن بردن پوسیدگی دندان باعث افزایش استحکام دندان می شود و غذا خوردن را برای شخص راحت تر می کند. حال با انجام عمل بینی و برطرف کردن افتادگی بینی، زیبایی لب ها نمود پیدا کرده و لبخند فرد نمایان می شود. برطرف شدن ورم بینی بیشتر طول میکشد. به طور کلی جراح بینی در طول عمل تغییراتی در فرم، سایز و ظاهر بینی اعمال می کند و همچنین مشکلاتی از جمله انسداد و گرفتگی بینی، اختلالات تنفسی و انحراف سپتوم بینی را برطرف می سازد.

همچنین ضرورت اصلاح اختلالات تنفسی و مواردی مانند ارتباط بینی با سینوسها، این جراحی را پیچیدهتر میکند. انتخاب رویکرد بایستی توسط جراح و متناسب با شرایط هر بیمار انتخاب شود. جراح بینی موظف است تا ساختار بینی را متوازن و متناسب سازد تا اجزای چهره با یکدیگر هماهنگ شوند. آنچه با ورزش و عملهایی شبیه به لیپوساکشن به دست نمیآيد. طبق آمار ارائه شده میتوان گفت، احتمال خودکشی در بین افرادی که خود را برای زیبایی به دست تیغ جراحی سپرده اند، نسبت به دیگران 45 برابر بیشتر است. 3. بررسی اسامی بهترین جراحان بینی و مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی یا مطب آنها برای کسب اطلاعات بیشتر. در عمل بینی، طبیعتا موضوع عمل، بینی انسان است اما گاهی گوشها یا دندهها نیز برای برداشتن بافت غضروفی درگیر میشوند و تحت تاثیر عوارض عمل بینی نیز قرار میگیرند. برش با بخیه، چسب پوست، نوار پانسمان چسبی یا گیره بسته میشود. زیرا با انجام این روش غضروف بینی قویتر میشود و مانع از بازگشت آن به حالت اولیه میشود. زیرا ممکن است پس از رینوپلاستی، چهره آنان به کلی تغییر کند.

مصرف قطره بعد از عمل بینی برای کمک به باز و مرطوب نگه داشتن مجرای بینی ضروری است و می تواند به جلوگیری از خشک شدن مخاط بینی کمک بسیاری نماید. رعایت نکات بعد از جراحی بینی هم در رسیدن به نتیجه دلخواه بی تاثیر نیست اما به جرات اصلی ترین فاکتور یک جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی ) تبحر و تجربه ی پزشک جراح است. در بسیاری از موارد دیده میشودکه پس از جراحی علی رغم نتایج دلخواه زودهنگام، در دراز مدت نتایج مناسب نیستند ولی در بیماران شما عموماً با گذشت زمان، نتایج کاملتر و بهتر میشود، علت این امر چیست؟ انتخاب یک جراح بینی ماهر، کسب نتیجه دلخواه را تضمین می کند. آرمیتا به علت ایست قلبی جان خود را از دست داده بود. یک جراحی موفقیت آمیز، نه تنها بر صورت و جذابیت آن تأثیر می گذارد، بلکه اعتماد به نفس شما را افزایش داده و بر سبک زندگی شما نیز اثر گذار است. پزشکان بر این باور هستند که معمولا دو ماه پس از زایمان ، زمان مناسبی برای این جراحی است.

دیدگاهتان را بنویسید