جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان: روش ها، مزایا، خطرات

آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرگذار است؟ بعد از جراحی زیبایی پلک چشم ممکن است اطراف چشم قدری متورم و کبود شود. حتما باید توسط فرد متخصص که دوره خاص اعمال زیبایی زنان را سپری کرده است انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. نکتهای که وجود دارد این است که نتیجه انواع جراحی شکم به میزان سلامت بیمار و تجربه پزشک در این حوزه بستگی دارد. تجربه جراح و میزان سخت بودن عمل جراحی و همچنین مواردی که بالاتر ذکر کردیم در تعیین این قیمت دخیل هستند. از طرف دیگر نقاط حساس و تحریک پذیر زیادی در بدن خانم ها وجود دارد که میزان تحریک پذیری هریک از این نقاط در افراد متفاوت میباشد. مهمترین نکته درباره کلیتوریس این مورد است که اکثر زنان بدون تحریک این عضو به لذت جنسی یا ارگاسم نمی رسند. عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن چیست؟ در این قسمت به تعریف عمل زیبایی کلیتوریس یا عمل کلیتورال هود ریداکشن و سوالات مرتبط می پردازیم. با این وجود، اغلب بیماران عمل زیبایی لابیا و عمل کلیتورال هود ریداکشن را با هم انجام می دهند. و این دغدغه را هم بدون هیچ نگرانی مبنی بر آسیب به پرده بکارت برطرف نمایند. و به هیچ وجه به کلیتوریس و پایانه ها عصبی دست نمی زند.

امروزه این جراحی بین آقایان و خانم ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. با توجه به اینکه طی این عمل زیبایی ، سلول های چربی از بین می رود ، نتیجه عمل دائمی بوده و امکان چاق شدن در این بخش از بدن شخص ، دیگر وجود نخواهد داشت. با آخرین متد های روز جهان و دستگاه لیزر با بهترین نتیجه انجام میپذیرد که قطعا رضایت شما عزیزان را به همراه خواهد داشت. در این مطلب کلینیک روما قصد دارد؛ با معرفی جراحی سرپایی کانتورینگ صورت، به عنوان راه حل این مشکل، گره ای از مشکلات شما عزیزان باز کند. بنابراین میتوانید در این باره با پزشک خود نیز مشورت کنید. به توصیه های پزشک معالج خود با دقت عمل کنید. که اتخاذ روش جراحی باید توسط پزشک متخصص زنان یا پزشک زیبایی صورت گیرد زیرا جوانب زیادی در این میان سنجیده می شود. ممکن است شخص پس از لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی احساس ضعف نماید که این امر کاملا طبیعی است.

بهبودی زخم ها و جذب بخیه ها به مرور زمان است، نباید توقع داشته باشید که یک هفته پس از لابیاپلاستی همه ی زخم ها بهبود یابد. پوست اضافه این ناحیه در صورت برنداشتن پس از لابیاپلاستی و جراحی لابیا مینور می تواند موجب ایجاد برجستگی شود . لیفیتینگ واژن بدون جراحی و با نخ یکی از روش های زیبایی است که در ناحیه پرینه و قسمت خلفی واژن انجام می شود. چرا که آسیب به پرده بکارت فقط از طریق رابطه جنسی و ورود جسمی به واژن انجام می شود. اگر از شکل واژن خود راضی نیستید عمل لابیاپلاستی میتواند به بهبود اعتماد به نفس و رضایت جنسی شما کمک کند. افزایش اعتماد به نفس یک راه عالی برای بهبود رابطه جنسی شما است. و ممکن است یک فرد با داشتن لابیا های بزرگ از میل جنسی کمی برخوردار باشد. افرادی که از چاقی رنج میبرند معمولاً به دلیل داشتن اضافه وزن همیشه به دنبال رژیمهای لاغری و کم کردن چربیهای انباشته شده در بدن خود هستند.

از تکنیک هایی که در متن زیر به آنها اشاره شده است می توان در جراحی لابیاپلاستی استفاده کرد که انتخاب آنها به تصمیم پزشک و شرایط بیمار بستگی دارد. ولی در برخی موارد کمتر به دلیل افزایش و شلی شدید پوست در پهلو ها ممکن است به برش عمودی در وسط شکم نیاز باشد. و از بین بردن مقادیر اضافی از آن باعث از بین رفتن میل جنسی در خانم ها می شود. بافت اضافی پوشاننده کلیتوریس گاهی می تواند منجر به مشکلاتی برای زنان شود یا ظاهر زیبایی نداشته باشد. این دلایل می توانند شامل اثرات حاملگی، پیری و یا کاهش شدید وزن باشند. و این تفاوتها باعث شده تا هر کدام به نحوی خاص انجام گیرند. از طرف دیگر برخی به اشتباه تصور میکنند که عمل جراحی لابیاپلاستی ممکن است باعث کاهش میل جنسی شود . سوم :کشیدن تمام کف هر دو دست (از روی چسب های پیشانی) به تمام پیشانی و دو طرف آن از جایی که مو می روید تا ابروها و بالای بینی و احتیاطاً باید دست ها را روی ابروها کشید. بسیاری از افرادی که بینی گوشتی دارند، ابراز نگرانی می کنند که بینی آن ها بعد از عمل راینوپلاستی بعد از چند وقت مجددا به حالت اول بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید