بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

اما برای انجام عمل جراحی زیبایی گوش در کودکان با نظر پزشک از بیهوشی عمومی استفاده می شود. این جراحی همانند سایر عمل های زیبایی عوارضی دارد که جراح موظف است آن را به اطلاع بیمار برساند. در این مدت سعی کنید به هیچ عنوان گوش خود را نخارانید و به آن دست نزنید. و این علائم بعد از 2 یا 3 هفته به طور کامل محو خواهند شد. در مواردی که بیمار خواهان استفاده از لیزر و جراحی نمی باشد این روش درمانی گزینه بسیار مناسبی می باشد که تقریبا به صورت سرپایی زیبایی انجام می گیرد و گشادی واژن را به طور کامل برطرف می کند. بعد از انجام این اقدامات در روز اول بعد از جراحی بینی، شرایط بیمار رو به بهبود خواهد رفت. جراحی ابدومینوپلاستی به منظور جراحی برای لاغری انجام میشود. درد و تورم گوش : درد گوش بعد از اتوپلاستی بسیار خفیف است و با مصرف مسکن ها و دارو های ضد التهاب بهتر میشود.

در صورت ادامه داشتن درد و تورم بیش از 3-4 هفته ، به پزشک مراجعه کنید. در ادامه به انواع جراحی زیبایی صورت اشاره می کنیم. هرچه سن فرد برای جراحی بالاتر باشد، پیش بینی نتیجه جراحی سخت تر است و زیبایی بینی چندان چشمگیر نخواهد بود. معمولاً بعد از 5 سالگی به بعد تا بلوغ سن مناسب برای انجام اتوپلاستی است. در مورد زمان مناسب جهت شروع فعالیت های فیزیکی و حمام کردن باید با پزشک خود مشورت نمایید. به مدت حداقل یکماه بیمار باید از بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت های ورزشی خودداری نماید. در این مدت مراقبت های بعد از جراحی گوش را انجام دهید تا کمترین عوارض را تجربه کنید. باید حداقل باید به مدت ۵ تا ۷ روز استراحت کنید و از انجام فعالیتهای سنگین خودداری نمایید. داروهای تجویز شده توسط پزشک جراح را به موقع و طبق دستور استفاده نمایید. از مصرف داروهایی که سبب اختلال در انعقاد خون می شوند خودداری نمایید. در این اختلال سلولهای داخلی واژینال فرد آسیب میبیند و دیگر مانند قبل، این سلولها توانایی ایجاد محیط رطوبتی واژن را ندارند. برای انجام این روش جراح اقدام به ایجاد برشی در زیر سینه و موازی خط آن میکند.

اگر عمل اوتوپلاستی تنها برای دلایل مرتبط با بهبود زیبایی انجام شود، معمولاً شرکتهای بیمه از پرداخت هزینه آن خودداری میکنند. پس از عمل هم ناف در موقعیت جدید حالت طبیعی تری به خود میگیرد. آن هم به صورت اقساطی. درد و ناراحتی بلافاصله پس از جراحی گوش طبیعی است و میتوان آن را با داروهای ضد درد کنترل کرد. اوتوپلاستی یکی از زیر مجموعههای جراحی پلاستیک میباشد که باید زیر نظر جراحان پلاستیک انجام شود. تاثیر بر اعصاب پوست: در موارد نادر ممکن است اعصاب گوش به طور کلی آسیب ببیند و حس لامسه خود را از دست بدهد که باعث بی حسی دائمی میشود. در صورتی که محل قرار گیری گوش بر روی سن درست نباشد و یا محل قرارگیری گوش به طور دقیق مشخص نشود نیز جراحی اتوپلاستی می تواند انتخاب خوبی به نظر برسد. میزان بافت اضافی با توجه به آناتومی دستگاه تناسلی فرد مشخص میشود. عمل زیبایی واژن که از آن به عنون لابیاپلاستی نیز یاد می شود جراحی زیبایی ویژه ای است که توانسته توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند.

باید توجه داشته باشید که استعمال دخانیات از دو ماه قبل از قبل تا پایان دوران نقاهت ممنوع می باشد، زیرا سیگار سبب کاهش گردش خون در پوست و کند شدن روند بهبودی می شود. تا حداقل دو هفته بعد از عمل جراحی از مصرف دخانیات و الکل خودداری نمایید، زیرا روند بهبودی را مختل می نماید. اگر بخواهیم به اهمیت این موضوع بپردازیم بهتر است به عواقب و مشکلاتی اشاره نماییم که در صورت مصرف این مواد مضر در دوره نقاهت عمل رینوپلاستی، برای فرد بروز خواهند کرد. معمولا افرادی که پوستشان حساس است بیشتر دچار این مشکل میشوند. کودکان باید 5 سال یا بیشتر سن داشته باشند، هنگامی که غضروف گوش کودک برای اصلاح، به اندازه کافی مقاوم شده باشد. اوتوپلاستی در سنی که غضروف گوش به اندازه کافی پایدار شده باشد، تا بتوان آن را اصلاح کرد، انجام میشود. جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) یکی از جراحی هایی است که با هدف کوچک کردن لاله گوش، قرینه سازی و … انجام میشود و هدف آن افزایش اعتماد به نفس در افراد است.

جراح تنها می تواند تغییرات را بر روی غضروف و استخوان موجود در بینی اعمال کند، به همین خاطر قطعا محدودیت هایی در تغییر شکل و فرم بینی وجود خواهد داشت. اگرچه تغیر شکل بلافاصله پس از جراحی قابل مشاهده است، اما بهترین نتیجه در ۶ ماه بعد از جراحی به وجود می آید. لب های واژن به مرور زمان بر اثر افزایش سن، برخی عوامل ژنتیکی، دخول های متعدد جنسی و نیز زایمان های طبیعی تغییر شکل داده و بزرگ تر می شوند. ولی در برخی شرایط عمل لابیاپلاستی را پیشنهاد نمیکنیم و بهتر است از انجام این عمل خودداری کنند یا انجام این عمل را به زمان دیگری موکول نمایند . اما در صورتی که این جراحی برای زیبایی باشد، معمولا هزینه آن را تقبل نمی کنند. بسیاری از افراد از داشتن شکم بزرگی که چربیها و پوست آن شل شده است، احساس نارضایتی میکنند؛ و به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید