بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

نیوشا ضیغمی بعد از اتمام دبیرستان،نیوشا ضیغمی لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت. بهترین زمان برای تعویض پروتز ۱۵ سال بعد از جراحی است. وقتی وارد این عرصه شد و با کار آقای جوزانی شروع کرد و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شد ، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد. اما سال ۸۵ سال نسبتا خوبی برایش بود. در 18 تیر سال 1359 در تهران به دنیا آمد. همسرش می گوید:نیوشا خیلی صداقت دارد و این صادق بودنش را با دنیا عوض نمی کنم. قلم حرمت دارد. قلم صداقت و وجدان دارد. دوست دارد تجربه های مختلف کاری داشته باشد. من ازدواج نمی کردم مگر زمانی که فردی را پیدا کنم که تمام معیارهایی که دوست دارم را داشته باشد. عکسی از من و همسرم با این تیتر به چاپ رسیده بود: ” منتظر تولد دخترم هستم، به زودی مادر می شوم”.

با اینکه جراحی های زیبایی زنان جنبه درمانی ندارند اما کیفیت زندگی افراد بعد از عمل زیبایی بالاتر می رود. سوپراستاری، تاریخ دارد. حتی عمر و زندگی ما یک زمان محدودی است و باید فکر کنیم که بعد از خودمان می خواهیم چه اثری به یادگار بگذاریم. به مراکز پوست مراجعه می کردم و در یکی از این مراجعاتم کار خانم دکتری را که برایم خدمات پوست انجام می داد، پسندیدم و قرار شد همکاری کنیم. من اساسا به سلامت روح و بدن اهمیت می دهم و برایم صورت و پوست سالم و شاداب و دندان سالم نشان دهنده یک انسان خوشحال و بانشاط است. ممکن است فردی زیبایی را در چهره و یا نوع پوشش و ظاهر ببیند، ولی دیگری زیبایی ظاهری را در اندام های مختلف بدن بداند. چرا که ممکن است خود بیمار دوست داشته باشد لابیاهای کوچک تر و یا بزرگ تری داشته باشد. هر شخصی موظف است که مقدار مشخصی از درآمد خود را به عنوان مالیات به دولت بدهد.

در هر صورت به دلایل اتفاقاتی که افتاد آن مرکز تعطیل شد و بعد از وقفه ای که در این میان ایجاد شد، تصمیم گرفتم کلینیک جدیدی را راه اندازی کنم. بعد از وارد شدن فرد به اتاق عمل و پوشیدن لباس مخصوص آماده عمل کردن بینی می شود. در روش سنتی گیاهی به نام فندق جادوگر برای تنگ کردن واژن پیشنهاد میشود. یک جراح ماهر می تواند بهترین روش درمانی را برای اتوپلاستی به شما پیشنهاد نماید. در مواردی باید جراحی درمانی و زیبایی به طور همزمان روی بینی انجام شود. در مواردی که مرکز درمانی با محدودیت امکانات مواجه است پزشکان نیز نمی توانند به درستی خدماتی که لازم است را برای زنان ارائه کنند. من یک کلینیک زیبایی و سلامت پوست تاسیس کرده بودم که متاسفانه به دلیل بی درایتی و عدم مسئولیت پذیری پزشکی که در این کلینیک با ما همکاری داشت، ترجیح دادم این مرکز را تعطیل کنم.

مرکز زنان ما با داشتن بهترین پزشکان زنان و زایمان در تهران کوتاه ترین و مطمئن ترین مسیر درمان را پیش پای شما خواهند گذاشت. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی بود . در سال 1383 از کلاس های بازیگری کانون،فارغ التحصیل شد و در همان سال، انجمن، او را برای بازی در سریال «در چشم باد» (مسعود جعفری جوزانی) انتخاب کرد که نخستین تجربه وی در عرصه بازیگری بود. سپس در فیلم های مواجهه و گناه من، بازی کرد، ولی تمام این فیلم ها بعد از چند سال تاخیر اکران محدود شدند و توانایی های نیوشا در این فیلم ها چندان دیده نشد. در سال ۱۳۸۵ در «پارک وی » حضور یافت. نیوشا با بازی در فیلم «شوریده » گامی بزرگ در سینما برداشت و با حضور در جشنواره بیست و چهار فیلم فجر ، نامزد دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن شد و با هدیه تهرانی به رقابت پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید