بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، نکات انتخابش چیست؟

اسپایراسیست (AspireAssist) – پس از غذا خوردن بخشی از محتویات معده را تخلیه می کنید و کالری کمتری جذب می کنید. اسلیو معده (Gastric Sleeve) – شما به طور کلی احساس گرسنگی کمتری خواهید داشت و در زمان خوردن سریع تر سیر می شوید. مطمئن شوید که پزشک تمامی خطرات و مزایای جراحی را توضیح میدهد. پزشک بعد از 1 ماه پس از عمل رینوپلاستی، ماساژ بینی را آموزش میدهد که باعث رفع تورم روزانه بینی میشود که ممکن است طی 6 تا 9 ماه بعد از عمل بینی رخ دهد. کاملا طبیعی است که پس از برداشتن اسپلینت تورم ایجاد شود. در روز عمل، باید برنامه ریزی کنید که حداقل ۳ ساعت و نیم در مرکز جراحی باشید. حداقل ۳ هفته پس از جراحی از فشار یا فعالیت هوازی پرهیز کنید. جراح فقط باید یک برش کوچک درست بالای ناحیه شرمگاهی ایجاد کند تا پوست اضافی را از بین ببرد.

در این روش میزان دید جراح کم میشود و از این رو هم نمیتواند به قسمتهای مختلف بینی به طور کامل دسترسی پیدا کند. ممکن است اندام شما کاملا ایده آل باشد اما در بعضی از نواحی مثل صورت، گردن، شکم، ران ها، باسن، سینه و… نیاز به لاغری و سفت کردن پوست باشد. برای اینکه بدانید کدام روش مناسب شماست بهتر است ابتدا به یک کلینیک زیبایی معتبر و حرفهایی مراجعه نمایید و از متخصصان زیبایی مشورت بگیرید. برای انجام جراحی زیبایی متخصص بیهوشی مقدار مادهی بیهوشی را با توجه به مدت زمان عمل جراحی و همینطور شرایط و سوابق سلامتی بیمار تزریق میکند. این جراحی هم مانند روش های دیگر ترمیمی، عضلات واژن را تقویت کرده و آن را تنگ تر می کند و علاوه بر این بافت آسیب دیده را ترمیم می نماید. در طول روز، بیمار معمولا احساس درد نمی کند، اگرچه ممکن است کبودی یا خشکی چشم داشته باشد که برای کاهش کبودی چشم می تواند از یخ استفاده کند. جدیدترین یافته ای که در تحقیقات روی پرولاپس انجام شده پرولاپسی است که یک مشکل postural یا وضعیتی می باشد.

عمل جراحی زیبایی بینی یک اصطلاح پزشکی است که برای یک نوع خاص از عمل جراحی استفاده می شود که در آن ظاهر بینی بیمار اصلاح می شود. هدف از این جراحی این است که اگر فک خیلی بزرگ، حجیم و غیر ظریف دارید، سایز آن را کاهش دهید. دلیل استحمام نمودن قبل از مراجعه به مطب این است که اسپلينت يیني شل شود و هنگام برداشتن فرد دردی را حس نکند و اذیت نشود. در حدود 4-6 هفته، اکثر بیماران قادر به درک بیشتر تغییرات جراحی خواهند بود زیرا میزان قابل توجهی از تورم برطرف شده است. نکته قابل ذکر این است که برای این باید مراقب اسپلینت بینی بود که جابه جایی آن باعث می شود که نتیجه جراحی بینی دستخوش تغییراتی شود. نتیجه عمل شکمی سفت تر، صاف تر و ظاهری جوانتر است. جراح پلاستیک معمولا این روش را در قسمت باسن، شکم، ران، کمر، بازوها و یا صورت برای بهبود شکل ظاهری و لاغر نشان دادن بدن انجام می دهد. جراحی کامل ابدومینوپلاستی: این نوع از جراحی زیبایی شکم برای افرادی کاربرد دارد که مشکلات ظاهری بسیار زیادی در ناحیه شکم دارند. از رفتن به جکوزی، سونا در سیکل نقاهت و بهبودی جداً خودداری کنید، زیرا میتوانند خون مردگی ها و تورم ها را بیشتر کنند و یا ثابت نگه دارند و اجازه التیام را به آنها ندهند.

لب های واژن بزرگ یا ناهموار میتواند مشکلات مختلفی را برای خانم ها ایجاد کند. این عمل همچنین می تواند عضلات شکم را که در دوران بارداری دچار کشش شده و باعث برآمدگی شکم باشند را ترمیم کند. اما آنچه در همه آنها مشترک است، استفاده از یک لوله نازک، به نام کانولاست، که به یک وکیوم برای مکش چربی از بدن متصل است. کاهش ورم: ورم یکی ازعوارض معمول جراحی بینی است. دکتر خسرو مقتدر یکی از مجرب ترین جراحان بینی در تهران می باشد که عمل های جراحی زیبایی بینی فراوانی را انجام داده است. سهرابی نیز به پیامدهای این وضعیت اشاره دارد و تصریح میکند: «تکرار عملهای جراحی بر اثر نارضایتی یکی از مهمترین پیامدها است. زمان برداشتن تامپون بینی در صورت وجود داشتن روز سوم یا چهارم بعد از جراحی بینی است. صبر ممکن است دشوار باشد، اما بخشی از دوران بهبودی است. از آن جایی که احتمال بروز خونریزی در حین عمل جراحی بالاست، لذا باید به مدت دو هفته پیش از عمل جراحی شکم ، از مصرف داروهایی رقیقکننده خون همانند آسپرین، مسکن ها، پلاویکس و وارفارین پرهیز کنید. هرچه سن فرد برای جراحی بالاتر باشد، پیش بینی نتیجه جراحی سخت تر است و زیبایی بینی چندان چشمگیر نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید