بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد چه ویژگی هایی دارد ؟

جراحی زیبایی بینی ورم زیادی دارد و این ورم بعد از عمل بینی زمان زیادی نیاز دارد تا برطرف شود، بنابراین شایع ترین عمل زیبایی در دنیا عمل زیبایی بینی است. البته ناگفته نماند که این افراد کار خود را با پایین ترین کیفیت ممکن انجام می دهند و برخی از آنها حتی جراح نیستند بلکه تنها نام آن را با خود یدک می کشند. زایمان توسط پزشک متخصص زنان انجام می شود و جراحی زیبایی شکم نوعی عمل زیبایی است که باید توسط جراح زنان صورت گیرد. نیاز هر یک از این بیماران با هم متفاوت است و پزشک در عمل رینوپلاستی باید به فاکتورهای متفاوتی بپردازد؛ بنابراین تخمین هزینه به صورت کلی ممکن نیست. جزو هرکدام از این دستهها باشید که آشنایی کلی با اقدامات و جراحیهای زیبایی احتمالا برایتان جالب خواهد بود. گاهی در برخی افراد، چین های پوستی ضخیمی روی کلیتوریس وجود دارد که هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ عملکرد جنسی ، آزار دهنده است.

در اصل عفونتهای واژینال و ژنیتال ربطی به وجود یا عدم وجود لابیاها ندارد و هر کسی نظافت شخصی را رعایت نکند احتمال ابتلا به عفونت را دارد. این کبودی معمولاً در ناحیه اطراف چشم وجود دارد و میتواند تا ده روز ادامه یابد. • روز اول پس از عمل، استفاده از کمپرس یخ و تمیز نگه داشتن ناحیه تناسلی توصیه می شود. به مدت 48 ساعت از کمپرس یخ استفاده کنید. پزشکان معمولا استفاده از بوتاکس را در دوران بارداری، یا شیردهی توصیه نمیکنند. به همین دلیل بهتر است عمل زیبایی واژن را حداقل دوماه بعد از زایمان انجام دهید. خانم هایی که تعداد زیادی زایمان داشته اند برای انجام این عمل بسیار مناسب هستند. در این کتاب تصاویری آمده که نشان از پیوند قسمتی از پوست بازو به بینی دارد. • لابیا ماژور: لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی است که از تپه ونوس روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد.

در صورتی که سوراخهای بینی بزرگ، گشاد و یا غیر متقارن باشند، جراح با برداشتن پرههای بینی این مشکل را اصلاح خواهد کرد تا در حد امکان، پرهها و سوراخهای بینی متقارن شوند. اگر در خصوص این موارد مشکل خاصی ندارید، پس می توانید وارد مرحله مشاوره قبل از عمل جراحی شوید. افرادی که مشکلات لابیا های بزرگ دارند و در هنگام پوشیدن لباس ، دوچرخه سواری ، ورزش کردن و … دچار مشکل هستند می توانند از این روش برای رفع مشکل خود استفاده نمایند . به همین دلیل است که افراد زیادی در سال به جراح پلاستیک مراجعه نموده و اقدام به چنین جراحی می نمایند. یعنی بسیاری افراد فکر میکنند شکل دستگاه تناسلی شان “غیر طبیعی ” است. در صورتی که طیف شکل دستگاه تناسلی زنان بسیار گستره است و غالبا نیز طبیعی می باشند. لذا اکثر جراحان توصیه می کنند که حدالامکان تا یک هفته پس از جراحی بینی، از هواپیما برای مسافرت استفاده نکنند. • فعالیت جنسی را می توان 3 تا 4 هفته پس از عمل جراحی از سر گرفت اما بیشتر زنان برای جلوگیری از باز شدن زخم ترجیح می دهند که 6 تا 8 هفته صبر کنند. همچنین کسانی که دارای درد و مشکلات جنسی هستند برای انجام این جراحی گزینه ی مناسبی هستند.

تا چند ماه از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین خودداری کنید. یک ماه پس از عمل جراحی نیز پزشک نتیجه نهایی را مشاهده کرده و توصیه های نهایی را به بیمار می کند. با این حال از خوردن غذاهای آلرژی زا و حاوی ادویه های تند اجتناب کنید؛ زیرا این غذاها می توانند رگ های خونی را پاره کرده و منجر به بیشتر شدن کبودی شوند. شش هفته پس از جراحی بخیهها جذب میشود و بخش اعظم کبودی و ورم برطرف میشود. • پس از جراحی لابیاپلاستی شخص باید روزانه محل جراحی را با ژل شست و شو دهد و خشک نماید . برای آن که جراح بینی بتواند به قسمت های درونی بینی دسترسی پیدا کند، باید برش هایی در طی جراحی با دقت و ظرافت تمام بر روی بینی ایجاد شده و در نهایت بخیه زده شوند. از آنجایی که سایز لابیاها متفاوت از حالت طبیعی است، توصیه می شود عمل لابیاپلاستی را به بعد از زایمان (دو ماه بعد از زایمان) موکول کنید. برای اطلاع از این نوع هزینه ها باید ابتدا به یک متخصص زنان و زایمان و نازایی مراجعه نمایید .

علاوه بر این، برای رسیدن به نتایج زیبایی شناختی مطلوب، شما باید الستیک پوستی خوب داشته باشید. • از تمرینات ورزشی که به طور مستقیم موجب وارد آمدن فشار و سایش به ناحیه تناسلی می شوند (دوچرخه سواری، اسب سواری و غیره) تا خوب شدن کامل خودداری کنید. بعد از درمان و انتخاب شما به عنوان یک متخصص زنان خوب ، پزشک هزینه را به شما اطلاع خواهد داد . اما طی تماسی که با مطب شما داشتم گفتید این عمل را دوماه بعد از زایمان انجام بده. • در سه روز اول بعد از جراحی، احساس درد و تورم طبیعی است که با قرص های مسکن مثل ایبوپروفن به راحتی قابل کنترل است. اکثر بیماران سه تا پنج روز پس از لابیاپلاستی میتوانند در محل کار حاضر شوند، اما ورزش کردن به مدت حداقل دو تا سه هفته ممنوع است. بیماران هرگز نباید به وعده های غیر واقعی یا تحت فشار قرار گرفتن برای جراحی های غیر معمول تن دهند.

دیدگاهتان را بنویسید