ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم بهترین راه برای رسیدن به شکمی خوش فرم

ولی خطرها و عوارضی را نیز به همراه دارد. درست است که عمل جراحی شما با موفقیت انجام شده، ولی اگر در انجام مراقبت ها کم کاری کنید، ممکن است دچار عوارضی شوید که مدت ها شما را درگیر کند. اگر بدنبال یک جراح مناسب برای جراحی زیبایی شکم و پهلو هستید تا با برداشتن چربی و پوست اضافی شکم، خواسته شما را محقق سازد و اندامی ایده آل به شما هدیه کند، تا آخر مطالب همراه ما باشید. به طور کلی عمل جراحی زیبایی شکم یا کوچک کردن شکم ، عملی است به منظور برداشتن چربی و پوست اضافی ناحیه شکم، سفت کردن دیواره شکمی و ترمیم فاصله عضلات صاف شکمی و سفت کردن آن؛ نه به عنوان فرآیندی جهت از میان برداشتن چربی های شکم و کاهش وزن. در نظر داشتن این نکته بسیار حائز اهمیت است که عمل جراحی ابدومینوپلاستی اساسا برای خارج کردن چربی نیست، گرچه در صورتیکه با عمل لیپوساکشن ترکیب شود میتوان در یک نوبت مقداری چربی را نیز از شکم خارج کرد؛ اما باید توجه داشت که تا چه میزان میتوان چربی از شکم بیمار خارج کرد؟

نوک بینی بالا می آورد و صاف می شود. همچنین خانم دکتر با تسلط کافی و دقت بالا در انجام جراحی های زیبایی موفق بوده است و تاکنون تونسته با رضایت مثبت مراجعه کنندگانش روبرو شود. خانم دکتر لطفی زاد در زمینه جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی تونسته در بین زنان به محبوبیت برسه. بانوان عزیز بر اساس تشخیص مناسب پزشک متخصص زنان می توانند از روش انتخاب شده استفاده کنند . پس از انجام عمل جراحی زیبایی واژن به بیمار توصیه می شود که یک روز تمام از کمپرس سرد استفاده کند. پس این گونه می توان گفت که جراحی زیبایی بینی، اهداف زیبایی و هم چنین درمانی دارد و به رفع مشکلاتی از قبیل مشکلات تنفسی و آپنه انسدادی خواب نیز کمک می کند. بنابراین هزینه جراحی زیبایی واژن بسته به تعداد جلسات درمانی برای هر شخص متفاوت می باشد . ایشون دارای فلوی زیبایی زنان از آمریکا و اروپا و همچنین تنها نماینده علمی کمپانی دکا در ایران است. خانم دکتر با ارائه خدمات زیبایی برای خانم ها تونسته به عنوان یکی از متخصصین برتر و جراحان موفق در بین زنان شناخته شود. همچنین این زمان بسته به این که دکتر شما از چه روشی استفاده می کند، می تواند متغیر باشد.

نکته دیگر این است که به بیمار توصیه می شود تا سه روز در صورت داشتن درد و ورم، از قرص های مسکن استفاده کند. این درد به صورت موضعی بوده و به خاطر بخیه هایی است که بر روی زخم ها زده شده است. انجام عمل جراحی زیبایی واژن برای تمامی خانم ها مجاز بوده و به خاطر ریسک پایین آن انجام می شود. در روش wedge نسبت به روش قبلی دقت عمل پزشک بالاتر رفته و عمل جراحی زیبایی واژن معمولاً نتیجه بهتری در پی خواهد داشت. بیماران در هنگام مشاوره اولیه، سابقه پزشکی خود را همراه با لیستی از داروهای مصرفی خود را به پزشک خود ارائه می دهند. توجه داشته بشید که تا ٧٢ ساعت بعد از عمل ، تورم و کبودی افزايش یافته و از روز چهارم به بعد تدریجا رو به کاهش خواهد رفت. پس از عمل لیپو ، در ناحیه عمل کمی تورم ایجاد می شود که پس از آن بدن شما در حدود ۳-۴ هفته به خودی خود بهبود می یابد و بهترین نتیجه در حدود ۳-۴ ماه طول می کشد.

فرورفتگیهای پرههای بینی: این عارضه در اثر برداشتن غضروفهای پرههای بینی برای جمع کردن نوک بینی ایجاد میگردد. عمل کردن انحراف بینی که ممکن است در هر فردی به صورت ارثی یا در اثر تصادف اتفاق افتاده باشد. کشش پوست باعث پایین آمدن جای ناف خواهد شد، به همین دلیل مجبور به جدا نمود و قرار دادن آن به صورت مصنوعی در مکان اصلی خواهند شد. هم می تواند به دلیل تغییرات هورمونی در فرد اتفاق بیفتد. به همین دلیل جراحان، عموما بیشتر این روش را انتخاب می کنند. جراحی بینی ثانویه، پیوند غضروف و برجسته کردن و تغییر فرم بینی به زمان بیشتری نیاز دارد و قاعدتا هزینه آن هم بیشتر میشود. در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی برداشتن پوست شکم که برخی از افراد انجام می دهند صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. خانم دکتر تونسته در زمینه جراحی لابیاپلاستی هم کارنامه درخشانی برای خودش کسب کند.

از جمله خدمات خانم دکتر میشه به: درمان نازایی، جراحی لابیاپلاستی، جراحی زنان، سفید کردن واژن، جراحی زیبایی واژن و… اشاره کرد. عمل جراحی زیبایی واژن جزء عمل های جراحی کم خطر بوده و کمتر بیمار را درگیر می کند. از دیگر خدمات خانم دکتر میشه به: درمان زگیل تناسلی، فریز و کرایوتراپی زخم دهانه رحم، عمل افتادگی رحم و مثانه اشاره کرد. دکتر لیلا خلیلی که بهترین جراح زیبایی واژن تهران است، کارنامه فوق العاده درخشانی رو در زمینه فعالیت خودش داره. خانم دکتر با ظرافت و تجربه بالایی که داره به عنوان بهترین جراح زیبایی واژن تهران شناخته میشه. در طول این روش، جراح به احتمال زیاد مکان ناف شما را تغییر نمیدهد و بسته به شرایط، این عمل ممکن است فقط تا دو ساعت طول بکشد. به همین خاطر توصیه پزشکان این است که قبل از سن بیست سالگی دست به این عمل جراحی مهم نزنند. پدر فنگ می گوید که پوست تمام بدن دخترش در حدود سن یک سالگی شروع به چروک شدن کرده و با افزایش سن این شرایط هر روز بدتر می شد. ولی اگر قرار باشد یک رده سنی مشخص را برای انجام عمل لابیاپلاستی در نظر بگیریم، باید گفت که بهترین سن برای انجام این عمل سنین بین بیست تا پنجاه سالگی است.

دیدگاهتان را بنویسید